ТЕМА МІСЯЦЯ

ЩОМІСЯЦЯ НОВИЙ МАЙСтЕР-КЛАС

Юхуууу, темою листпада є звички, де ми разом з коучем Оленою Садома шуршимо щодо поступового процесу розвитку наших звичок через призму любові до себе. Ми придумали для вас дууууууууууже багато цікавого: від бомбезного воркбуку до заставок та цілих наборів трекерів.

ПРИДБАТИ PDF ВОРКБУК

  • PDF файл для роботи над темою
  • Завантажуй роздруківку та проходь вправи самостійно. 
  • Можеш задавати запитання в ФБ

ПРИДБАТИ 1 МАЙСТЕР-КЛАС

  • Серія відео-уроків
  • Воркбук та серія додаткових заставок та трекерів
  • Записи вебінарів

ПРАЦЮВАТИ В СПІЛЬНОТІ

  • Доступ до 14 майстер-класів на закритій платформі
  • Живі вебінари, робота в групі
  • 100+ однодумців в ФБ групі

ІНШІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

ЩО НАДИХНУТЬ ТЕБЕ

{

Натхнення не потрібно чекати. За ним варто бігти з палицею

– Джек лондон

ЩО ТАКЕ СПІЛЬНОТА НАТХНЕННЯ

І ЧОМУ ЦЕ ТЕ, ЩО ЗМІНИТЬ ТВОЄ ЖИТТЯ? 

ОНЛАЙН ТУСОВКА. СУПЕР ДОСТУП

Створювати себе і своє життя інколи буває надзвичайно важко, особливо коли ви одні в своєму оточенні і немає з ким ні поділитися своїми перемогами, ні запитати поради. Я вірю в силу середовища і в те, який величезний вплив воно має на нас.

І саме тому, я створила СПІЛЬНОТУ НАТХНЕННЯ: онлайн тусовка, де 100+ учасників з усіх куточків України та світу працюють над майстер-класами разом, спілкуються в закритій ФБ групі, на вебінарах та онлайн-чатах, шукають партнерів для звітності та натхнення, надихають один одного!

І це працює як потужна бомба мотивації для кожного з нас! Бо усі ми тут для того, що взяти відповідальність за своє життя та створювати його кожного дня. 

Разом. Спільно. Натхненно. Весело. Ефективно. 

УЧАСНИКІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

МАЙСТЕР-КЛАСІВ В ДОСТУПІ

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧІ ЩОМІСЯЦЯ

Авторка проекту

ТАНЯ ПИЛИПЧУК

Привіт! Я Таня, авторка проекту “Пошуршимо?”, засновниця Спільноти Натхнення та Конференції Натхнення. Написала цей рядок, і зрозуміла чому Коробка Натхнення виникла як проект:) Бо натхнення – це те, що я обожнюю створювати.

Я вірю, що ми самі створюємо своє життя. Я знаю, що планування – це крутий інструмент відновлення гармонії в житті і я впевнена, що відповідальність за свої вибори – це ключ до здійснення мрій!

Натхнення – це маленький помічник у довгому шляху здійсненні своїх мрій та досягнення цілей.  Ну що, готові розпочати цю пригоду зі мною?

Напиши, якщо тобі відгукнулося
Facebook
Facebook
Instagram