10 причин відкласти все на завтра

Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз. © Томас Едісон

Кожна людина має 24 години в добі. І я часто собі задаю питання, чому одні люди здаються і течуть за течією, нарікаючи на долю. А інші – беруть себе в руки і з такою впертістю рухаються, що ти просто вражаєшся їхнім завзяттям і вірою, що все вийде.

Якщо продовжувати цю думку, то можна вивести цілий список стереотипів, якими зазвичай годують себе ті, хто ще не дійшов до розуміння того, що все в наших руках.

10 причин відкласти все на завтра

  1. Я точно почну, але не сьогодні. Це страшний і часом навіть трагічний самообман. Як кажуть, “завтра” – це таємне місце, де зберігається 99% усіх нездійсненних мрій, ідей, натхнення і мотивації у твоєму житті. Не відкладай.
  2. У мене немає часу. Так, як і в мене. Але я пишу цю статтю, а є люди, що встигають в 10 разів більше від мене. Часу однаково у всіх. Питання твого бажання та пріоритетів.
  3. Мені не щастить. Причому поняття удача тут грає досить злу роль: комусь от пощастило, а мені ні:) Але, ти ж розумієш, що удача – це міф? Щастить тим, хто щось робить.
  4. Я так не зможу. Ну в принципі, якщо ти так кажеш вже зараз, то ти точно не зможеш. Але ніхто не каже повторювати шлях людини, якою ти захоплюєшся. Вчися і шукай свій шлях. Краще візьми  приклад завзятості, віри і натхнення, замість того щоб копіювати чиюсь “формулу успіху”
  5. Я не достатньо професійна/ий, розумна/ий, впевнена/ий. Дійсно, усі люди різні. Хтось має сильніший розум, хтось серце, комусь наука дається легше,  а комусь творчість…. Це нормально. Завжди потрібно пам’ятати, знання чи навички – це результат: зусиль, часу, сил і праці. Знайди свої сильні сторони і розвивай їх. Ми всі унікальні!
  6. Я не знаю, що я хочу. Як і 90% людей  в світі на якомусь етапі свого життя. Дуже мало людей відразу розуміють своє покликання і рухаються прямо до нього. Зазвичай, цей шлях є більш заплутаний і непростий. Але цей шлях треба пройти. Тобі. Самостійно.
  7. Вже пізно. Бо вік, бо сім’я, бо забов’язання, бо такі умови, бо таке життя….. ну і так далі. Насправді ж пізно буде тільки тоді, коли ти вирішиш у себе в голові. Як на мене – ніколи не пізно.
  8. Не на часі. Фактично, це пом’якшувальна форма попередньої тези. Суть лишається та сама: якщо відкладаєш, то знай чому, на скільки і коли ти почнеш діяти.
  9. Я хочу, але не знаю з чого почати. Так, це трішки конструктивніший підхід. Тут варто приділити часу для навчання і складання плану. Склади план, розподіли задачі на підзадачі, почни з малого, розвідай обстановку. Але не відкладай.
  10. Я не можу побороти свою лінь. Парадокс в тому, що твою лінь можеш побороти тільки ти. Стороння мотивація є короткостроковою. Ти мусиш взяти себе з в руки, включити силу волі і щоденно не піддаватися своїй ліні і бажанню нічого не робити. Гартуй себе.

Сумні наслідки

Чудові вийнятки

Отож усі ці думки і шаблони в голові призводять до того, що частенько ми чуємо озвучення мрій на кшталт: поїхати вчитися чи подорожувати, знайти кращу роботу, заснувати власну справу, почати займатися спортом… І поряд з цими чудовими ідеями – жалюгідні виправдання та нарікання на долю, нестачу часу, поганого боса чи навіть свою лінь… Винен космос,  я почну це завтра…

Проте все-таки є приклади і вийнятки, які надихають особисто мене. Вони постійно щось роблять, вчаться, пробують і вперто рухаються до своїх мрій. Ці люди в більшості безапеляційні в питання “Навіщо тобі це треба?” і абсолютно впевнені  в тому, що вони роблять: тут і зараз. Мені дуже пощастило спостерігати такий приклад з дитинства – це мої батьки, за що я їм неймовірно вдячна.

Готовність працювати – це те, що відрізняє тих, хто ниють все життя і тих, хто не зважають на перших і досягають своєї мети.


МЕТА

Бо коли ми знаємо заради чого гаруємо днями і ночами, тоді в цьому є сенс. Працювати 24/7 просто тому, що це хороша компанія, або тому, що “я відповідальна/ний” неможливо в довгостроковій перспективі. 


ДЕДЛАЙН

Людина, яка думає щось якось здійснити у своєму житті, завжди спотикається об слова “якось” або “колись”. Бо в ці два словечка можна вмістити навіть півжиття. Так от, той, хто чітко розуміє терміни, завжди буде більше впертим в досягненні своїх цілей


НАПОЛЕГЛИВІСТЬ

Це найважливіша риса, що відрізняє людей, які досягають своїх цілей, і тих, що ні. Кожна праця вимагає часу, зусиль і багато-багато віри в те, що ти робиш. Повір, жодне велике відкриття, класний проект чи супер заклад не було створено просто і швидко. Це ночі і дні кропіткої натхненної праці тих, хто в це вірить.


Не порівнюй свій перший розділ із чиїмось двадцятим. 

Розкажи, хто тебе надихає? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram