Натхнення {2.0} – помічай його навколо

Привіт! З задоволенням продовжую тему натхнення на блозі “Пошуршимо?“.

Перша частина цієї теми була присвячена моєму 100% переконанню в тому, що натхнення не потрібно чекати, за ним потрібно бігати з палицею (читайте більше тут>>>)

Я дуже рада, що мої читачі погоджуються з тим, що немає чого чекати на гарний настрій, натхнення чи щастя. Потрібно щоденно працювати над своїми реакціями і сприйняттям, над своєю чутливістю до краси навколо і над тим, що в тебе голові.

Щастя в голові і тільки ти можеш його або активізувати і сяяти, або ж заглушити і страждати.

Це не пусті для мене слова, це слова, які в свій час змінили моє ставлення до усього, що відбувається в моєму житті. Просто в один прекрасний момент я зрозуміла, що  в кожну хвилину свого життя я чимось незадоволена.


Ось тобі реальні приклади, які відкрили мені очі:

Маючи неймовірну першу роботу в стартапі Indposhiv, де я самостверджувалася як людина і підприємець, я не думала про те, як мені пощастило:) Звісно ні, я не думала, який класних людей зустріла і як круто, що в свої 20 років я маю таку роботу мрії. Ні,  я думала про те, що мені не вистачає часу ні на що інше, що я втомилася і що це не моє:(

Поїхавши потім навчатися в Індонезію, ейфорії вистачило всього на кілька місяців. Потім я не думала, як круто, що я виграла стипендію, який цікавий досвід в моєму житті. Я сиділа на райських пляжах на Гілі чи Балі, гуляла по Сингапуру чи Куала-Лумпуру і думала, яка ж я невизначена в житті і як я не знаю, що мені робити далі (читаючи тексти, майте на увазі, що вони писалися 7 років тому:)

Після того я вирішила, що я вже достатньо поподорожувала і поїхала на волонтерство в театр в Болгарії. Звучить крейзі, я знаю:) Мені тоді саме цього і потрібно було: чогось незвичайного, цікавого і того, що розширюэ горизонти. І скажу чесно, працюючи над тим, щоб виграти конкурс і поїхати по програмі EVS я була щаслива, але пробувши там 3 місяці, я знову почала концентруватися на негативних елементах

Потім було багато всього, і живучи 2 роки в Празі, я раділа від того, що я потихеньку здійснюю свої мрії, та все ж умудрялася думати про те, чому мені погано далеко від дому, чому я не на піку свого натхнення і чому все так, а не інакше.

Тепер я у Львові, щаслива і натхненна, і тим не менше маю моменти, коли мене переповнюють тривоги, думки про те, як би могло бути і т.д.


Висновок

Наше життя – це постійний рух від однієї цілі до іншої, у нас постійно є очікування, є мрії, є результат і висновки. В голові завжди буде картинка, як могло бути краще. ЗАВЖДИ!

Але це не означає, що момент ЗАРАЗ не такий прекрасний. Нехай з усіма своїми недосконалостями, можливо, не зовсім так, як уявлялося… але він є і тільки він зараз справжній.

І чим далі, тим більше я переконуюся в тому, що єдине, що відрізняє щасливих і нещасливих людей – це призма бачення. Ні в кого немає ідеального життя, але є схильніть помічати і концентруватися на всьому хорошому, що є в житті, або на всьому поганому.

Тобто, фактично твоє щастя залежить від того, як ти вмієш його помічати в найменших проявах. Уявляєш? Для мене це життєзмінююче відкриття, я цьому тільки потихеньку вчуся і згодом поділюся результатами своїх самовиховань:)


Лови класне відео про натхнення від Олімпійської збірної України.

P.S. Я готую третю частину публікацій про натхнення та проекти // ідеї //книги // людей, що надихають мене.

P.P.S Лови трішки натхнення в нашому лютневому супер міксі зі знижкою всього за 69 грн>>>

А поки, розкажи чи погоджуєшся зі мною? 

Плануй гарно! Здійснюй натхненно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram