Добрий блокнот {Фонд Таблеточки}

Вітаю! Я вже не раз казала, що вбачаю благодійність як невід’ємну частину проекту “Пошуршимо?”. Ми живемо в світі, де багатьом випало значно більше перешкод ніж нам. І потрібно дуже чітко уявляти, що так сталося не тому, що хтось кращий чи гірший, не тому, що комусь пощастило чи ні, і точно не тому, що хтось більше заслужив чи ні.

Життя таке, що деякі речі ми просто не можемо поясними, і тому, єдине, що можна робити в такому випадку – це допомагати тим, хто того потребує.

На жаль, поки корпоративна соціальна відповідальність в Україні – далеко не таке поширене явище, як індивідуальна. Саме тому ми, у співпраці з Фондом “Таблеточки”, намагаємося допомогти діткам, що хворіють на рак. Адже, навіть маленька допомога – це допомога:)

добрі справи банер

Як можна долучитися?

(1) Придбати блокнот “Моя супер осінь” для себе. З кожного блокноту 50 грн гарантовано буде перераховано в Фонд “Таблеточки” та пред’явлені документи, що підтверджують переказ.

(2) Подарувати блокнот “Моя супер осінь” своїм друзям. Так само, з кожного блокноту 50 грн. гарантовано буде передано в фонд.

(3) Поширити цю сторінку, що дасть можливість більшій кількості людей долучитися до доброї справи

Долучитися


Про фонд “Таблеточки”

ТАБЛЕТОЧКИ – МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В УКРАЇНІ

Фонд заснований волонтерами у 2011 році. За 4 роки роботи вони відправили на лікування за кордон 23 дітей, забезпечили ліками 1350 маленьких пацієнтів, домоглися безпечного переливання крові в Охматдиті. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває волонтерський і донорський рух в Україні.

Кожен з нас може робити добро. Добро не вимірюється сумами, штуками чи кілограмами. А ще добро має звичку повертатися:)


Про блокнот “Моя супер осінь”

осінь

Блокнот “Моя супер осінь” – це сезонний блокнот для гарного планування осені.

Тут ви зможете знайти 26 сторінок в осінній тематиці: свої цілі, план на кожен місяць, 12 тижневиків, спорт план, чеклисти виконання планів на кожен місяць, нотатки. Більше про блокнот дивіться тут>>>

  • Блокнот на 26 сторінок, двосторонній друк
  • Зручний формат А5 на спіралі
  • Авторська розробка на білому матовому папері (160 гр.), що дуже приємний на дотик та для писання.

    Долучитися

Плануйте гарно! Робіть добро!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram