Пригоди між Буда та Пешт за 1 день: плюси та мінуси експрес поїздок

Привіт! Я нарешті добралася до фото з нашої експрес мандрівки до Будапешту і вирішила поділитися з вами своїми враженням. Чому експрес поїздка? Бо приїхали ми в 6-й ранку, а поїхали  о 23.30:)

Звісно такі швидкі поїздки не для усіх міст доречні і не для усіх людей комфортні. Але я інколи люблю просто вирватися на вихідні, при цьому ще встигнути щось поробити і відпочити. Тому якщо суботку провести в Будапешті, а в неділю вже повернутися до Праги – то це саме те, що ми шукали.

ПЛЮСИ експрес поїздок

  • немає багажу: для мене це найбільший плюс, бо збирати валізи я не люблю і тому лишаю це на останні кілька годин. А там стрес, поспіх і все таке…
  • немає багажу, то і немає мороки куди його подіти: тобто маленького наплічника достатньо на мінімальний запас їжі, документи та запасну футболку.
  • немає організаційної роботи: ні хостелів, ні готелів, ні зусиль на резервування і пошук. Дуже економить час підготовки. Фактично потрібні лише квитки.
  • немає грандіозних очікувань: бо коли їдеш на день, ти не очікуєш чогось мега грандіозного. Хоча емоції так чи інакше лишаються тільки позитивними.

МІНУСИ експрес поїздок

  • черепашка: тобто навіть той запас речей, який ти взяв – мусиш завжди носити з собою
  • насиченість: навряд тобі вдасться дуже відпочити за цей час. Можна побачити багато нового, погуляти – але НЕ відпочити. Наступний день залиш вільним для чисто фізичного релаксу
  • мінімалізм: ти не побачиш усього. Однозначно. Але ти можеш скласти своє враження про місцину і уявлення, чи хочеться повернутися чи ні.
  • компанія: не так багато людей люблять такий формат. Тому важливо знайти компанію, яка не буде напрягати, бо часу на вирішення “туди йти чи сюди” не буде:)

Якщо говорити про сам Будапешт, то це місто видалося мені дуже колоритним і привітним.

Нам дуже пощастило, бо тримаючи дорогу з Праги, ми потрапили сюди о 6-й ранку, коли все ще спить:) Тому першого туриста ми зустріли вже на другому березі ріки після 4-х годин прогулянки абсолютно пустими вулицями. Класний трік для гарних фото.

Люблю міста, де потрібно піднімати голову. Будапешт саме такий з усіма вітражами і мозаїками. Архітектура звісно імперська, дуже помпезна, але значно менше цієї монументальності ніж у Відні.

Як на мене – баланс витримано.

Список визначних місць можна прочитати в Вікіпедії чи в будь-якій статті мандрівного блогера. Я би додала, що пам”ятки функціональні і в досить хорошому стані. Тому інколи було враження, що ми в історичному фільмі:)

Щодо їжі, то якщо відійти трошки від центральних вулиць, то ціни на обід досить середні, такі самі як в Празі. Звісно тут все дуже індивідуально, але мій досвід привітного і якісного обслуговування радує:)

Ми навіть встигли на колесо огляду. Уявіть собі:) Ціна була нормальною, черги відсутні, краєвид дуже класний. Дуже раджу, хоча і не є фанатом таких атракцій.

Обов’язково спробуйте круїз річкою на човні. Ми потрапили ввечері і нічний Будапешт звісно вражає. Коштував круїз приблизно 500-600 грн, тривалість – година. В принципі абсолютно достатньо, щоб дати ніжкам відпочити, а тобі – насолодитися вечірніми краєвидами.

А ви пробували експрес поїздки? Куди? Я ще подібно потрапила в Мілан. Хотіли би статтю на цю тему?

Якщо так – пишіть в коментарях. 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram