МИ СТВОРЮЄМО СВОЄ ЖИТТЯ КОЖНОГО ДНЯ. ДАВАЙ З НАМИ? 

Уяви, як можна прокачати себе якщо отримати доступ до такої бази натхнення і реальних інструментів для саморозвитку

СПІЛЬНОТА ОДНОДУМЦІВ

100+ учасників з усіх куточків України. Ми працюємо в закритій групі ФБ та на щомісячний сесіях/вебінарах. Ти можеш побачити досвід інших вирішення таких самих проблем, як і в тебе. Ти можеш задати запитання і отримати відповідь .

КНИЖКОВИЙ КЛУБ

Разом з учасниками спільноти ми читаємо КНИГУ МІСЯЦЯ та обговорюємо її на лайв сесії. Таким чином ти нарешті почнеш читати більше. Та ще і якісно опрацьовувати матеріали.  Також ти отримаєш доступ до бібліотеки е-книжок.

МАЙСТЕР-КЛАСИ ЩОМІСЯЦЯ

Майстер-клас на тему, що актуальна: звички, усвідомленість, здорове харчування, страх, продуктивність, фокус, натхнення… Кожен майстер-клас – це серія відео, класний воркбук і записи усіх сесій/вебінарів

ЗАКРИТА ФБ ГРУПА

Це те місце, в яке ти захочеш повертатися. В закритій групі ФБ ти отримаєш натхнення, цитати, цікаві опитування, роздруківки та постійні копнячки для того, щоб сфокусувати тебе на правильних питаннях до себе та зробити шлях до цілі цікавою пригодою.

ТАНЯ ПИЛИПЧУК, ЗАСНОВНИЦЯ СПІЛЬНОТИ

Привіт! Я Таня і я автор проекту натхнення “Пошуршимо?” та серії планерів “МІЙ СУПЕР РІК”.  

Я знаю, як постійна зайнятість рутинними справами та розпорошеність вбиває мотивацію та усі сили рухатися вперед.

Ми створили спільноту однодумців, що ростуть, розвиваються та рухаються до своїх мрій разом! Запрошую тебе до нас.

З вересня місця я є частиною “Пошуршимо ?”. На мій погляд, дану групу можна було б назвати “Чарівне натхнення”. Оскільки, дуже багато матеріалу (відео, роздруківки, статті), що є корисними (на мій погляд) та стимулюють тебе не опускати руки, працювати над собою та розібратися зі своїми “тараканчіками”)))) в голові. Навіть, після важкого дня, відкриваеш групу, а тут Тетяна розмістила цікаві відео, а дівчата з цікавими ідеями та прикладами. І тоді, втома якось сама проходить, оскільки розумієш що в житті дуже багато цікавого і треба рухатись далі. Тому, дякую Тетяні та дівчатам)))))

Irina Khomenko

Учасниця з 09/2018

Спільнота «Пошуршимо» стала для мене головною подією осені. І я дуже вдячна Тані, що вона її створила та активно розвиває. Що я отримала: обіцяну порцію натхнення, якісні ефіри, мотивацію на щотиждень, роздруківки, чудові відео до теми місяця та, звичайно, спілкування в колі однодумців. 
Дуже подобається атмосфера групи і приклад самої Тані. Вона завжди на позитиві, уважна до деталей, надає перевагу якості, а не кількості. На жаль, через завантаженість я не завжди можу брати участь у прямих ефірах, але Таня викладає записи трансляцій. Дуже зручно!

Vika Kravchuk

Учасниця з 09/2018

ІНВЕСТИЦІЯ В СЕБЕ

КОМФОРТНА РЕЄСТРАЦІЯ

ТЕСТ-ДРАЙВ НА 1 МІС

Галина Сафроньева //Учасниця з 09.2018

Віка Кравчук //Учасниця з 11.2018

Богдана Безкоровайна //Учасниця з 11.2018

ЩО ТАКЕ СУПЕР ДОСТУП?

Долучившись до спільноти ви отримуєте супердоступ до усіх матеріалів на закритій онлайн-платформі. Усі майстер-класи (а їх 14 на момент зараз), усі роздруківки, записи вебінарів та головне – можливість опрацьовувати тему місяця в оточенні однодумців

ТЕМА ГРУДНЯ

Долучайся в спільноту та опрацьовуй майстер-клас разом з групою 100+  учасників:

  • вебінар обговорення питань і відповідей
  • спілкування в закритій ФБ групі
  • дисципліна в чаті Телеграм
  • книга місяця  та онлайн сесія обговорення
  • сесія планування місяця
  • Доступ до всіх попередніх майстер-класів

ІНШІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Ви можете придбати майстер-клас окремо або долучитися в спільноту та отримати СУПЕР ДОСТУП до всіх. 

Напиши, якщо тобі відгукнулося
Facebook
Facebook
Instagram