Як не перетворитися на сучасного втомленого зомбі?

Підзарядка, перезарядка, розрядка, зарядка – ми вже точнісінько як наші мобільні телефони, постійно потребуємо додаткової енергії, щоб виконувати ще більше і більше функцій. Інколи у нас виходить запустити всі процесі одразу та витримати до наступної підзарядки…. А інколи ми не такі точні в розрахунках і дуже оптимістично, а точніше абсолютно провально, плануємо свій час та енергію. В результаті: вигорання, втома, запитання «навіщо мені це все» і тотальна прокрастинація. Отож коли ми вже маємо всю цю сукупність симптомів щоденних відчуттів сучасної людини:))) то наша сила волі взагалі не вигрібає і ми тішимо себе солоденьким на ніч, зайвими келихами червоного сухого чи ще одним сезоном серіалу… Буває таке?

 Я знайшла протидію цьому зомбостану – місця сили і перезарядки. Зараз я повертаюся з одного з своїх таких місць і відчуваю його вплив як ніколи. Сьогодні розкажу про цю концепцію.

Людина дуже залежна від свого фізичного оточення: буде це тиша чи шум, приємна музика чи та, що дуже напружує, люди, що надихають, чи ті, що бісять – все це має значення. Фактично, перебуваючи в несприятливому середовищі ми витрачаємо енергію на те, щоб просто слідувати якимось соціальним нормам і не повбивати там усіх навколоJ)))) Я звісно гіпорболізую, але….

Цю ж енергію можна використати на креатив, творіння, навчання та здійснення мрій, проте  треба переключка. У мене цією переключкою є відвідування моїх місць сили, яких у мене є кілька і в кожного своя історія.

Місце сили – це там, де відбувається твоя внутрішня перезарядка.

Це те місце і оточення, що спроможне тебе вирвати з твоєї рутини і змусити відволіктися на щось знайоме/прекрасне/приємне/глибоке/стратегічне… Зазвичай це місце має для тебе особливе значення, якась хороша подія відбувалася тут, або багато прекрасних спогадів з ним зв’язано, або воно просто тобі імпонує

Отож ідея насправді проста як двері: зрозуміти для себе, де є такі місця та навчитися використовувати це знання. Тобто відчуваючи потребу у перезарядці, вже мати на думці, де цю енергію ти зможеш почерпнути. Розкажу свої приклади і як це працює в мене.

МІСЦЕ 1:  СЕЛО І ПРИРОДА

Якщо ви шуршите зі мною давно, то знаєте, що я обожнюю їздити в село, ходити босяка та в міру (це важливо:)) працювати на городі. Мені колись хтось написав в інстаграмі, що я аж занадто на цьому акцентую увагу, але я особисто не вбачаю в цьому нічогісінько такого, щоб я хотіла приховувати. Навпаки, це нереально круто для тих, хто відчув у цьому кайф. Це своєрідне воз’єднання з природою та дитинством, адже саме в селі я проводила всі свої літні канікули: пасла гусей, ловила рибу, копала картоплю та ганяла на велосипеді на інший куток за морозивом/

Мені це місце наповнене класними спогадами, різними роздумами та своєю особливою енергетикою, яка є моєю найпотужнішою підзарядкою. Кожного разу, коли приїжджаю, виділяю годинку щоб походити в полі, де простори і тиша, де щось посіяне (кожного року інше), де немає жодної душі аж до горизонту і де можна просто говорити до себе та думати широко. Там я придумала їхати в Індонезію, там в полі я переконала себе, що слідувати своїй мрії і робити щось дійсно важливе – для мене є життєво необхідно, там я повірила в свою мрію…

МІСЦЕ 2: МІЙ ДІМ В 5-Й РАНКУ

Не те, що я не люблю людей:)) але в 5-й ранку на вихідних, коли всі сплять, в піжамі та чашкою ранкової кави я часто створюю щось нове.  Звісно я це роблю не завжди, і звісно не встаю в 5-й ранку кожної суботи, бо моя силонька волі далеко не така сильна, як вам може здатися. Але інколи, коли почуваю потребу – мене ці кілька годин ніколи не розчаровують. Особливо після розхламлення, коли немає барахла і навколо багато простору. 

В такі ранки я беру блокнот і багато пишу, а потім все, що мені потрібно для креативу чи структуризації думок. Маю попередження: щоб це було місцем сили зранку, вам потрібно зробити підготовку: прибрати, лягти спати не пізніше 10-ї і підготувати все необхідне для своєї підзарядки : можливо це буде йога, пробіжка, медитація, читання книги чи ранкові сторінки як в мене.

МІСЦЕ 3: МІСТО

Я обожнюю ходити пішки по місту, слухати музику і кайфувати від цього. Ідеально звісно, якщо ще є фотоапарат під рукою (але хто знає скільки важить зеніт, розуміє, що це буває не часто:). Коли в мене важкий день, голова-капуста або просто немає настрою ні на що абсолютно – я йду гуляти, купляю собі каву з собою та просто ходжу знайомими вуличками. Щоб ви не уявляли занадто ідеальну картинку мого життя, то зазначу, що зазвичай це дорога з дому на роботу або навпаки. Може бути на вихідних, але це буває значно рідше.

Повертаючись до теми підзарядки….

…не доводь себе до того, що свідомість вимикається як в 100% розрядженого телефону. Зазвичай це дорога в нікуди, якщо ми говоримо про продуктивність та натхненне здійснення. Подумай над своїми місцями сили, що тебе надихають і почни використовувати цих помічників. Мрії важко здійснювати, але цей процес можна перетворити на кайфову натхненну пригоду. І саме для цього потрібна твоя енергія, ентузіазм і кайф. Інакше в чому тоді сенс?

Напиши про свої місця сили! Дуже цікаво, які вони у вас?

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram