7 днів супер планування: покрокова інструкція і роздруківка

Привіт, друзі! Чим більше я займаюся та вивчаю планування, тим більше розумію, що сила ефективного планування в маленьких діях. Тобто тут не про філософію пріоритетів, не про з понеділка нове життя і навіть  не про “ось, нарешті, я навчилася планувати”. Все це гарні атрибути, але суть зовсім не тут. Суть в тому, навіщо вам планування? 

Скоріше всього ваші відповіді будуть: щоб приборкати хаос, щоб налаштувати рутину, щоб досягти цілей, щоб взяти життя в свої руки… І саме цим ми будемо займатися сьогодні. 

Зручніше слухати? СЛУХАЙ АУДІО-ПОДКАСТ

Бо скільки б у вас планерів не було, або якими б вони ідеальними не були – якщо це не сприяє цілям, що ми описали вище – це немає сенсу. Так само неважливо, скільки разів ви починали планувати, закидали планування, забували про нього, встановлювали і видаляли додатки – це також немає значення. Ми з вами сьогодні визначимо ті маленькі дії, що під силу  кожному та що наблизять вас до мети. 

І тут нам потрібно домовитися. Ці дії є елементарними і займають кілька хвилин в день. Але основне слово тут: РЕГУЛЯРНІСТЬ. Тому, якщо ви ще та авантюрна людина, пропоную вам пригоду #здійснюйнатхненно, наступні 7 днів робити наступне: 

ПЛАН ДІЙ НА 7  ДНІВ #ЗДІЙСНЮЙНАТХНЕННО

Встаньте раніше на 15 хвилин ніж зазвичай. Вже прямо зараз, коли читаєте, поставте додатковий будильник:) Це ваш час на усвідомлений початок дня, бо коли ви біжите від моменту прокидання до моменту засинання, дуже важко говорити про усвідомлені цілі, натхнення і продуктивність.

Випишіть усі справи, що є  у вас в голові і мають бути виконані цього тижня. Найкраще це зробити на роздруківці з іншого боку. Отож пишіть усе, що у вас в голові і бажано, робіть це під час ранкової кави або в затишку і тиші. Можна зробити ввечері, якщо вам так зручніше. Важливо виписати їх в спокої. 

У роздруківці запишіть ФОКУС ТИЖНЯ. Це те, що ви будь-що маєте зробити. Зазвичай ми схильні відкладати важливі справі, що є нетерміновими, бо є мільйон неважливих, але дуже термінових справ. З свого досвіду скажу, що намагатися зробити ВЕСЬ список справ, які при цьому не синхронізовані з основною ціллю – це шлях в нікуди, а точніше в стан, коли ви стомлені, виснажені і ніби все зробили, але ні на сантиметр не просунулися до своєї мети. Тому не намагайтеся зробити ВСЕ і ОДРАЗУ.

Виділіть 3 ТОП ЦІЛІ цього тижня: тепер повертаємо до вашого списку справ. Відразу прийміть той факт, що за тиждень ви цього не встигнете:)))))) Ми дуже схильні ідеалізовувати, тому треба готуватися морально. Тепер виділіть 3 НАЙВАЖЛИВІШІ СПРАВИ, що: 

  • найбільше сприяють вашій меті
  • будь-що треба зробити
  • в межах вашого фокусу

УВАГА: не плутайте це з найтерміновішими справами. Термінові і важливі – це різні справи. 

ГОЛОВНА справа дня. Зваживши важливі справи і фокус, напишіть на кожен день основну ціль (виділіть її червоним чи будь-яким іншим кольором). Загалом має складатися покрокова інструкція виконання ТОП трьох справ вашого тижня у червоному. А от інші цілі чи справи пишіть вже залежно від пріоритетності.  Тепер ваш хаос усіх справ розподілений між днями з виділеною ОСНОВНОЮ ціллю. Починайте день з неї, з тої, що виділена червоним. І тільки після її завершення робіть все інше. 

КРЕСЛІТЬ. Викреслюйте товстою лінією (бажано червоним маркером чи чорним) кожну виконану справу, як тільки ви її завершили. Класно в голові собі прокручувати “тададададам” або включати улюблену пісню після завершення кожної. 

Щоб ваш план на тиждень виглядав пошрамованим і пошарпаним робочим інструментом. 

АНАЛІЗ. В кінці кожного дня зробіть аналіз, що вдалося зробити, а що ні. Це займає 1 хв. Що варто перенести на наступний тиждень, а що насправді не так важливо, як здавалося. Пам’ятайте: планування має бути гнучким, бо тоді це відображає наше життя. Ви не можете передбачити ваше життя і запланувати його заздалегідь. Мені здається, що саме це прагнення призводить до того, що люди розчаровуються в плануванні. 

Тримайте в голові, що ваше завдання – це розібрати хаос і бути щасливими при цьому, а не виконати усе-усе, та ще і чим швидше. Планування дає нам можливість гармонізувати життя і саме тому пріоритети важливі. 

ЩО ДАЛІ? Наступний тиждень почніть з того самого. Вам знадобиться кілька тижнів, а то і місяців, щоб розібрати всі хвости, відмовитися від неважливого  і навести лад в своїй голові… Але якщо ви почнете цього тижня і попрацюєте над цим, то до Нового Року у вас буде чиста голова, в якій легше мріється, відкриваються нові горизонти та можливості. Не прогавте цей шанс, а то так і загрузните в рутині неважливих справ, що ніколи не закінчуються. 

ДАВАЙТЕ ПЛАНУВАТИ РАЗОМ! 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial

Warning: file_get_contents(https://t.me/poshurshymo?&text=https%253A%252F%252Ft.me%252Fposhurshymo): failed to open stream: Connection timed out in /home/healthta/shurshannya.com.ua/www/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/sfsi_widget.php on line 1179
Facebook
Facebook
Instagram
telegram