Липневе натхнення: фокус і пріоритети (free роздруківки, запис вебінару)

Доброго ранку! Як ти? Як настрій?

Відчуваєш, що ми на екваторі року та на початку липня? Пам’ятай, ти можеш бути на будь-якому етапі життя: на етапі величезних змін чи прокрастинації… Це неважливо! Ти можеш взяти себе в руки і почати жити життям своєї мрії. І таке може кожнісінька людина. Чому так не стається?

В буденності, втративши орієнтири, дуже легко створити ауру “нещасного життя”, від якого немає куди подітися. Але в тому і суть, що в такі моменти, потрібно зловити себе на цій думці, зупинитися і почати думати про план дій, що приведе тебе до твоїх мрій.

Це не генеральна репетиція життя. Це життя

Мрій широко, дій активно

Не провтикуй час

Живи і йди до своїх цілей весело, впевнено, рішуче

Бо будь-які обмеження і перешкоди – тільки в твоїй голові

Рівень твого успіху ніколи не виходить за межі твого особистісного розвитку


Ну от, надіюся цього заряду позитивних думок і віри в себе вистачить, щоб почати активно діяти. А поки я пропоную ТОП 5 липня, що допоможуть тобі зорієнтуватися в просторі:)

Визнач пріоритети і фокусуйся на них

З кожний днем я усвідомлюю наскільки це важливо: фокусуватися на пріоритетних речах. Звісно спочатку потрібно розуміти і свої пріоритети, і свою мотивацію. Або як мінімум почати думати про це. Отож, пропоную тобі розподілити свої справи за принципом Ейзенхауера “Матриця тайм-менеджменту”і визначити свої пріоритети.

Після цього, як тільки ти хочеш відволіктися від основних пріоритетів, дивись на картинку нижче і читай абзац з книги Коротко і по суті” Грега Маккеона:

“Правильний шлях – це не новорічні обіцянки частіше казати “ні”, не усування зайвого з поштової скриньки, не формування нової стратегії тайм-менеджменту. Це вміння постійно зупинятися і запитувати себе: “Чи тим я займаюся?”. У нас набагато менше часу і ресурсів, ніж можливостей у світі й варіантів занять. І хоча багато з них – привабливі або навіть дуже привабливі, більшість із них фактично незначні і тільки декілька – важливі.”

Вчися! 

Скільки живеш, стільки вчися. Так каже народна мудрість і я з нею абсолютно погоджуюся. У навчанні – прогрес, у навчанні – прагнення бути кращою версією себе. Що ти нового вивчиш  в липні?

Особисто я підписалася на спортивний виклик з Анною Цукур (переглянь її канал тут>>>, там багато безкоштовних відео) і вже другий день займаюся абсолютно новим для мене видом фізичної активності TABATA. У мене відвалюються ноги і руки, мені досить важко, але я працюю над своїм тілом і щаслива рухатися вперед.

Так само, цього місяця я вчуся фокусуватися, читаючи книгу, яку згадувала на початку… Подумай, що ти хочеш навчитися цього місяця і запиши в принті “Мій супер липень”, що можна завантажити тут>>>

Виходь із зони комфорту

Робити щось нове, незвідане і вперше – завжди важко. Ти почуваєшся не дуже на місці, трішки нервів, страху і можливо навіть паніки. Але, живучу в мушлі своєї зони комфорту, ти не розвиваєшся. Так, там тепло і затишно, але розвитку там немає. А якщо немає розвитку, немає прогресу, немає руху…

Розвиватися завжди важче, ніж сидіти на насидженому місці. Але розвиток і рух приводить нас до своїх зірок і мрій. І воно того варте, навчитися контролювати свій страх і не перетворювати його на непрохідну перешкоду, тренувати свою силу волі і потихеньку розширювати свої горизонти.

Що ти зробиш в цьому місяці, що буде поза межами твоєї зони комфорту? Щось вперше, щось, що завжди хотіла, щось класне…

Читай огляд книги “Чудовий ранок” про те, як я вже більше місяця встаю о 5-й ранку>>>

Урізноманітнюй своє життя

Життя – таке кайфове! В буднях і рутинних проблемах ми часто забуваємо про це, ми не бачимо ні краси навколо, ні щастя, що маємо. Тому, пропоную тобі зупинитися на кілька хвилин і зацінити усе навкруги. Подякувати за те, що ти маєш, сказати своїм близьким, як ти їх любиш і відчути цей кайф: бути в моменті, бути тут.

Я наприклад ловлю класні моменти в Instagram>>> Долучайся:)

Аналізуй перше півріччя року і плануй наступне

Так-так, півроку промайнуло як один день! І ми вже на екваторі 2018 року. Кілька днів тому ми організували дуже класну онлайн-зустріч на тему аналізу і планування півріччя. Переглянь запис вебінару>>>  і завантажуй workbook pdf>>>. Отож, підписуйся і завантажуй:

Запис вебінару про планування півріччя: ЕКВАТОР РОКУ разом. Завантажуй FREE workbook pdf

Привіт! Долучайся до наших шуршань про аналіз і планування півріччя, про фокус і натхнення. FREE workbook завантажити тут: https://www.subscribepage.com/midyear_reviewГотова кинути собі виклик і нарешті здійснити те, що завжди відкладала, до кінця року? Пропоную сфокусуватися та зробити наступні півроку революційними в твоєму житті 😃😎Підписуйся та отримуй:⚡free вебінар⚡pdf workbook – це 10 авторських роздруківок⚡літні календарі та принт на планування липня⚡спільнота таких самих, як ти Пошуршимо?⚡щопонеділкові натхнення на емейлРеєстрауйся тут https://goo.gl/7WfjXw. Це безкоштовноЗдійсню натхненно!

Опубліковано Пошуршимо? Субота, 30 червня 2018 р.

  • Запис вебінару про аналіз півріччя і планування часу до кінця року (online)
  • WorkBook  авторських  роздруківок (PDF)
  • Набір календарів на літо 2018 (PDF)
  • Роздруківка “Мій супер липень”

А це workbook! Завантажуй безкоштовно>>>А ще, записуйся та отримай сповіщення про наші осінній блокноти першою разом із знижкою:) Waiting list >>>


Ну все, накидала тобі купу цікавих лінків і ідей! Розкажи, які твої плани на липень в коментарях!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram