Як цінності формують реальність

Кожна людина, знає про це чи ні, будує своє життя на принципах. Це прості уявлення про світ, які слугують маяками у час прийняття рішень та на порозі життєвих виборів. Так само і проєкти будуються на цінностях. І це не про те, що написано в посадових інструкціях чи на сайті, а про те, чим керується власник і працівники кожного дня.

Цінності будь-якої справи диктують не тільки напрям руху розвитку, а й підказують як відповідати на скарги, реагувати на плагіат, з якими медіа працювати та на які компроміси йти.

Кожен вибір та рішення має відголос цінностей, що закладені в основу компанії

Цінності проєкту “Пошуршимо?” проросли на фундаменті моїх особистих цінностей, бо по-іншому не вмію і не хочу. У певний момент я зрозуміла, що бавитися в сірій зоні компромісів – не моя історія. Я люблю дивитися в корінь і це працює на усіх фронтах: і в особистому житті, і в реалізації проєкту.

ПРАВДА

У житті або вона є, або її немає. Щодня ми приймаємо рішення, які зводяться до одного — ти або щирий по відношення до себе, своїх думок, відчуттів, до людей, клієнтів і працівників або ні. Я не бачу позиції посередині.

У шуршаннях це основа в команді, спільноті, колабораціях і в усьому тому, що ми створюємо. Я не люблю прикрашати реальність, я люблю її робити класною і показувати як це було і як може бути, щоб кожен читач блогу, користувач планеру чи учасник спільноти міг пройти цей шлях зі мною.
Немає ідеальних людей і проєктів. Визнавши свою неідеальність, жити стає набагато простіше та веселіше:)))

УКРАЇНСЬКА МОВА

Я пройшла еволюцію від суржику, відсутності свідомої позиції до розуміння, що я хочу жити в Україні як ніде інде, творити українською, а не будь-якою іншою мовою.
О так, я прекрасно розумію можливості СНД ринку і також маю можливість розвивати проєкт англійською, зробивши його глобальним. Проте щодня переконуюся наскільки важливим є творити у злагоді зі своїми цінностями й не гнатися за лавами опортуністів.

Я створила один із перших україномовних планерів на ринку і так саму супер класну україномовну платформу для саморозвитку. Пишаюся та вбачаю у цьому величезну перевагу та цінність. Бо дерево без коріння вмирає.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У першу чергу перед собою за те, що ми створюємо. Я людина з гіпервідповідальним перекосом і команда в нас підтягнулася така ж:))) Тому це прямо впливає на розуміння того, що “Пошуршимо?” робить свою лепту кожним словом чи майстер-класом, а це в свою чергу є фундаментом в розумінні понять якості й професіоналізму.

Проєкт — наслідок мого рішення взяти 100% відповідальності за своє життя:) Тому до цього закликаємо кожного через планування, аналіз себе й своїх цілей.

ЛЮДИ

Коли я писала на блог історію про себе 4 роки тому, то почала її з фрази: “люди — це найцінніше в житті”. Тоді я говорила про себе, а зараз це зерно проросло в основу “Пошуршимо?”. Тут все про людей і для людей. Це і про команду, і про наш закритий клуб, і про читачів блогу. Якщо тримати в голові, що всі ми люди зі своїми, мріями, цілями, слабкостями, етапами життя та страхами, то стає куди простіше створювати щирий, якісний і релевантний продукт, а не блискучу обгортку.

Скажу відверто, що з чіткими цінностями спочатку складніше, ніж без них. Постійно потрібно приймати вольові рішення. Це як в народній мудрості: важче сказати гірку правду, ніж солодку брехню. На початку інколи хочеться зробити так, щоб легше: збрехати, щоб довго не пояснювати, не сказати, щоб не вибачатися, не визнати помилку, щоб не соромитися. Тоді ти втрачаєш маяк і пливеш за течією, не розуміючи чому все так складно, чому ти почуваєшся як гівно і чому в твоєму житті так давно не було радості й драйву.

Коли ти будуєш своє життя у злагоді з цінностями, то на диво все стає простим і прозорим. Ти робиш так, бо по-іншому не можеш. Зате в тебе немає “задніх” думок після певних дій чи слів, тебе не гризе совість, навколо люди, яких ти поважаєш і якими захоплюєшся. А ще з’являється море енергії, бо ти щиро віриш у те, що робиш!

ВІДКРИТО ВЕСНЯНИЙ НАБІР У СПІЛЬНОТУ “ПОШУРШИМО?”.

Закриття реєстрації – 8 травня.  Приєднуйтесь до нас!

This image has an empty alt attribute; its file name is спільнота_пошуршимо_долучитися_футер2-1024x244.jpg

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram