Повертаємося в робочий ритм натхненно і безболісно

Відпустка, довгі вихідні та свята – це все вибиває нас зі звичної колії.  Ми відпочиваємо, розслабляємося, змінюємо свій ритм та режим, а потім ламаємо собі голову як повернути свою продуктивність і тонус. Знайомо?

Я сама недавно повернулася з новорічної відпустки і пропрактикувала конкретні лайфхаки, що допомогли швидко, безболісно і натхненно повернутися в свій робочий ритм. Дивись відео⠀

Дайте собі адаптаційний період

Не намагайтеся виконати 100% запланованих справ на початку року. Звісно, ми придумали багато всього прекрасно, цікавого… і вже руки чешуться почати робити все. Але дайте собі тиждень-два як час, щоб повернутися у свій режим.

Використайте цей час, щоб налагодити свій звичний режим, кількість сну та майбутні плани. Це точно сприятимете кращій адаптації свого організму до нового розпорядку дня.

Не починайте змінювати все і одразу.

Набагато краще сфокусуватися на кількох цілях, а не на всіх, що ви запланували на рік. Так ми довше будемо ресурсними та зберігатимемо нашу мотивацію на цілий рік. Наше завдання виконати всі завдання протягом року, а не вигоріти в перший місяць. Наш ціль – це регулярні зміни та вдосконалення.

Розгрібайте термінові задачі.

Не беріть одразу вирішувати ці завдання. Проаналізуйте їхню важливість у даний момент. Скористайтеся матрицею Ейзенхауера для зручності. Визначіть, що справді необхідно та реалізовуйте. Зберіть 5-10 важливих задач, а інші залиште на інші тижні. Важливо також приділити час важливим нетерміновим справам, які наближують вас до мети (це може бути пошук цікавих місць, вивчення мови або новий курс).⠀

Почніть практикувати неметушливий ранок

Встаньте раніше ніж зазвичай(але так, щоб комфортно було) і присвятіть годину собі. Це супер важливо, тому що це задає ритм і настрій дня.

Дайте собі відпочити

Відпочинок – це ресурс натхнення і джерело нашої енергії. Це не просто перегляд серіалів та фільмів, а також виділення часу на визначення того, що нас надихає і що ви можете зробити для поповнення ресурсів.

Дивіться відео тут:


Сподіваюся, що ці поради вам були супер корисні і ви зможете влитися у свій ритм по-новому у цьому році!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram