{ПРИНТИ} Чому роздруківки – це ефективніше?

Якось сидячи в п’ятницю ввечері на роботі я думала про те, що OMG, я стільки всього напланувала на цей тиждень, місяць, весну чи рік, а зробила так мало. Вже так довго тягнеться бажання вибратися на природу, почати бігати чи  скласти список книжок, чи нарешті їх дочитати… І все тягнеться і не виконується. Знайоме таке відчуття? Те саме стосується роботи: деякі задачі тягнуться роками тільки тому, що їх або ніхто не зафіксував, або не сфокусувався.

До чого я?:) Саме так  я створила Принт-лавку – один із проектів мого блогу. Ви мабуть помітили, що я не пишу виключно про тайм-менеджмент, планування або продуктивність. Для мене ще важливими темами є питання гармонії, натхнення і краси навколо. Тому формула принт-лавки виглядає приблизно так:

{продуктивність + натхнення = гарне планування}

DSC_0864

Напевно варто почати з того, що ж таке принти?

Принти (printables) – це PDF файли, які ви завантажуєте собі на комп’ютер після підписки або придбання. Це не є роздруковані блокноти і не онлайн сторінки для заповнення. Принти – це роздруківки або форми для заповнення, які ви завантажуєте, роздруковуєте та вкладаєте в свою папку чи то вішаєте на стіну….

В чому ж все-таки переваги такого формату?

(1) Це екологічно

Так, скільки незакінчених річних планувальників-блокнотів залежалися у вас на антресолі або просто гарненьких блокнотиків різних розмірів і дизайнів припадають пилюкою на ваших полицях? Відносно мене – дуже багато. Я люблю писати і блокнот – це невід’ємна частина мого наплічника. Але після того, як я відкрила для себе формат принтів, блокноти для мене працюють виключно для фрірайтингу, а не планування.

DSC_0836 (2)

Принти ви завантажуєте один раз і роздруковуєте стільки, скільки необхідно. Нічого зайвого. 

(2) Це ефективно

Як ви плануєте день? Календар? Просто записи в список? Нотатки на наліпках? Чи все в голові? Якщо ви використовуєте принти – вони вас просто змушують замислюватися над такими питаннями як “професійні і особисті цілі” та “як запланувати задачі так, щоб все встигнути”, або “що записати на завтра”. Важливо планувати на тиждень або на місяць: так картинка виконання задач стає яснішою і простішою.

DSC_0837

(3) Це різноманітно

Завантажуйте різні тематичні принти та надихайтеся їх яскравістю та приємністю. Я намагаюся їх розробляти так, щоб працювати з ними було просто і приємно, а головне – ефективно. Хочете весняний набір, а літній, який вже скоро буде доступний? Також принти можна підібрати за темами: для викладачів або для дітей, для усіх сфер життя, або тільки для планування задач на роботі, для спорту тощо…

DSC_0870

(4) Це гарно

Хочете принти в весняних мотивах, чи в літніх, чи місячний план в темі місяця, чи кавовий список для читання? Можливо хочете лаконічний елегантний дизайн Принт-Органайзера чи мандрівні нотатки? Ви можете обрати те, що вам по душі і планувати буде приємніше. Усі принти можна об’єднати в свою папку або скріпити біндером. Все – політ вашої фантазії.

DSC_0848

(5) Це економно

Завантаживши один раз, ви роздруковуєте принт стільки скільки необхідно. Ви можете придбати їх  для усієї команди чи своїх друзів також. Це той формат, коли мінімум зусиль і максимум результату. Друкуйте в форматі А4 чи А5, як вам зручніше.

За 4 місяці з дня появи Принт-лавки мені вдалося: 

  • 46 принтів та наборів було придбано
  • 1270 фанів в Facebook спільноті
  • більше 650 підписників на натхнення від Пошуршимо
  • запустили новий сайт

DSC_0825 (2)

Отримуючи ваші коментарі, листи і відгуки я розумію, що це працює і намагаюся робити ще більше і ще краще.

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram