Топ 6 НЕпразьких краєвидів Чехії

Привіт-привіт! Сьогодні я добралася до фото з своїх мандрів НЕпразькою Чехією, адже це був перший раз, коли я вибралася поза межі столиці за останній рік. Не скажу, що я домосід, але як я вже казала, мандри для мене втратили пріоритетні позиції в to do list і зайняли позицію не цілі, а засобу відпочинку і зміни обстановки.

Ви знаєте, коли багато працюєш, коли багато вкладаєш ідей, думок і праці – часом настає період вигорання і ти чітко розумієш, що потрібно просто змусити себе зупинитися, відпочити і відключитися від своєї щоденної рутини на кілька днів.

dsc_0525

Власне кажучи, з такими думками я НЕ планувала свою відпустку:) Не планувала, бо ні часу, ні натхнення на це не було + мандрівки – це саме те, що я не люблю планувати. Тому, наступні кілька фото про те, що ви можете побачити в Чехії поза Прагою.

1-kvitkiПляжі та ліси

Обожнюю це поєднання, коли жовтий пісковий пляж переходить в ліс. Для мене з Київщини, це досить екзотично, і вперше я побачила такий рельєф на Шацьких озерах кілька років тому. Але в Чехії це дуже звичне явище. За три дні ми проїхали більше 5-ти величезних озер в ущелинах зелених гір.

Особливо приємно усвідомлювати, що біля будиночка, що ти винайняв на кілька днів – є озеро, про яке ти не знав. Тоді ранок перетворюються на казковий час відкриттів, коли плесо води вкрито туманом, а ти відчуваєш себе на краю світу. Так оце було і в нас, їхали в Вранівський ліс, а потрапили на Вранівських пляж. Гарний початок подорожі….

dsc_0596-kopiya

2-kvitki

Виноградники Богемії

Скуштувати вино прямо біля виноградника, з якого його зроблено – це було моєю мрією ще з того моменту, коли я спробувала чай на чайній плантації і каву на кавовій🙂 Це класне відчуття, коли ти смакуєш силу місця і прив’язку продукту до праці та землі. Отож, чудове каберне савіньйон  на одній з плантацій Богемії мене полонили. Це смачно і естетично прекрасно.

dsc_2689

А якщо у вас раптом буде шанс поїздити на велосипедах між виноградниками – не пропустіть, це того варте.

dsc_0610

3kvitki

Міста

Ми були не в багатьох містах, оскільки хотілося втекти від метушливої Праги та бути ближче до природи. Але в одне місто ми все-таки заїхали: Чеський Крумлов. Це відома історична пам’ятка Чехії, яка була збудована більше ніж 700 років тому. Центр міста і направду вражає: здається, що з-за рогу ось-ось виїде колісниця, а на центральній площі завтра буде велетенський базар. Проте є одне АЛЕ! Уся автентичність і архітектурна довершеність трохи дивно доповнена величезною кількістю іноземців, і найцікавіше, що 90% усіх навколо – азійської зовнішності. Такий дисонанс трохи вибиває, але у мене особисто було дежавю: саме так себе відчуваєш в частинах Індонезії, що збереглися від голландців.

dsc_0865

4-kvitki

Озера

Так, озера – це неймовірно. Ми відвідали Вранівське озеро біля дамби, але не тільки. Найбільше озеро в Чехії, довжина якого 41 км. – це Ліпно.

dsc_0773

Воно неймовірне, особливо якщо споглядати його з оглядового майданчика на горі, з якого можна з”їхати на трубі. Люблю неординарні рішення..

dsc_0782

5-kvitki

Гори

Гори – це моє улюблене в чеських краєвидах. Вони скрізь на горизонті, куди б ти не поїхав. В Празі це не так чітко відчувається, як поза нею. Ми підкорили 5 невеликих вершин за 4 дні. Це було неважко, оскільки прямуючи до вершини, ти завжди знаєш, що тебе очікує щось неймовірне, щось, що заворожує і дає сили.

г. Ріп

dsc_0950Гори в Чеській Швейцаріїdsc_0090

dsc_0157

6-kvitki

Скелі

До відвідання скель в Чеській Швейцарії, я би не виділяла цей пункт окремо. Але подивіться на ці скелі!!! Ти часом просто пересвідчуєшся у своїй незначущості порівняно з природою. Це просто мега! І це тільки шматочок, що помістився в об’єктив.

dsc_0119

dsc_0169

visnovok

А висновок такий, що відпочинок так само необхідний для натхнення, як і праця. Всього кілька днів почистили мою голову, дали багато ідей і сил на їх здійснення. Адже інколи, відпочивати треба себе ЗМУШУВАТИ! І дуже важливо це усвідомлювати і вчасно собі сказати: все, пора переключитися і повернутися до справ свіжачком.

А ще, вибирайте той вид відпочинку і тих людей навколо, щоб ви дійсно відпочивала: морально і душевно. Фізично – це вже на любителя:) Мені з людьми щастить і саме тому, завдяки ним, мої враження від Чехії поза Прагою такі позитивні, що тепер я готова пірнути в навчання, розвиток, роботу над собою …. з головою:)

dsc_0052

Бажаю добра.

Таня

– – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – 

92c1bd274349e2966b1a567b1f47c3e1

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram