Думки, коли стукнуло 28

Привіт, друзі! Сьогодні в  мене день народження і я хочу трішки поділитися з вами своїми думками та висновками. Я не святкую дні народження та ще й частенько забуваю привітати своїх близьких:) Проте як показує практика, люди до цього звикають і не сприймають це як особисту образу, що неймовірно полегшує мені життя…

Так от, цей день дуже класно використати для роздумів і своєрідних підсумків. Я люблю подумати про прожитий рік та рік, що приходить. Це ж своєрідний особистий новий рік, правда?

Я не схильна соромитися свого віку. Мені 28 і збоку це видається дуже серйозною цифрою. Так, ще 10 років тому, я уявляла таких собі «женщін» в цьому віці, які вже влаштували все в своєму житті і все знають… ха ха ха. Звісно це не так, і я все більше схиляюся до думки, що такого взагалі ніколи не буде. Бо розуміння того, що ти все знаєш – це перший крок до отупіння і зупинки в своєму розвику, як не крути. Такі парадокси:)

МІЙ РІК В ЦИФРАХ:

19 книг >>>>

68  статтей >>>>

7 нових блокнотів >>>>

64 нових принтів >>>>

8 інтерв’ю >>>>

#no coffee challenge – 100 днів без кави >>>>

#21 день без нарікань >>>>

4 країни: Бельгія та Люксембург,  Італія,  Угорщина та Чехія

9 міст

27 нових партнерів >>>>


МОЇ ПІДСУМКИ

Якщо говорити про підсумки, то можу підписатися під кожним словом з минулорічної статті “Думки, коли тобі стукнуло 27” і додати кілька ще:

Сильна людина не розмінюється на дрібноту людських недоліків.

Людина зі стержнем, яка вірна своїм принципам і переконанням, людина, що не боїться сказати правду і сприймає критику та правду в свій бік, щира в своїх емоціях, діях та недоліках, людина, що працює над собою і намагається зрозуміти інших, людина добра, але справедлива, людина унікальна, але неідеальна… Такі люди викликаються в мене повагу… Такою людиною хочу бути, до такого прагну.

Зрозуміти те, що ти любиш і перетворити це на свою роботу – мистецтво, що потребує і часу, і зусиль.

Робота має драйвити і приносити задоволення, розвивати і кидати виклики, вона має надихати і виводити з зони комфорту. Так ми читаємо в усіх книгах і це правда. Але не очікуй цього відразу з першого робочого дня. Твоя перша робота не буде приносити усього цього, як і можливо кілька наступних. І це нормально. До своєї улюбленої роботи треба  дорости, розвинутися професійно, дістати досвіду і бути готовим до того. щоб:  драйвитися, отримувати задоволення і розвиватися далі:)

Працювати зі своїми емоціями так само важливо, як і зі своїми м’язами.

В нас так багато страху: свідомого і підсвідомого. Він додає тривог і зупиняє, він висушує внутрішню енергію і не дає рости. Єдиний вихід його позбутися – це по-перше його усвідомити, а по-друге – почати з ним працювати. Працювати – це значить не відмахуватися, а спробувати знайти корінь. Не намагатися його викинути з голови і зайнятися чимось іншим, а лишитися з ним наодинці і спробувати його зрозуміти. Розуміння – це перший ключ до перемоги.

Викинути з голови свою ідеальність, а побачити свою унікальність.

Унікальність – зовсім не те саме, що ідеальність. Треба вчитися чути конструктивну критику і вміти визнати свої слабкі сторони. Нести щось своє і щось хороше в світ, не бігати за масами, модою, а шукати свої вітри і напрямки.

Гнути свою лінію. Не поступатися своїм принципам. Бути чесним.

Це до теми своїх переконань і чесності з собою. Кожна людина має визначений набір принципів та цінностей, які є орієнтирами в житті. Люблю порівнювати їх з полярною зіркою, яка веде правильним шляхом у цьому житті. Добро і зло, слово=дія, щирість… Ловіть мої попередні публікації на ці теми: Частина (1) Принципи: чому краще важче, ніж навпростець по життю? та Частина (2) Цінності як орієнтири і дорожня карта…

Дякувати. 

Напевно це те, що я хочу навчитися робити частіше і намагаюся ловити себе на цій думці кожного  разу коли мені погано: дякувати за життя, за кожен день, за кожне знайомство, за кожну книгу, за близьких і коханих, за усе що маєш… І вам я дуже вдячна за вашу прихильність до мого проекту і за вашу роботу над собою. Бо по крихті і гори можна перевернути.


Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram