Аналізуємо 2015 гарно. {free принт}

Як не сумно визнавати, час – невблаганний. І ось ще тільки було сонце і пляж, як ми вже готуємося до Нового Року. В процесі підготовки кожен може знайти собі справи по душі: хтось пише список подарунків, хтось думає  як організувати грандіозну вечірку, а хтось – вже купив квитки кудись в теплі краї. Але є одна річ, яку MUST DO кожен:  проаналізувати цей рік і запланувати наступний.

Це можна робити різними методами:tumblr_nwdn70Tdiw1r5s8dro1_1280

  1. Піти в кав’ярню і наодинці з смачнючим капучіно з корицею підвести підсумки.
  2. Провести суботу чи неділю вдома, закутавшись в улюблений шарф, натягнувши теплющі шкарпетки та вмостившись в улюбленому кріслі.
  3. Взяти пледик і термос м’ятного чаю та гайнути в парк на лавку.
  4. На “крайняк” – виділити годинку в своєму щільному графіку та просто заварити імбирний чай з ваніллю під час обідньої перерви

Ну ви зрозуміли:) Список може продовжити кожен з нас.

Чому так важливо аналізувати?

Ми багато мріємо, плануємо і думаємо. Та часто ці ідеї не реалізовуються не через перешкоди і не тому, що було важко, а тому, що ми так і не почали нічого робити. Це епічно, але правда.

Саме це мене спонукає завжди обдумувати свої мрії в деталях: не просто побачити картинки райського результату, а конкретні кроки як можна його досягти. У кожного з нас є хороші і проривні роки, а є не дуже успішні, а то і провальні. Але, який би не був ваш 2015, подумайте про ці 360 днів та зробіть висновки.

Звісно планувати майбутній рік значно приємніше, адже там, десь там:) нові горизонти, вершини, великі амбіції …. Проте саме аналіз попереднього року збільшує ваші шанси на 1000% дотягнутися до мрій наступного. Тому, я хочу  зробити процес аналізу 2015 року апетитнішим. Ця вправа дуже легка, але я гарантую новий ґрунт для роздумів і планів:)
head Article 1

Які плановані цілі не було досягнуто в 2015 році?

Запитайте себе про причини, чому ці цілі не досягли та занотуйте їх.

Article 2

Які цілі були заплановані і досягнуті в 2015 році?

Проаналізуйте причини того, як ви змогли їх досягти та запишіть.

{У цьому вам допоможе новий принт, що розроблено спеціально для цього. Просто натисніть на картинку та завантажте файл безкоштовно.}

завантажити принт

Я вірю, що свідомо бути відповідальним за своє життя – це те найкраще, що ми можемо досягти у своїй внутрішній гармонії. Енджой.

Плануйте гарно!

– – – – – – – – – – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – – – – – – – – 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram