КОРОБКА НАТХНЕННЯ

ТВОЄ НАТХНЕННЯ НА ЦІЛИЙ РІК

Чому ми всі потребуємо натхнення? Бо ми часто хочемо більше, ніж робимо. Ми чекаємо натхнення…. Хоча його можна створювати.

Саме тому ми поєднуємо планування і натхнення в одній коробці, щоб не просто надихатися, а почати крокувати до своїх цілей прямо зараз! Для цього потрібні дві складові: віра в свої сили і інструменти покрокової роботи над своїми цілями.

Ця коробка – це квінтесенція проекту “Пошуршимо?” з глибинними словами, конкретними інструментами та натхненням впевнено створювати себе і своє життя!

ЩО ВСЕРЕДИНІ

НЕ ЛИШИТЬ ВАС АБО ОТРИМУВАЧА БАЙДУЖИМИ:)

СЕЗОННИХ ПЛАНЕРА

СТОРІНОК ДИЗАЙНУ

ДНІВ ОНЛАЙН ПРОГРАМИ "МІЙ СУПЕР РІК"

НАБОРИ НАЛІПОК

ЛИСТ ТА ЛИСТІВКА

МІСЯЦІВ НАТХНЕННЯ

СУПЕР ЗИМА

Планер для аналізу року, планування кожного місяця зими, включає список подарунків, річні цілі та обіцянки. Повністю передає атмосферу свята та початку нового року

СУПЕР ОСІНЬ

Додає сили і затишку побороти осінню хандру, відповідаючи на запитання: що я ціную в своєму житті, кому я дякую, яким я бачу своє майбутнє. Поєднання стратегії створення життя і натхнення

СУПЕР ВЕСНА

50 сторінок, всіяних квітами і натхненням. Починається з весняних обіцянок і завершується аналізом свого бюджету.  5 тижневиків на кожен місяць і цитати, що дарують мотивацію.

СУПЕР ЛІТО

Яскраве, соковите і життєрадісне. Саме таким буде ваше літо з планером, що оформлений в такому настрої. А цитати Г. Сковороди та Л. Костенко чудове доповнення

{

Натхнення не потрібно чекати. За ним варто бігти з палицею

– Джек лондон

Авторка проекту

ТАНЯ ПИЛИПЧУК

Привіт! Я Таня, авторка проекту “Пошуршимо?”, засновниця Спільноти Натхнення та Конференції Натхнення. Написала цей рядок, і зрозуміла чому Коробка Натхнення виникла як проект:) Бо натхнення – це те, що я обожнюю створювати.

Я вірю, що ми самі створюємо своє життя. Я знаю, що планування – це крутий інструмент відновлення гармонії в житті і я впевнена, що відповідальність за свої вибори – це ключ до здійснення мрій!

Натхнення – це маленький помічник у довгому шляху здійсненні своїх мрій та досягнення цілей.  Ну що, готові розпочати цю пригоду зі мною?

.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ 

МІЙ СУПЕР РІК

Якось я зупинилася і зрозуміла, що вдруге живу один і той самий рік і до мене дійшло, що так і буде відбуватися далі, якщо не взяти відповідальність за все, що відбувається в моєму житті і перестати плисти по течії.

Цей виклик дасть тобі усі інструменти для того, щоб зробити глибинну перезарядку свого мислення. Ти проаналізуєш себе, і намалюєш свій омріяний напрямок руху.

У тебе одне життя! Проживи його щасливо.

СЛОВА, ЯКІ ВАЖЛИВО ПОЧУТИ КОЖНОМУ 

ЛИСТ РОЗДУМІВ 

Часом нам варто почути ці слова. Кожному з нас в різні періоди життя. Слова, що нагадають про важливе, про те, що ми забуваємо, біжучи від однієї цілі до іншої.

Тут про цінності, про важливість моменту, про важливість наших думок і їх співвідношення з нашими діями. Про нас самих наодинці з своїми мріями і страхами.

Цей лист – моє одкровення про те, що хотіла би почути в той момент, коли важко, коли хочеться підтримки і правильних слова в правильних момент.

ДОСТАВКА

Новою Поштою за наш рахунок

УПАКОВКА

З стрічкою в крафтовому папері

ОПЛАТА

Передплата на сайті або на картку

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram