СПІЛЬНОТА ПОШУРШИМО

ТАНЯ ПИЛИПЧУК, ЗАСНОВНИЦЯ СПІЛЬНОТИ

Привіт! Я Таня і я автор проекту натхнення “Пошуршимо?” та серії планерів “МІЙ СУПЕР РІК”.  Вітаю вас на території “Пошуршимо?”

СПІЛЬНОТА НАТХНЕННЯ – це навчальна онлайн-платформа, де ми працюємо над темами саморозвитку та самопізнання. Тут обєдналися 100+ людей з усіх куточків України, які щомісяця працюють над майстер-класами, обговорюють свій шлях в ФБ групі та зустрічаються щотижня на онлайн вебінарах. 

Ми тут разом рухаємося до своїх мрій, вчимося планувати, структурувати свої думки та створювати своє натхнення. Хочеш з нами? 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ І ЧОМУ ВИ ТАКОЖ ЗМОЖЕТЕ?

Уяви, як можна прокачати себе якщо отримати доступ до такої бази натхнення і реальних інструментів для саморозвитку

ТЕМА БЕРЕЗНЯ

Долучайся в спільноту та опрацьовуй майстер-клас разом з групою 100+  учасників:

 • вебінар обговорення питань і відповідей
 • спілкування в закритій ФБ групі
 • дисципліна в чаті Телеграм
 • книга місяця  та онлайн сесія обговорення
 • сесія планування місяця
 • Доступ до всіх попередніх майстер-класів

ТЕМИ, ЯКІ ПРОКАЧУЄМО РАЗОМ

Кожного місяця у нас нова тема, новий майстер-клас з експертом, новий вокрбук, нові сесії обговорення, нова книги. Уяви, як продуктивно ти можеш починати місяць? 

ВИ ТАКОЖ ОТРИМУЄТЕ ДОСТУП

10 ДНІВ АНАЛІЗУ І ПЛАНУВАННЯ РОКУ:

Інтерактивний календар

Інтерактивний календар буде візуальним відображенням твого прогресу.

Серія відео і PDF workbook

10 відео та 29 сторінок роздруківок, що стануть чудовими помічниками

  З вересня місця я є частиною “Пошуршимо ?”. На мій погляд, дану групу можна було б назвати “Чарівне натхнення”. Оскільки, дуже багато матеріалу (відео, роздруківки, статті), що є корисними (на мій погляд) та стимулюють тебе не опускати руки, працювати над собою та розібратися зі своїми “тараканчіками”)))) в голові. Навіть, після важкого дня, відкриваеш групу, а тут Тетяна розмістила цікаві відео, а дівчата з цікавими ідеями та прикладами. І тоді, втома якось сама проходить, оскільки розумієш що в житті дуже багато цікавого і треба рухатись далі. Тому, дякую Тетяні та дівчатам)))))

  Irina Khomenko

  Учасниця з 09/2018

  Спільнота «Пошуршимо» стала для мене головною подією осені. І я дуже вдячна Тані, що вона її створила та активно розвиває. Що я отримала: обіцяну порцію натхнення, якісні ефіри, мотивацію на щотиждень, роздруківки, чудові відео до теми місяця та, звичайно, спілкування в колі однодумців. 
  Дуже подобається атмосфера групи і приклад самої Тані. Вона завжди на позитиві, уважна до деталей, надає перевагу якості, а не кількості. На жаль, через завантаженість я не завжди можу брати участь у прямих ефірах, але Таня викладає записи трансляцій. Дуже зручно!

  Vika Kravchuk

  Учасниця з 09/2018

  ЦІННІСТЬ ТАКОГО МЕГАДОСТУПУ

  НАДИХНУТИ, ДАТИ ІНСТРУМЕНТИ ТА ПІДТРИМАТИ 

  Не жити другий рік двічі і не котитися по колії, а почати активно використовувати час та свої ресурси для створення свого життя мрії. 

  Ми будемо корисними, якщо ви хочете:

  • ЗРОЗУМІТИ, ЧОГО ВИ ХОЧЕТЕ НАСПРАВДІ
  • СТАТИ ПРОДУКТИВНІШИМИ
  • БІЛЬШЕ ЧИТАТИ
  • ЗДІЙСНЮВАТИ ЦІЛІ
  • ЗНАЙТИ МЕНТОРІВ І ДРУЗІВ

  ЩО ТАКЕ СУПЕР ДОСТУП?

  Долучившись до спільноти ви отримуєте супердоступ до усіх матеріалів на закритій онлайн-платформі. Усі майстер-класи (а їх 16 на момент зараз), роздруківок, записи вебінарів та головне – можливість опрацьовувати тему місяця в оточенні однодумців

  МАЙСТЕР-КЛАСІВ З ВІДЕО ТА PDF ВОРКБУКАМИ

  ЗАПИСІВ ВЕБІНАРІВ ТА ВІДЕО-ЧАТІВ

  УЧАСНИКІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

  СТОРІНОК РОЗДРУКІВОК

  МАЙСТЕР-КЛАС БЕРЕЗНЯ ВІДКРИВАЄТСЬЯ ЧЕРЕЗ

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  СПЕРШУ ІНВЕСТУЙ В СЕБЕ, А ПОТІМ У ВСЕ ІНШЕ 

  Галина Сафроньева //Учасниця з 09.2018

  Віка Кравчук //Учасниця з 11.2018

  Богдана Безкоровайна //Учасниця з 11.2018

  КОМФОРТНА РЕЄСТРАЦІЯ

  ВИ ГОТОВІ ЗРОБИТИ 2020  РІК СВОЇМ СУПЕР УСПІШНИМ ПРОРИВОМ? 

  Я щаслива вітати вас на території “Пошуршимо?”, бо я знаю як це зробити і хочу з вами поділитися.  Адже ви тут не випадково! Ви тут, бо готові взяти відповідальність за свої рішення та за своє життя. Зробити це непросто, але в оточенні натхнення і підтримки значно легше. 

  Ми тут саме для цього: надихнути, дати усі інструменти та підтримати. Хіба не цього ви шукаєте? 

  СПІЛЬНОТА ОДНОДУМЦІВ

  100+ учасників з усіх куточків України. Ми працюємо в закритій групі ФБ та на щомісячний сесіях/вебінарах. Ти можеш побачити досвід інших вирішення таких самих проблем, як і в тебе. Ти можеш задати запитання і отримати відповідь .

  КНИЖКОВИЙ КЛУБ

  Разом з учасниками спільноти ми читаємо КНИГУ МІСЯЦЯ та обговорюємо її на лайв сесії. Таким чином ти нарешті почнеш читати більше. Та ще і якісно опрацьовувати матеріали.  Також ти отримаєш доступ до бібліотеки е-книжок.

  МАЙСТЕР-КЛАСИ ЩОМІСЯЦЯ

  Майстер-клас на тему, що актуальна: звички, усвідомленість, здорове харчування, страх, продуктивність, фокус, натхнення… Кожен майстер-клас – це серія відео, класний воркбук і записи усіх сесій/вебінарів

  ЗАКРИТА ФБ ГРУПА

  Це те місце, в яке ти захочеш повертатися. В закритій групі ФБ ти отримаєш натхнення, цитати, цікаві опитування, роздруківки та постійні копнячки для того, щоб сфокусувати тебе на правильних питаннях до себе та зробити шлях до цілі цікавою пригодою.

  ДО МАЙСТЕР-КЛАСУ БЕРЕЗНЯ ЛИШИЛОСЯ

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  Напиши, якщо тобі відгукнулося

  Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

  Back To Top
  Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
  Facebook
  Facebook
  Instagram
  telegram