ТОП-15 фільмів, які повинні бути у списку свідомої людини!

Хей-хей, сьогодні в нас особлива підбірка, яку підготувала команда Пошуршимо?”. Не просто фільми, які мотивують та надихають подумати про життя та наважитися на конкретні кроки. Вони показують його таким, яким воно є без особливих прикрас. Не таким, яким ми хочемо його бачити, а те, що ми відчуваємо, переживаємо кожного дня чи коли потрапляємо у конкретні ситуації. Ці герої змінюють наш світогляд та те, як ми взаємодіємо зі світом.

Звісно у кожного свої смаки та причини дивитися фільми: інколи нам актуальні одні стрічки, що надихають і допомагають розслабитися, а інколи нам хочеться покопати глибше. Ми обрали ці фільми бо вони глибокі та різні одночасно.

Напишіть в коментарях, які фільми вас надихають і ми поповнимо підбірку! 

Людина яка змінила все: про те, чого як створити сильну команду всупереч перешкодам.

Доки не зіграв в ящик: допоможе скласти список нестандартних бажань, щоб урізноманітнити свою буденність.

Invictus: фільм на реальних подіях про Нельсона Манделу, в якого дуже добре повчитися справжнього лідерства, терпимості та стратегічності.

Тренер Картер: неоднозначний та суперечливий фільм про те, на що наважився тренер заради формування непереможної команди.

“Соціальна мережа”: доводить нам про те, наскільки важливо мати ідею та непереборне бажання втілити у життя.

Перед класом – про те, як поставити ціль і досягнути її. Без виправдань, ниття та образ. Бажання, самодисципліна, контроль. Про те, як бути сильним, коли інші тебе не вважають таким.

Невидима сторона  – про те, як доля підкидає шанс і як його не прогавити.

Незламний – одразу кажемо, що це непростий фільм. Тут йтиме мова про терпіння та через що інколи треба пройти, щоб досягнути свого.

В гонитві за щастям – дуже зворушлий фільм. Тонко нагадує про те, що мати ціль недостатньо, потрібно вилізати з зони комфорту частіше та діяти. І менше зважати на думку оточуючих.

Джобс: імперія спокуси – в APPLE не все так просто. І так було з самого початку. Рекомендуємо подивитися тим, кому цікаво як створювати оригнаальні продукти та ламати стереотипи.

Прихована краса | Collateral Beauty (2016) про те, як ми не повинні давати особистим трагедіям нас зламати.

Король говорить! цей фільм навчить вас боротися з вашими страхами та ставати кращими.

Щасливого Різдва трішки натхнення та про те, як зловити свою хвилю і почати нове життя, забувши про минуле. До речі, фільм в прокаті з 8 листопада.

СПОДОБАЛОСЯ?

Напишіть в коментарях, які фільми вас надихають і ми поповнимо підбірку! 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram