Не плануй і все буде прекрасно. Малайзія, Частина 2. Мелака

Отож ми були вражені урбанізацією Куала Лумпуру, столиці Малайзії, і, незважаючи, що грошей вже майже не було, вирішили подивитись, а якже воно поза межами цього бетонного міста.

І тут ми потрапили в стару Європу з бруківкою, ліхтарями, каналами, маленькими будиночками та парками і все це в  перемішку з неперевершеними китайськими кварталами.  Місто Мелака – яскравий результат колонізації Малайзії Португалією.  Це всього 2 години на автобусі від КЛ (і скажу вам, що автовокзал в КЛ можна порівняти з нашим аеропортом:)

Изображение 2887

Отож за кілька годин комфортної дороги, що також було дивно після індонезійських невіжених водіїв та автобусів, в яких дозволено палити, ми потрапили сюди.

Насправді, ми провели в цьому дивомісті 4 години всього, оскільки вже мали бігти на літак.  Проте цього вистачило, щоб ввібрати в себе цю дивовижну атмосферу, цей запах історії. Португальці постарались тут)

Изображение 2840

Изображение 2801

Изображение 2911

І тут починаються ці шалено яскраві китайські квартальчики, в яких ми і провели майже весь час в цьому місті)

Изображение 2871

А це, доречі, вид транспорту, що дуже популярний і в Індонезії. Називається “бечя”. 

Дорогувато, бо це ж все-таки людська праця, проте спробувати варто. Будь готовий,  що ціну тобі, як іноземцю, скажуть в 3 рази більшу. Тому, або толерантно погоджуйся, або торгуйся (доречі, це гарний привід підвчити мову))

Изображение 2817

В першому пості я писала, що те, що ти подорожуєш з мінімальними коштами дає  можливість бути винахідливим в своїх подорожах. Ось тобі один рецепт, до якого ми прийшли самі))

Завжди бери з собою вівсянку в дорогу.  Якщо у вас немає коштів на їжу (а таке буває)), то гарячу воду вам завжди дадуть безкоштовно в будь-якому кафе)

Цим чудорецептом економії ми користувались і на Балі, і в Сингапурі, і на Ломбоці)

Изображение 2844

Доречі далі про те, як долю не обіграєш, або як отримати візу в Сингапур)

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram