Лютневе натхнення або страх, емоції та брейншторм

Привіт, друзі! Щаслива вас вітати в лютому! Як справи? Цей рік розпочався надзвичайно жваво: багато навчання, подій і людей навколо. Я зробила кілька потужних висновків, які вам також можуть бути актуальними: 

Страх обмежує мрії

Так, саме в такому формулюванні. І якщо не зупинитися, то він може не тільки обмежити, а і вбити їх на корені. Ви можете подумати, що я драматизую, але це не так.

Я бачу на собі як упередження щодо того, що мені страшно, що це нове, що я такого ніколи не робити ледь не змусили мене відмовитися від улюбленої справи та посіяли зерна сумніву на кілька років. Я на той момент вже почала вести блог “Пошуршимо?” і на початку мої статті лайкали і читали лише мої батьки і друзі:) І я страшенно боялася, що хтось мене осудить. Що комусь не сподобаються мої думки чи загалом я. 

Тому кожного разу, коли я натискала кнопку ПУБЛІКУВАТИ, я переборювала свій страх. І напевно тільки зараз я розумію силу цих маленьких перемог, адже я створюю справу своєї мрії і кайфую від того, що  я роблю!  

Малі кроки і надбудови  із них – це шлях до великих результатів

Минулого тижня я проходила навчання по дизайну мислення в Lviv Business School. Спікером був Олександр Акименко, засновник PLATFORMA і YES&Design, та один учасників видавництва книги “Творча впевненість”. Про дизайн мислення я напишу окрему статтю, але розкажу вам один випадок. 

Ми розробляли рішення для локального бренду, використовуючи техніку брейншторм. Це коли ви кидаєте будь-які ідеї, навіть супер навіжені та дурні, для того, щоб потім їх відсіяти та сформувати зерно рішення, необмежене рамками нашого мислення. 

Так от фраза, що мене надихнула звучала так:

“Ви озвучуєте ідею на для того, щоб її реалізували прямо зараз, а для того, щоб вона стала фундаментом для наступної ідеї і так через 10-ки ітерацій ви знайдете те креативне рішення, заради якого все це розпочиналося”

Розумієте в чому суть? Якщо перенести це на досягнення цілей, то маленькі перемоги і кроки мають величезне значення, бо на них ви будете будувати свою мрію.

Я одного разу підписалася на розсилку LVBS, бо мені дуже хотілося знайти джерело знань та нетворку в Україні. Це було за 5 років до того, коли я почала там вчитися, але я вже зробила маленький крок. Потім я побачила класну подію та пішла на неї. Потім я побачила коротку програму, яка коштувала не так дорого порівняно і долучилася на неї. На тій програмі я виграла стипендію і тепер навчаюся на програмі “Інновації і підприємництво”. 

Чому я це вам розказую? Бо все почалося лише з підписки на емейл розсилку. Банально, так?

Я і мої емоції – це не одне і те саме

Цього місяця нашою темою в Спільноті “Пошуршимо?” є “Емоційний інтелект” з психологом Іриною Юськовою.

Мені дуже запам’яталася одна думка: ми і наші емоції – це не одне і те саме.

Тобто якщо ви думаєте, що ви зла або недобра люидна, бо гнівно відповіла на неприємний коментар, то це не так. В цій ситуації у вас виникла емоція гнів, ви її провідчували і виявили в досить жорсткій формі.

Так от це зовсім не означає, що це суть вашої натури:)))))) це означає, що якщо вам з цим некомфортно, то можна попрацювати з формою вираження гніву, але ні в якому разі не притлумлювати його в собі. Бо він залишиться в архіві ваших невиражених емоцій, накопичиться і як цунамі вирветься в найневідповідніший момент. 

Для мене це відкриття!!! Немає поганих емоцій і навіть роздратування чи елементарна злість – це така сама невід’ємна частина нас, як і радість:) Питання лише у формі вираження. Про це в нас буде багато матеріалів на блозі і цілий майстер-клас в спільноті.  Ви ще можу заскочити в останній вагон та пропрацювати цю тему з нами тут>>> 

Напишіть в коментарях, яка з думку №1, №2 чи №3 вас зачепили найбільше і які висновки ви зробили? 

Бажаю вам чудового лютого. Здійснюємо натхненно.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram