ВІТАЮ! Ти тут не випадково

Ми створили україномовну спільноту таких самих як ти, щоб об’єднатися і перетворити шлях саморозвитку на захопливу приємну пригоду в колі друзів та однодумців. 

Привіт! Я Таня і я автор проекту натхнення “Пошуршимо?” та серії планерів “МІЙ СУПЕР РІК”.  

Я знаю, як постійна зайнятість рутинними справами та розпорошеність вбиває мотивацію та усі сили рухатися вперед.

Більше не потрібно шукати як це все можна встигнути в своєму житті і вижити при цьому:)  Ми тут, щоб тобі допомогти та підтримати, надихнути та дати всі інструменти для сфокусуваного і глиблинного руху до своїх цілей.

ЩО ТАКЕ CПІЛЬНОТА?

Це онлайн мережа, де більше 90-ти учасників працюють над своїми цілями та експертів, що допомагають прокачувати різні сфери життя.  

Сприймай це як платформу, маючи доступ до якої, ти отримуєш коло однодумців, різноманітні майстер-класи та лайв сесії, які допоможуть тобі сфокусуватися на своїх цілях, більше пізнати себе та регулярно отримувати дози крутих інтструментів саморозвитку, натхнення та мотивації.  

УЯВИ, ЯК МОЖНА ПРОКАЧАТИ СЕБЕ

якщо отримати доступ до такої бази натхнення і реальних інструментів для саморозвитку

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Ти отримуєш цілий майстер-клас кожного місяця на актуальну тему, з окремим воркбуком, серією відео та лайв-сесією для обговорення питань. Шляхом фокусу на кожні темі ти отримуєш крутий результат, бачиш досвід експертів та учасників спільноти. 

КНИЖКОВИЙ КЛУБ

Разом з учасниками спільноти ми читаємо КНИГУ МІСЯЦЯ та обговорюємо її на лайв сесії. Таким чином ти нарешті почнеш читати більше. Та ще і якісно опрацьовувати матеріали.  Також ти отримаєш доступ до бібліотеки е-книжок. 

НАТХНЕННЯ ЩОДНЯ

Це те місце, в яке ти захочеш повертатися. В закритій групі ФБ ти отримаєш натхнення, цитати, цікаві опитування, роздруківки та постійні копнячки для того, щоб сфокусувати тебе на правильних питаннях до себе та зробити шлях до цілі цікавою пригодою.

СПІЛЬНОТА ОДНОДУМЦІВ

Ти можеш побачити досвід інших вирішення таких самих проблем, як і в тебе. Ти можеш задати запитання і отримати відповідь тих, хто тебе розуміє. Ти знайдеш дійсно крутих людей, з якими буде можливість бачитися як онлайн так і оффлайн.

ТЕМА ВЕРЕСНЯ

майстер-клас, що включає серію відео, воркбук та вебінар допоможуть пропрацювати тему на 1000%

ДОЛУЧИВШИСЬ ДО СПЫЛЬНОТИ, ТИ ОТРИМУЭШ ДОСТУП ДО 13 МАЙСТЕР-КЛАСІВ

включаючи записи лайв сесій, доступу до закритої групи ФБ та нових роздруківок щотижня

З вересня місця я є частиною “Пошуршимо ?”. На мій погляд, дану групу можна було б назвати “Чарівне натхнення”. Оскільки, дуже багато матеріалу (відео, роздруківки, статті), що є корисними (на мій погляд) та стимулюють тебе не опускати руки, працювати над собою та розібратися зі своїми “тараканчіками”)))) в голові. Навіть, після важкого дня, відкриваеш групу, а тут Тетяна розмістила цікаві відео, а дівчата з цікавими ідеями та прикладами. І тоді, втома якось сама проходить, оскільки розумієш що в житті дуже багато цікавого і треба рухатись далі. Тому, дякую Тетяні та дівчатам)))))

Irina Khomenko

Учасниця з 09/2018

Спільнота «Пошуршимо» стала для мене головною подією осені. І я дуже вдячна Тані, що вона її створила та активно розвиває. Що я отримала: обіцяну порцію натхнення, якісні ефіри, мотивацію на щотиждень, роздруківки, чудові відео до теми місяця та, звичайно, спілкування в колі однодумців. 
Дуже подобається атмосфера групи і приклад самої Тані. Вона завжди на позитиві, уважна до деталей, надає перевагу якості, а не кількості. На жаль, через завантаженість я не завжди можу брати участь у прямих ефірах, але Таня викладає записи трансляцій. Дуже зручно!

Vika Kravchuk

Учасниця з 09/2018

Закрита спільнота “Пошуршимо?” – це твій щоденний чарівний копнячок:) Ти тут не випадково! Все в житті є наслідком думок і дій. І наше знайомство – це результат твого пошуку:)

ПРО ПРОЕКТ “ПОШУРШИМО?”

Це всеукраїнська мережа натхненних людей, що прагнуть до свого розвитку. Вже більше 4-х років ми шуршимо та плануємо, здійснюємо натхненно:) 

Щасливих користувачів планувальників

Підписників, що отримують натхнення поштою

Видів роздруківок та принтів для планування

Читачів блогу "Пошуршимо?" в Україні

Спільнота “Пошуршимо” – це доза мотивації, коло однодумців і чарівний “копняк” до того, аби зробити те, що відкладаєш постійно на потім. Будучи частиною цієї натхненної команди, постійно чекаю онлайн-сесій, адже для мене вони – особливо атмосферні та затишні.І окреме спасибі за такі чудові роздруківки!

Halia Safronieva

Учасниця з 09/2018

Спільнота “Пошуршимо” дійсно мотивує. Нарешті розпочала більше читати та аналізувати прочитане.

Також – регулярно планувати, та планую із задоволенням. І, що важливо, атмосфера у спільноті щира та відкрита.Таня, ти надихаєш! Вдячна за те, що вчуся у тебе та у членів спільноти:)

Tetiana Zabozhchuk

Учасниця з 09/2018

Галина Сафроньева //Учасниця з 09.2018

Віка Кравчук //Учасниця з 11.2018

Богдана Безкоровайна //Учасниця з 11.2018

ІНВЕСТИЦІЯ В СЕБЕ

Доступ до спільноти відбувається на основі підписки, яку ти можеш відмінити в будь-який момент.

КОМФОРТНА РЕЄСТРАЦІЯ

ТЕСТ-ДРАЙВ НА 1 МІС

ЗИМОВИЙ НАБІР ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

ЧОМУ ЦЕ ПРАЦЮЄ? 

і вже більше 90-та учасників активно беруть участь в спільноті

/

ФОКУС

В одному місці зібрані матеріали для саморозвитку, планування та аналізу. Усі теми попередніх і цього місяця, записи лайв сесії, роздруківки і багато цікавого. Ти не розпорошуєшся між мільйонами джерел.

i

1 КНИГА НА 1 МІСЯЦЬ

Кожного місяця ми обираємо нон-фікшн книгу місяця та читаємо її разом. Також щомісячно проходить сесія обговорення книги та рефлексії висновків. 

РЕАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ

Ціла база роздруківок з натхненними цитатами, які можна прямо завантажити і працювати над актуальними питаннями. 

1 ТЕМА НА 1 МІСЯЦЬ

У форматі серії відео, тематичних роздруківок та лайв сесії для обговорення питань ми шуршимо про важливе. Кожного місяця про різне. Цей підхід дозволяє глибоко пропрацювати тему і не бігати з одного сайту на інший.  

ДОСВІД ІНШИХ УЧАСНИКІВ

Ти оточуєш себе класними людьми, які так само прагнуть до розвитку і реалізації своїх мрій. Ти бачиш їх досвід, можеш задати їм запитання і просто знайти нових друзів з усієї України. 

ЩОДЕННЕ НАТХНЕННЯ

Однодумці – це велика цінність нашої спільноти. Таких чудових людей і так багато в одному місці це рідкість. Плюс регулярні натхнення і  маленькі копнячки.

Дуже подобається тепла, домашня атмосфера в спільноті. Постійні нагадування про те, що все в наших руках, цікаві ідеї, думки та роздуми)))

Купа практичних порад та інструментів. Чудове місце для особистого розвитку!

Oksana Demchenko

Учасниця з 09/2018

Ми шуршимо “тихенько”, але суттєво, активно, спільно, натхненно. Мені, незабаром, треба складати робочий план на рік, буду підходити до цього процесу творчо і натхненно, завдяки вам. І ще Тетянко, я колись замовляла тему гумору, сподіваюсь, що скоро будемо посміхатися.

Таня Селецкая

Учасниця з 09/2018

ЗАПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Для кого ця платформа

Немає ніяких обмежень. Якщо тебе цікавить саморозвиток, натхнення, потрібен пендель, реальні інструменти для планування … тобі тут буде добре і затишно.

Що я отримаю, коли підпишуся

Якщо ви стаєте учасником чи учасницею спільноти, то отримуєш наступне:
1) Доступ до закритої онлайн-платформи через логін і пароль. На платформі кожного місяця ми публікуємо тему місяця в форматі серії відео і роздруківок, книгу місяця та онлайн-сесію для її обговорення.
2) Доступ до усіх попередніх матеріалів, бібліотеки роздруківок, записів усіх сесій
3) Доступ до закритої групи в ФБ, де регулярно публікується натхнення, новини і мотивації
4) Запрошення на наступні зустрічі, що будуть відбуватися в спільноті

Як долучитися і що буде далі?

Ти в правильному місці: просто прогортай сторінку трішки нижчи та натисни кнопку “Долучитися”
Далі тобі потрібно заповнити форму реєстрації, після чого тебе автоматично буде перенаправлено на форму оплати.
Після успішної сплати на твій емейл будуть надіслані дані для входу. В разі, якщо сплата була неуспішна, тобі надішлеться посилання для повторної спроби.

Якщо в тебе виникли питання, пиши сюди: info@shurshannya.com.ua

Про оплату

Усі деталі про оплату можна знайти тут>>> 

100% ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ

Я точно знаю, що тобі все сподобається. Проте, я гарантую повернути кошти протягом 10 днів з дня реєстрації, якщо це не зовсім те, чого ви очікували. Тому ніякого ризику:) Якщо не зараз, то коли? 

  МИ ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ  

 » Доступ до усіх майстер-класів

 » Лайв сесія планування місяця

 » Лайв сесія запитань та відповідей

 » Закрита фб група з 90+  учасниками з усіх куточків України

 » Вартість 490 грн/місяць

 » Ти можеш зупинити підписку будь-коли

ЗИМОВИЙ НАБІР ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Напиши, якщо тобі відгукнулося
Facebook
Facebook
Instagram