3 інструменти, що допоможуть зберегти ТОННУ вашого часу

Час – це наш найцінніший ресурс і кожна людина використовує його так, як вважає за потрібне. Але приходить момент, коли ти розумієш, що хтось наприклад за свої 27 років встиг вже світ перевернути, а хтось ще не зсунувся з точки невизначеності. І я впевнена на 100%, що це не залежить від талантів чи удачі:) Це залежить від того, на що людина витрачає свій кожен день і наскільки це відповідає її пріоритетам.

Сьогодні я підготувала реальні інструменти, що допоможуть вам ефективніше працювати з своїм часом і швидше досягати своїх цілей.

Інструменти, що допоможуть зберегти ТОНУ вашого часу

1-ci1rcle

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ

Конкретні інструменти для збереження вашого часу базуються на одному принципі: “планування задачі + дедлайн + контроль виконання”. Тобто ви плануєте наприклад велику ціль, розбиваєте її на маленькі завдання і потім плануєте коли ж що ви буде виконувати. Хтось це робить на місяць і тиждень, хтось планує кожного дня. Інструменти:

 • календар: ви можете планувати свій день онлайн (google calendar, outlook calendar, sol calendar).Класно синхронізувати свій лептом з телефоном і тоді ви завжди будете в курсі свого графіку
 • планувальник: так само як і календар, ви можете використовувати онлайн інструменти (outlook або онлайн to do list) Оскільки я не змогла знайти для цього ідеального інструменту, я створила його сама: Принт-Орагнайзер. Також, можете завантажити безкоштовно To do list принт тут>>>
 • таймери використовуються для встановлення конкретного часу на певне завдання. Для мене це працює наприклад з аналізом ринку. Коли потрібно проаналізувати щось, я можу на це витратити 2 дні серфінгу в інтернеті, а можу поставити таймер на 3 години:) Я використовую Pomodoro

2-1

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІВ

Наступні інструменти створені для менеджменту задач: як своїх, так і вашої команди. Я почала працювати з цими програмами, працюючи в компанії, адже дуже зручно менеджерити команду якщо є можливість ставити задачі,  додавати їх опис та крайній термін виконання. В той же час, це так само класно працює і в одноосібному форматі: коли ставиш задачі тільки собі наприклад:)

 • Work section – українська система, яка дає можливість безкоштовно працювати, якщо в роботі не більше двох проектів. Можна ставити задачі, підзадачі, плани …
 • Trello – працює за такою самою схемою, лише має більш візуальне відображення задач та активностей.

3-1

ЗБЕРІГАННЯ І СОРТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Є дуже прості і ефективні програмки для зберігання та сортування усіх вподобаних статей, лінків, сайтів, журналів, фото, документів, нотаток… Я виділила три основних інструменти:

 • Evernote – зберігайте статті або сайти просто натиснувши кнопку в браузері. Додавайте мітки, сортуйте на папки. Це спрощує пошук в мільйон разів.
 • Get Pocket – працює так само, як і Evernote, але є одна суттєва відмінність: завантаживши цю програму на телефон, можна читати збережені статі без інтернет коннекту.
 • DropBox  та Googl Drive я використовую з одною метою: збереження документів та фото.

А що використовуєте ви? Пишіть в коментарях та отримуйте бонус-принти за це:)

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

2 thoughts on “3 інструменти, що допоможуть зберегти ТОННУ вашого часу

 1. Для повсякденного використовую паперовий записник (адаптована під себе система bullet journal): просто, легко і доступно. Подобається, шо можна проявити себе від ідей оформлення до фінального результату. Процес захоплюючий:)
  Для роботи використовую google calendar. Суто для нагаданування подій.
  Медіафайлів надто багато і пам’яті google drive недостатньо, тому я ще досі в пошуках..

 2. Іро, дуже дякую за коментар. Так, bullet journal – це класна ідея. Я ще поки не спробувала, але ви мене заінтригували:)
  А відносно файлів, таааааак. Я частину файлів (90% фото:) зберегла на додатковому жорсткому диск. Ох вже ця ера інформації.

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram