Пляжі на Балі, театр в Болгарії та стартап в Празі: історія створення проекту і моя історія (серія відео)

Привіт, друзі! Я Таня і сьогодні я хочу трішки пошуршати про свою історію.  За останній рік нас значно побільшало і мені здається, що прийшов час познайомитися ближче!  Ураааа!

Перш за все хочу подякувати, що ви тут. Це означає, що ви прагнете взяти 100% відповідальності за своє життя і йти до своєї мети. Роздруківки, планування місяця, книги – це всього лише маленькі цеглинки в створенні кожного з нас, що ведуть до більш глобальних процесів. Через самоорганізацію та керування своїм часом ми приходимо до щоденного створення свого життя, і це саме та мандрівка, яка веде до гармонії, щастя і натхнення. Ну що, ти зі мною?

Звісно, щоб написати цей абзац тексту мені потрібно було пройти свій шлях. Не скажу, що було або є просто:) Були різні моменти, тяжкі вибори, серйозні рішення, багато зусиль і віри, але водночас – це було незабутньо і нереально весело. І найкрутіше те, що ця мандрівка “до себе” не закінчується. Зараз я створюю так само свою реальність керуючись тими самими принципами, які зрозуміла на шляху…..

Результат потребує зусиль

Я виросла в м. Біла Церква і до 17 років в цілому не дуже задумувалися про своє призначення і про те, як мені жити. Я добре вчилася і тільки в останні роки можу констатувати факт, що поборола свій комплекс “золотої медалі” 🙂

В 17 я приїхала вчитися на банкіра в Київ і вже через рік зрозуміла, що це зовсім не туди і що це навіть близько не в тому напрямку, що мені подобається. 

Але що ж мені подобається? Цього я також не знала, як і багато хто з нас. Тому я вирішила, що безпрограшний варіант буде пробувати щось нове, доки не знайду те, від чого мене реально пре…. З такої шаленої думки почалася будова мого внутрішнього стрижня.

Так, я знайшла свою першу роботу в стартапі, а саме майстерні чоловічих костюмів ручної роботи. 4 роки мого життя я присвятила малому бізнесу і побудові його від квартирного стартапу до міжнародного бізнесу. Це було круто! Мені подобався весь цей серйозний світ бізнесу, який дуже відрізнявся від гуртожитських буднів студента:)

Я зрозуміла, що будь-який результат потребує зусиль. Це правило, яке працює в мене кожного разу, коли я думаю, що комусь успіх, класна кар’єра чи бізнес даються легко. Тільки ззовні здається, що чиєсь інше життя таке блискуче. Я точно знаю, що в тому результаті є дуже багато зусиль, знань і праці.

Важливо розуміти себе

 Після завершення університету я дійшла до точки емоційного і фізичного вигорання та вирішила, що пора щось змінювати. Поїздка по стипендії в Індонезію мені здалася класною ідеєю:))))  У 2012 я поїхала на 7 місяців навчання в Індонезію по стипендії. Власне кажучи, саме там я почала цей блог як нотатки про свої азійські пригоди, про яскраву Індонезію, бізнес Малайзію,  незвичайний Сингапур.  Детальніше про мандри можна читнути тут>>>>

Я поїхала на іншу півкулю шукати себе, свої мрії і цілі. Вже тоді я зрозуміла важливість усвідомлення відповідальності за своє життя. І те, як я ціную свій дім.

Спробувавши стиль життя мандрівного хіпі, я повернулася додому і зрозуміла, що це не моє. Занадто прісним, безцільним і трохи егоїстичним мені здалося таке життя.

Я зрозуміла, що це була мрія, але не моя. Що я  її десь знайшла і вона мені здалася такою яскравою, що я вирішила піти за нею. Це досвід і пошук. Так я зрозуміла важливість аналізувати себе, розуміти свої бажання та будувати свою систему цінностей, яка буде твоєю Полярною зіркою в житті, де є мільйони чужих доріг і тільки одна твоя. 

Що несе твоя праця?

Я відчувала бажання приносити користь цьому світові. Я відкрила для себе волонтерство – ідеальний компроміс між враженнями та ефектом. Так, по програмі EVS я провела цікавих півроку  в Болгарії (Софія) в дивовижному Соціальному вогняному театрі та пізнала щастя дарувати добро навкруги.

Подорожі для мене переросли з егоїстичних вражень у більше цільове русло змін.

Саме ці думки про добро і зміни дали мені поштовх завчасно повернутись додому тоді, коли я розуміла, що волонтерювати закордоном трохи дивно, коли в Україні так потрібна твоя допомога. В грудні 2013 я повернулася.

Планування і наполегливість – сила

 2 роки я жила в Празі, де розширювала горизонти, вчила мови і здобувала міжнародний досвід

Завдяки організації Aiesec я знайшла спосіб поїхати в Прагу та отримати досвід роботи в чеському ІТ стартапі та міжнародні маркетинговій агенції Millward Brown. Це речення звучить прикольно, правда? Якщо не задумуватися про сотню резюме, що мені довелося надіслати, щоб знайти роботу, візову бюрократію  і про купу зусиль, які було прикладено, щоб здійснити цей крок:)))) Це ще один приклад того, як ми можемо себе нищити, порівнюючи своє життя з іншими і дивлячись лише на оболонку…. А ще порівнюючи чийсь 21-й розділ, з своїм 1-м… (до роздумів)

Власне в Празі розпочав свою історію сам проект “Пошуршимо?”  як середовище натхнення і планування. Бо коли в тебе є ціль і фокус, то планування – це найкрутіший інструмент руху вперед. А натхнення – це невід’ємна частина шляху до своїх мрій. 

Втім досвід в Празі дійсно був класним. Я вивчила мову, здала IELTS, побачило як воно працюється в Європі і ще раз переконалася, що вдома – найкраще:) Так, в 2017 ми повернулися в Україну і від тоді живемо в найкавовішому місті України. 

Ми завжди маємо вибір

Я не жертва обставин, я результат моїх рішень (Стівен Кові)

У кожного з нас є свій внутрішній стрижень, який являє собою основу нашої особистості. Для мене це набір моїх цінностей і переконань, що створюють для мене мою систему координат, в якій я живу. 

Таким чином я беру відповідальність за своє життя, бо роблю вибір. Вибір жити в Україні, вибір створювати проект мрії, вибір бути тою людиною, що я є.  Стрижень – це не те, що ми дістаємо в спадок чи від народження.  Я вірю, що з будь-якого матеріалу (того, що  в тебе від народження) можна зліпити будь-що: як шедевральне, так і потворне.  Все залежить від тебе і твого вибору не бути жертвою, не жаліти себе, не думати як все не так, не думати як тобі важко – а брати своє життя в руки, брати відповідальність за свої рішення, робити рішення  і жити життям своєї мрії. 

Ну а історія моя продовжується далі… 

Вже більш як півроку я створюю продовження проекту – неймовірну спільноту планування і натхнення “Пошуршимо” і це змінило моє життя.  Я знайшла однодумців, я зрозуміла в чому сила синергії і побачила ще чіткіше те, що хочу робити і в якому форматі. 

Туман потихеньку розсіюється на шляху до своїх мрії. Головне йти вперед. 

 P.S. Розкажіть в коментарях, що вам відгукнулося найбільше? Впевнена, кожен з нас має свою унікальну історію і свій шлях, який веде нас до пізнання себе

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram