ТОП 7 відкриттів Праги

Побувши трохи в Празі, хочу з вами поділитися цікавими фото моїх пражських відкриттів. Отож, ТОП 7 атмосферних фото цікавого, що, як на мене, гарно передає атмосферу цього міста.

(1) The Nostalgic Tram №91 (Історичний трамвай №91)

Має маршрути по вихідних та на свята з квітня по листопад.  Так за 35 чеських крон можна катнутися по центру Праги та відчути історичний шлейф цього міста.

DSC_0572

(2) Вітраж  “Tesla Radio”

Це чудо ми знайшли в одному з пасажів, що називається Pasáž Světozor. Сам Тесла проводив наукові роботи в Карловому університеті, найстарішому університеті Європи, що знаходиться в Празі. А ще в цьому переході ви можете знайти найсмачніші в моєму житті (а їх було не мало:) тістечка і тортики.  
DSC_0570

(3) World Press Photo виставка

Я винесла це фото в ТОП 7, оскільки за склом ви можете побачити фото з Майдану, що були представлені на цій виставці. Ми нарахували 4 фотографії присвячені цій темі.

DSC_0601(4) Скульптура-фонтан з підтекстом

Творіння скандально відомого своїми нестандартними скульптурами-викликами чеського скульптора Давида Чорного. Вона розташована перед входом до музею Франца Кафки. Часто, люди не помічають того, що два чоловіки стоять на карті Чехії і … ну ви самі розумієте:) А ще, між чоловіками знаходиться невеликий зелений диск, на якому написаний номер телефону зі словами «SMS Peeing Men». Відправивши SMS на цей номер і почекавши якийсь час, ви побачите, як чоловіки будуть “Виписувати” фразу, яку ви відправили SMS.
DSC_0640

(5) Скульптура “Кінь”

Витвір того самого скандального скульптора Давида Чорного. Цікаво, що скульптура розміщена в Lucerna Рalace, що можна знайти на вулиці Vodičkova. Цей палац було побудовано в 1920 році та зараз вся будівля є у власності однієї сім’ї. Там можна знайти кілька кафе та ресторанів, театр та кінотеатр, рок-бар і магазини. Ну і дивного коня:)

lucerna_kun(6) Пасажі

Мене вразило в цьому місті кількість схованок. Внутрішні дворики, проходи, цілі площі, парки і кафе в пасажах та інших закаулках міста. Зазвичай, такі місця повні цікавих знахідок:

– Затишні кафе на внутрішніх площах
DSC_0584

– Скульптури у захованих парках

DSC_0555

(7) Качки

Цілі зграї качок живуть на основній річці Праги – Влтава. Їх легко можна помітити на Карловому мосту. Скажу вам, що вони балувані увагою туристів, проте додають свій особливий колорит.

DSC_0637

Побачимо, що ще за чудеса зустрінуться на моєму шляху:)

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram