Думки, коли тобі стукнуло 27

Сьогодні мені виповнюється 27 років. Комусь це мало, комусь багато, а мені – саме так, як має бути:)

Бо ще багато чого підкоряти, але вже і не мало пройдено та здобуто. Я зрозуміла, що для того, щоб знайти те, що подобається саме мені, визначити свій стиль життя, свої мрії і бачення, мені довелося спробувати купу усього: роботу в стартапі в сфері чоловічої моди, навчання і подорожі в Азії, волонтерювання в соціальному театрі в Болгарії, роботу в українській громадській організації та міжнародній маркетинговій компанії. Поміж цим усім я закінчила курси перукарів, візажу, майстер-класи петриківського розпису, графічного дизайну та гри на гітарі (смішно це все описувати:)… Запустила кілька своїх маленьких проектиків та провалила кілька з них:) І це тільки шматочок усього. Краще зі мною познайомитися можна тут>>
Це мій шлях розуміння того, від чого мене пре: провокувати думати і вилазити з рутини, ділитися своїм баченням світу і пробивати стіну байдужості і посередності. Я мрію, щоб читаючи мої записи та використовуючи принти, кожен зазирав в себе і знаходив те, що йому подобається, знаходив те, що хоче розвивати і до чого рухатися.

Не обов’язково підкорювати Еверест, щоб довести собі, що ти любиш гори. Не обов’язково і непотрібно бігти марафон, бо всі так роблять; чи мріяти провести зиму в Азії, бо це вважається крутим і в тренді.

Насправді важливим є знаходити і цінувати хороших людей навколо, дарувати їм своє тепло і часом придушувати своє ЕГО.

DSC_0850

Важливо завжди вчитися і навчатися чомусь новому. Скільки б років вам не було, наповнювати себе новим досвідом і ідеями просто необхідно, щоб не засохнути.

Важливо мати мрію, але свою, особисту. Не нав’язану соціумом, стереотипами, колегами чи родиною. Мрію, здійснення якої грітиме, коли вам буде від 80 і яка даватиме вам наснаги ставати кращим. І важливо йти до неї, навіть якщо кроки буду мізерними і незначними, але регулярними.

Важливо будувати свій стержень. Щоб розуміти себе і не піддаватися вітряним трендам-брендам, всесвітнім ідеям і стереотипам. Стержень робить нас індивідуальною одиницею, що привносить різноманітність в цей світ. Хтось, прагнучи виділятися, стає таким як усі, бо в нього немає свого особистісного стержня.

Важливо робити вплив, щоб залишити після себе слід, а не розлетітися пилюкою над містом. Не потрібно звертати гори чи винаходити ліки. Це роблять лише одиниці. Можна почати з хорошого впливу на своїх близьких. Принесіть їм радість, несподіване натхнення, приємність, тепло. Допомагайте тим, хто потребує саме вашої допомоги. Бо людина, яка цінує вашу увагу і зусилля, ніколи не забуде вашого вчинку.

І останнє: важливо любити. Себе, коханих, батьків, сім’ю, друзів, свою землю, те, що робите. Любити своє життя.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram