Calendar, Gmail, Telegram: функції додатків, про які ви не здогадувалися

Хей, друзі! У мене чудові новини. В нашій спільноті зібралося стільки крутих людей, що ми вирішили разом  створювати корисні матеріали  для “Пошуршимо?”, що будуть надихати та давати конкретний інструментарій для досягнення цілей та самоорганізації:))

Першою дописувачкою буде дівчина, якою я захоплююся – Анастасія Педоренко.  Настя стала невід’ємною частиною спільноти, ефірів і групи, а ще невичерпним джерелом рекомендацій курсів, книг, подкастів і джерел корисної інформації. Ми  підготували статтю про додатки, що полегшують життя. Ловіть та пишіть в коментарях, чи вам цікавий такий формат.

Привіт! Мене звати Настя і  я в Спільноті “Пошуршимо?” з вересня 2019. Я інженер за фахом, тож лептоп, телефон і додатки завжди мене оточують. Я люблю, щоб все було зручно, і можна було по максимуму зробити, використовуючи тільки телефон, тому що він завжди зі мною (як і в багатьох із вас, я думаю). Тож, я вирішила поділитися з вами моїми найулюбленішими додатками (гадаю, в кожної вони є на телефоні) та варіантами їх використання.

Google Keep

Web: https://keep.google.com/ 

Android: http://bit.ly/37DoEgZ 

IOS: https://apple.co/2FkY5RQ 

Мабуть, мій найулюбленіший додаток. Крім того, що це просто дуже зручні нотатки, Google Keep вміє дуже багато всього! Найголовніше для мене — спільне редагування. Це може прийти у пригоді для спільного списку покупок, планів, чек-лістів тощо. Ми з подругою використовували Keep на конференціях: кожна чує, відмічає та записує своє, тож після у нас був повніший конспект. Плюс, у такі нотатки можна додавати фото, відео, малюнки, аудіозаписи. Ще одна важлива деталь — кожній нотатці можна призначити один та більше ярликів. Таким чином, їх можна групувати за темою або типом. Важливі нотатки можна закріпити зверху екрану, а непотрібні — заархівувати. Якщо вони знову знадобляться — повернути з архіву і користуватися.

Ідеї для використання:

 • Спільний список покупок
 • Спільний (або власний) конспект
 • Чек-листи для пакування у подорож, домашніх справ тощо
 • Зберігання фото дисконтних карт, які не можна додати у додаток, візиток
 • Чернетка для дописів у соцмережах
 • Образи з фото вашого одягу (один раз сфоткати та збирати колажі)
 • Та як завгодно

Спробуйте обов’язково, якщо щось відгукнулося, і Keep надовго увійде у ваше життя 🙂

Calendar

Web: https://calendar.google.com/  (або той, який у вас є)

Якщо коротко, то все, що можна додати у календар, треба додати у календар! Тренування, зустрічі з друзями, колегами й клієнтами, походи у кіно, театр, косметичні процедури й все, що має конкретний час виконання. Тоді ви дуже чітко будете мати уявлення про те, скільки фіксованих справ у вас на сьогодні, і будете мати змогу планувати більш усвідомлено. Не забувайте, що в більшості календарів ви можете додати не тільки назву, дату і час, але і запросити у зустріч усіх зацікавлених осіб, додати документи або квитки, геолокацію місця зустрічі.

Планувати не тільки робочі, але й особисті події у календарі дуже зручно, спробуйте!

 

Gmail

Web: https://mail.google.com/ 

Android: http://bit.ly/2ZVUwej 

IOS: https://apple.co/2FnROoj 

Gmail дуже зручний поштовий клієнт. У нього багато вбудованих можливостей і майже необмежений простір для інтеграції сторонніх додатків. Ви можете налаштувати фільтри та автоматичне прочитання листа, прикріплення ярликів або відмітка листа як важливого. Я гадаю, ці функції вже давно з вами 🙂

          

Щодо інтеграції з іншими додатками — ви маєте безліч варіантів, але важливо знати, що такий режим доступний лише у комп’ютерній версії, в мобільній версії є тільки вбудована інтеграція з Google Tasks.

Наприклад, можна додати інтеграцію с Google Keep або з Календарем, і створювати нотатки та події у віконці біля відкритого листа. Також, можна додати інтеграцію із Todoist і створювати задачі прямо з листа. Trello, Dropbox та інші додатки, які можуть вам знадобитися, можуть бути використані паралельно з відкритим листом.

Звісно, коли у вас в руках смартфон, ви просто можете переключитися між екранами та результат буде приблизно той самий.

Telegram

Android: http://bit.ly/39ELqHr 

IOS: https://apple.co/35rK67d 

Мабуть, трішки несподівано бачити у цьому списку месенджер, але крім чатів, ботів та каналів в нього є дуже класна функція, про які я б хотіла розповісти.

Телеграм може слугувати вашим записником , коли вам щось прислали, сподобалася картинка у соціальній мережі, з’явилася цікава думка — все це можна зберегти у Збережених повідомленнях, просто переславши собі. Також, можна записати собі відео/аудіо повідомлення з класною ідеєю. Я так, наприклад, наговорювала аудіо нотатки для цієї статті 🙂 Загалом, це дуже швидкий варіант для зберігання інформації.

P.S. Не забувайте очищати внутрішнє сховище Telegram час від часу, бо є ризик зайняти всю пам’ять телефону.

Список найпопулярніших додатків на моєму телефоні (на додачу до зазначених вище):

 • Google Drive ціле сховище даних, які завжди зі мною. Там я зберігаю скан-копії своїх документів і квитки (дуже зручно в подорожі), пишу цю статтю, маю список бажань із посиланнями, щоб бути впевнена, що родичі та друзі подарують мені саме те, що мені потрібно, навчальні матеріали та багато всього іншого.
 • Todoist – дуже функціональний додаток для задач та цілей. Має безкоштовну і платну підписку. Дуже зручний, має дуже гнучку систему для створення цілей з пріоритетами, підзадачами та іншим. Якщо вам не потрібна така гнучка система, можна використовувати Google Tasks, або просто нагадування у Keep.

 • XMind, SimpleMind Lite – додатки для створення інтелектуальних карт або mind map. Можна використовувати для планування тижня, місяця, року, для конспектування книг тощо. Дуже класний інструмент, раджу спробувати!

XMind

SimpleMind Lite

 • Monefy – додаток для відстеження витрат, має безкоштовну і платну підписку. Я пробувала різні додатки для трекінгу витрат, і цей мені здався найзручнішим. Платна підписка коштує 50 грн і дозволяє синхронізувати додаток з файлом в інтернеті, і, таким чином, вести спільний бюджет та мати дані для відновлення.

 • Habits – дуже зручний додаток для відстежування звичок.  Мінімалістичний дизайн, класно видно прогрес, легкий у використанні.

 • Headspace – додаток для медитації.  Має кілька недоліків, зокрема всі медитації англійською. Є платна і безкоштовна підписка. Якщо хочеться медитації українською або російською — спробуйте Insight Timer. Там є як платні, так і безкоштовні медитації. Плюс, є новий додаток від Надії Рогозіної – Svitlo.

Я можу продовжувати довго, тож на цьому пропоную зробити паузу. Про які додатки вам було б цікаво почитати більш детально? Для яких цілей ви шукали додаток і не могли знайти? Чи налаштовуєте додатки під себе, або користуєтесь як є? Що цікавого знайшли для себе у статті?

До зустрічі, Настя.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram