Моя супер осінь – Будь тим, ким ти є

Привіт! Осінь прийшла і я вже морально готуюся діставати шарфики, рукавички і теплі кардигани з шафи. Я люблю осінь, бо вона спокійна і затишна порівняно з яскравим і веселим літом.

Але в цьому спокої часто народжується глибинне усвідомлення своєї індивідуальності, значущості і суті. Власне кажучи в такому настрої я створила осінній блокнот “Моя супер осінь”, який ви зможете переглянути та заповнити за горнятком ароматної кави, закутившись в теплий плед.

<Придбати тут>

осінь

Чому сезонні блокноти – це класно? 

  1. Це гарно і атмосферно. Я намагаюся створювати кожен органайзер з акцентом на сезонні атрибути, що перетворює їх не тільки на гарні планувальники, а і на актуальні нотатники настрою.
  2. Це зручно. Формат А5 на спіралі дає змогу завжди  мати свій блокнот при собі і відмічати ідеї та плани.
  3. Хронологічний формат дозволяє користуватися блокнотом цілу осінь відповідно до хронології місяців і тижнів.
  4. Логіка: спочатку ми плануємо цілі осені, потім цілі місяців, тижневики на кожен місяць та чеклист виконання цілей після кожного місяця. Все логічно і структуровано.
  5. Блокнот українською: я зустрічала багато різного цікавого для планування російською та англійською мовами. Все-таки українською приємніше:)
  6. Це просто. Якщо ви не фанат планувати кожен день, як це передбачено в Супер Органайзерах, сезонний блокнот створений для простого і гарного планування без зайвих деталей.
  7. Цінісно-зорієнтоване планування. Я намагаюся зачіпати важливі ціннісні речі у нашому житті через планування і надіюся, що кожна сторінка вам допоможе задуматися над важливими моментами, розставити правильні пріоритети та впевнено крокувати до своїх мрій і цілей. 

DSC_0441

Перегляньте відгук чудового відео-блогера Анни Лисенко в її відеоогляді:) 

З чого складається “Моя супер осінь”

Спочатку починаємо з своїх цілей на осінь. Я спеціально створила достатньо місця для цілей, адже кожна ціль складається з кроків і підцілей. Ви можете прописати все дерево здійснення прямо на першій сторінці блокноту та кожного дня бачити їх перед собою.

<Придбати тут>

DSC_0267

Осінній відлік

Це цікава штука. Тут відмічено кожен тиждень кожного місяця осені для того, щоб ви: (1) бачили загальну картинку та ставили реалістичні дедлайни; (2) орієнтувалося скільки пройшло і лишилося часу (3) розподіляли досягнення між місяцями

DSC_0268

Плани на кожен місяць (Вересень, Жовтень, Листопад) 

Ідея в тому, що кожному місяці я піднімаю різні теми та аспекти життя для того, щоб наш розвиток відбувався збалансовано. Саме завдяки цим сторінкам проявляється ціннісно-орієнтоване планування: коли ви думаєте не лише про пріоритету місяця, а і про те, кому зателефонувати чи подякувати, що згадати…

DSC_0314

Тижневики

Кожен місяць складається з 4-х тижневиків в хронологічному порядку. Тижневики спрямовані на короткострокове планування вашого тижня та створені для того, щоб ви могли відмічати: цілі тижня, фокус тижня, лист справ на тиждень, міні календар, нотатки. Все потрібне і нічого зайвого:)

DSC_0269

Чеклист цілей місяця

Протягом кожного місяця ви можете відмічати прогрес виконання кожної цілі на цей місяць. Для мене це дуже дієвий спосіб зрозуміти пріоритети та допомагає в короткостроковому плануванні. Просто зафарбовуйте кружечки по мірі прогресу в досягненні цілей.

<Придбати тут>

DSC_0273

Спорт

Заплануйте свій фізичний розвиток на осінь: корисні звички, харчування, спорт. Зафіксуйте показники зараз та в кінці осені. Попрацюйте над собою навіть трошки і побачити наскільки це гарно вплине на ваші думки, силу духу і самопочуття.

DSC_0275

Нотатки

Для ваших шалених ідей, цікавих думок, нових цілей та мрій. Працюйте над своєю реальністю!

DSC_0276

Будь тим, ким ти є!

Кожна людина унікальна. І ніхто крім вас не несе того впливу чи енергії в світ. Ваше призначення є унікальним і ваша особистість є неповторною. Тому не варто піддаватися течіям і тенденціям, моді і трендам. Ви знаєте, яке життя буде приносити вам задоволення і ви маєте сили побудувати його навколо себе!

DSC_0356

 <Придбати тут>

Блокнот можна придбати в будь-якій Книгарні Є!

Якщо у вас виникли питання – пишіть мені на info@shurshannya.com.ua і я обов’язково відповім.

Плануйте гарно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram