Їмо слона по шматочках: як дійти до своєї мети

Авторка статті:
Таня Пилипчук,
засновниця платформи “Пошуршимо?”

“Хочеш інших результатів у майбутньому, роби щось по-іншому зараз

Цей вислів зараз має особливе значення для мене й команди “Пошуршимо?”. У будь-якій справі ми рано чи пізно доходимо до фази плато, коли все ніби вже краще, ніж було, а головне стабільно:) І ось це “стабільно” впливає на свободу прийняття рішень та експериментів, адже шлях досягнення цього стану був також непростий.

Одного ранку я поглянула на список своїх задач і збагнула: “У цьому переліку немає нічого, що дозволить досягнути цікавіших задач й реалізувати амбітніші плани.”

А рутина — вона буде завжди. Робимо ми щось суттєве і конкретне чи ні, здійснюємо свої задуми чи поставили свій креатив на паузу — рутинні задачі й справи завжди будуть протискатися у життя і це нормально. Питання тільки, чи є щось поза ними.

У мене було кілька таких “рутинних” періодів у житті. Єдине що допомогло — це намагання вийти зі своєї комфортної зони плато і пробувати нове, те, що допоможе реалізувати щось краще, цікавіше й потужніше. Про наші конкретні дії розкажу вам сьогодні:)

КОМАНДА

З нами нові люди. Тепер нас 4-ро в основній команді та 4-ри підрядника, а це на секундочку 8 людей, не враховуючи консультантів і тих експертів, які роблять окремі проєкти.

Я усвідомила, що не зможу сконцентруватися на організаційному рості “Пошуршимо?”, якщо далі буду тягти усі процеси, які регулярно відбуваються в проєкті: майстер-класи, планери і тд. Тому добре все обдумала, порахувала і прийняла рішення взяти ще одного спеціаліста у команду. Я оголосила про вакансію на одному з ефірів в Спільноті + записала про це сторіс в інстаграмі. Після 5-ти співбесід на позицію Project Manager і тижня роздумів, ми працюємо з прекрасною Сашою, яка в нашій команді тепер як риба у воді. З людьми мені щастить, тут нема що додати:)

Часто одна правильна дія провокує ланцюжок інших рішень у тому ж векторі. Я це відчуваю, адже тепер завдяки цьому рішенню, в нас налагоджується внутрішня організація процесів, багато що почало вирішуватися швидше, дівчата можуть сфокусуватися на своїх задачах і це дає мультиплікаційний ефект.

YOUTUBE- КАНАЛ

Ми запускаємо youtube-канал вже дуууже скоро, а зараз ведеться підготовча робота. Це досить амбітний виклик для нашої команди і для мене особисто, адже процес є дуже часо- і ресурсозатратним.

Проте “слона треба їсти по шматочках”, що й зробила команда “Пошуршимо?”. Ми знайшли класного відеографа, організували локацію для зйомки і призначили дату. Ну а далі — це просто питання підготовки. Сказати, що я написала скриптів на 18 відео в останній день та вибирала одяг для зйомки за 30 хв до виходу — це трішки прочинити завісу того, що не можна усі процеси організувати ідеально:))))

Ми зняли 14 роликів за 12 годин зйомки. Було дууууже натхненно, і так само виснажливо. Але це лише початок, зараз відбувається обробка, структура і багато іншої  роботи за лаштунками для того, щоб за кілька тижнів запустити дійсно якісний україномовний ютуб-канал про саморозвиток “Пошуршимо?”.Чекаєте?

РОЗПРОДАЖ ПЛАНЕРІВ

Я не фанат розпродажів і вважаю, що вони навіть шкідливі, адже ми самі елімінуємо цінність свого продукту. Саме тому останній рік в моїй шафі половина секцій забито планерами “Пошуршимо?”, які були створені протягом останніх 5-ти років.

В певен момент до мене дійшло: для того щоб рухатися вперед, треба відпустити те, що минуло. І я вирішила розпродати старі планери, щоб створити новий.

За останній рік ми дуже виросли: як проєкт, як люди і як професіонали. Я розумію, що наша команда зараз має великий потенціал створити щось дуже значуще і якісне. Саме тому я наважилася на ці знижки!

Водночас, мені дуже приємно продавати ті планери, дизайн яких я створила самостійно і бачити, як вони приносять користь. Придбати їх можна у >> >магазині >>>

SERVICE DESIGN

О так, я ніяк не можу зупинитися у процесі пізнання наших читачів, клієнтів та учасниць спільноти. Ціль літа – удосконалити сервіс, який отримує кожен, хто перетинається з нашим проєктом. Для цього ми запросили Service Design експерта для допомоги й зараз знаходимось в процесі інтерв’ювання.

Минулого разу, коли наша команда запускала нову платформу, ми провели більше 20-ти глибинних інтерв’ю, щоб чути і бути корисними для учасниць спільноти. І хай це займає дуже багато часу, якого насправді немає, адже стільки всього відбувається паралельно, маленькими кроками ми йдемо у правильному векторі. У наступній статті розкажу вам про результати, а якщо ви давно з нами й хочете поділитися з нами про свій досвід взаємодії з “Пошуршимо?” – це буде безцінно. Напишіть нам і ми зробимо відеоінтерв’ю з вами: info@shurshannya.com.ua

Загалом висновок останніх місяців такий: якщо не робити щось нове, нічого нового в майбутньому не чекайте. Нове робити страшно, непевно, ризиковано і важко. Тому я просто раз на тиждень ставлю собі запитання: чи роблю я цього тижня щось таке, що можна вважати інвестицією у майбутнє? Це стосується і проєкту, команди, спільноти й життя.

Розвивати себе, змінювати мислення, правильно оцінювати свої результати ми вчимось на майстер-класі “Заряджене мислення”. Придбати МК >>>
Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram