Інший бік медалі швидкого росту і моя головна навичка зими 2020

Вміти зробити паузу і подивитися на своє життя збоку – моя головна навичка зими:)

Цьому я навчилася далеко не одразу. Сьогодні розповім і про те, що мене змусило, і друге – що це мені дало. Це рубрика #залаштунками, тому далі буде багато інсайдерської інформації про те, що відбувається у моєму житті та за кулісами проєкту “Пошуршимо?”.

Рік розпочався шаленим ритмом.  Пів року тому я зрозуміла, що проєкт “Пошуршимо?” вийшов далеко за межі моєї особистості. І хай колись це був просто мій блог про життя та самопізнання, та зараз – це ціла платформа крутих людей, професійних експертів, гарячих тем і синергії спільноти. Саме тому я вирішила, що пора нам розширювати команду, щоб робити свою роботу ще якісніше і ще натхненніше.

І з цієї думки почався шалений ритм цієї зими і все, що відбулося далі:

  • Команда поповнилася на 2 людини, без яких я тепер не уявляю своє життя
  • 16 глибинних інтерв’ю з учасницями спільноти і  це тільки початок
  • Розробка нового сайту, о так, скоро анонс
  • Організації оффлайн подій (скоро)
  • Розпродаж старих блокнотів >>> Ви ж бачили знижки?
  • Майстер-клас про мінімалізм з Марі Федоровою>>>  та про емоційний інтелект з Іриною Юськовою>>>
  • Планування майстер-класу про стиль на квітень… Стиииииль (!)

Фууууух, тепер ви розумієте, чому наш рік розпочався шалено? Зараз більше деталей.

ДИЗАЙН МИСЛЕННЯ, КОМАНДА ТА ІНТЕРВ’Ю

Вже більше як півроку я навчаюся у Львівській бізнес-школі і на кожному модулі в мене відкриття. Відкриттям січня був Олександр Акименко та його програма “Дизайн мислення”. На ній він детальненько розповів чому створювати проєкти, продукти чи життя можна через філософію дизайну мислення.
Як результат, я зрозуміла, що пора копати глибше і знайшла чарівну Настю Вербу, що допомогла мені зробити ці кроки правильно…. про це ще напишу окрему публікацію, бо тут все варте уваги:)))

Шукаючи маркетолога, я знайшла не одну Настю, а цілих дві:))) І кожна – на вагу золота. Відтак за лютий в нас поповнилася команда на 2 людини і ми затіяли велику пригоду “Дослідження й опитування учасниць спільноти” і OMG, поки це найкрутіше, що ми робили цього року.
Отож 3 тижні підготовки, 2 тижні зустрічей і 16 інтерв’ю проведені, структуровані й проаналізовані. Так, це не були анкети і не просто якісь опитування в гугл формах. Ми зідзвонювалися, зустрічалися і говорили багато й детально…. Для мене це був досвід із категорії ВАУ! Бо я ще раз пересвідчилася, які прекрасні люди зібралися в Спільноті Пошуршимо.

Тепер ми точно знаємо, що цінного кожен бере для себе від спільноти, що варто покращити, а що взагалі забрати. Це звісно тільки початок процесу і надалі я планую кожного місяця зустрічатися з кількома учасницями на каву.

НОВИЙ САЙТ ДЛЯ ПЛАТФОРМИ СПІЛЬНОТИ (СКОРО АНОНС)

Ми розробляємо новий сайт для Спільноти “Пошуршимо?” і вже за кілька тижнів зробимо урочистий анонс цієї великої події. Насправді – це вже фінал піврічного процесу роботи з UX/UI (user experience, user unterface) дизайнером та командою розробників… Я виявляється страшенно прискіпливий замовник (!) Сама в шоці, але так потихеньку сторінка за сторінкою здійснюється моя мрія: україномовна платформа для саморозвитку і вже дуже скоро ви її побачите. Чекаєте?

Для мене це ще одне підтвердження, що все велике – це набір маленьких кроків. Не просто триматися на плаву і постійно продовжувати йти, бувають періоди абсолютної демотивації, розпорошення чи прокрастинації.

Останні 3 дні я просто відпочивала і не виходила з дому. Ні, я не соціофоб, просто коли фокусуєшся на одному, то інше тимчасово потрапляє в тінь. Я не кажу зараз про важливі сфери життя як взаємини з коханими та близькими, здоров’я… Тут важливо балансувати. Але фокусуючись на проєкті, я вношу в групу пріоритетів №2 поставити культурну програму (театри, галереї чи кіно), часті зустрічі на каву чи безтурботні прогулянки містом. Все це буде, але тоді, коли завершу фокусну роботу. Це про питання вибору і пріоритетів. Хочу, щоб ви знали й інший бік медалі:)))))

ПОШУРШИМО НА РАДІО СКОВОРОДА

Паралельно ми класно продовжуємо співпрацю з Радіо Сковорода.  Щомісяця випускаємо по 2 ефіри моєї авторської програми “Пошуршимо на Радіо Сковорода”.
Обожнюю працювати з професіоналами. Який це кайф, не можу вам передати.

Проте кожен ефір вимагає підготовки і ресурсів для того, щоб не тільки зняти відео, а й запросити цікавих спікерів, розробити роздруківку для кожної теми… Бо вірю, що нести користь і робити це професійно –  найкрутіше, що може людина. Прагну до цього, надихаюся цим… І цілих 7 програм вже тут>>>

МОЇ ВІДКРИТТЯ

Googe Keep списки. Почитала цю статтю і почала використовувати.
Абук: додаток аудіокниг українською. Якраз зараз слухаю “Атлант розправив плечі” другу частину. Читала цю книгу років 10 тому, а тепер не можу відірватися слухати:)
Дизайн Мислення і яким може бути брейншторм>>> 
Емоційний інтелект в шлюбі: OMG, розділ 9 в книзі Деніала Гоулмана мене неймовірно вразив. Так вразив, що дала його почитати чоловікові та переслала друзям. Дуже цікаво як наші емоції впливають на щоденне життя і те, наскільки ми почуваємося щасливими. Ось огляд книги>>>
Організація себе – єдиний спосіб досягти класних результатів за короткий час. Поняття дисципліна, тайм-менеджмент і дизайн мислення набувають грандіозного значення, коли ти робиш те, що реально надихає і те, в чому вбачаєш великий ефект і цінність.

Не буду приховувати, що таким для мене є “Пошуршимо?” і тому я щаслива з вами ділитися цим відверто нелегким, дуже закрученим, але шляхом до своєї мрії. Все у нас в голові:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram