Підкорюй власні вершини: річний план {2017}

Я знаю єдину річ: все в житті залежить від того, як ти ставишся до себе, а порятунок може бути лише у праці над самим собою. Створювати себе – це і є найцікавішою роботою, і саме це надає відчуття наповненості, повноти життя. Це зовсім не означає начитаність чи «накачаність», хоча і не заперечує також. Власне, це означає дати раду собі із самим собою – зі своїми провинами, бажаннями, потребами і т.д. Т. Прохасько.

Важко щось додати до такого глибокого визначення смислу життя. Тарас Прохасько такий, чіпає за живе і немає мені спокою від таких простих і очевидних, але в той же час таких влучних і глибоких істин.

Про таке оце мені думається зараз, напередодні 2017 року і на завершенні 2016-го. Скоро починається новий рік. Але насправді час – це тільки умовна шкала оцінки результату, але і він є гарним мотиватором зупинятися в плинності і задумуватися про своє життя.


Якщо ви ще не аналізували рік, що минає, то вам стане у нагоді лаконічний, але дуже корисний принт

“Аналіз року”, що можна завантажити безкоштовно.


Отож, якщо ви справилися з цим завданням, то можна сміливо рухатися вперед і починати планувати 2017 рік: щасливо, свідомо, чесно. Для цього я розробила спеціальний мотивуючий набір притів “Супер план 2017” , який створений для того, щоб надихнути та розкрити потенціал.

Це набір із 10-ти принтів, який покликаний допомогти вам запланувати 2017рік і прожити його, крокуючи до своїх вершин.

big-promo-eng-year-planner-2017


Планувальник включає в себе: 

 • 5 причин, чому мене нічого не зупинить, де ви можете записате те, що вас мотивує і допоможе не зупинятися в тяжкі моменти.
 • Моє життя зараз: де ви опишите своє життя зараз без прикрас, щоб зрозуміти, де саме є прогалини і над чим треба працювати.
 • Моє життя в кінці 2017 року: тут поле для вашої уяви. Подумайте як ви хочете бачити життя в кінці цього року: свій ранок, день, роботу, сім”ю, людей навколо, себе…
 • Календар мрій: розплануйте свої мрії по місяцях, щоб встигнути усе, що ви хочете. Будьте реалістичними, але не переставайте мріяти.
 • Мої обіцянки: це те, що ви хочете пообіцяти собі в різних сферах життя. Зайнятися спортом, піти на курси, почати ходити в басейн, поїхати кудись … Не потрібно робити все відразу, адже можна все розпланувати.
 • Мої перемоги року на кожен місяць: записуйте сюдий свої перемоги (великі і маленькі) кожного місяця. Такий архів може допомогти усвідомити свою силу, побачити сильні сторони, стати більш оптимістичним та надихатися у важкі моменти.
 • Мої уроки року на кожен місяць: нотуйте також і свої уроки, що вас навчило життя кожного місяця. Це вам допоможе на них вчитися і не повторювати в майбутньому.
 • Добрі справи: тут довільний принт для планування своїх добрих справ. Вам може здатися це незначним, а може і смішним. Але я щиро вірю, що якщо задумати зробити добру справу (благодійність, допомога, інвестиція…), то шанс її здійснення зростає на 100%.
 • Лист вдячності: не забувайте дякувати. Ніяка вершина не підкорюється самотужки. Дякуйте тим людям, що навколо, за те, що люблять і вірять в вас.

Детальніше про планувальник>>>


Як використовувати?

 1. Придбати гарну папку на кільцях
 2. Роздрукувати файли
 3. Виділити час для того, щоб побути наодинці і в затишку для заповнення
 4. Періодично переглядати для статусу.

І хоча зараз у вас можуть вирувати море ідей, мрій, крейзі думок і все таке, я би хотіла завершити також  Прохаськом та його цитатою про внутрішній спокій. Адже глобально це саме те, до чого ми йдемо, просто різними шляхами.

Внутрішній спокій є синонімом до таких понять, як гармонія, рівновага, відсутність страху, навіть легкість. Це, в тому числі, є певна цікавість до життя в усіх його проявах. Також це іронія та самоіронія. Внутрішній спокій – це розуміння того, що наше життя – єдине, що ми маємо, і воно є цінним. Але разом з тим воно також є частиною довжелезного ланцюга життя інших, і поза цим ланцюгом воно вже має іншу цінність, бо є частиною чогось більшого.

http://shop.shurshannya.com.ua/product/richnij-plan-2017

Плануйте гарно!

Якщо вам сподобалася ця ідея – поширюйте це посилання будь ласка серед друзів, адже це так класно, коли люди крокують до своїх мрій:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram