Отримай свою відповідь: сесія запитань та відповідей читачів про важливе (відео)

Привіт! Сьогодні в нас новий формат, а саме сесія запитань читачів та відповідей. Я абсолютно впевнена, що усі відповіді є десь глибоко на нас же самих, але нам часто хочеться почути своєрідне підтвердження від ще когось. Щоб зрозуміти, що ти не один, що у інших є такі самі проблеми і що всі насправді шукають свої відповіді. І роблять це все життя, тільки на різні запитання.

Тому сьогодні я обрала 4 запитання, які думаю, кожен задавав собі в якийсь момент життя.

На шляху розвитку, пошуку своїх цілей, пізнання себе завжди виникають ситуації, коли потрібно вибирати, коли варто змінити призму бачення, коли потрібно піти в інший бік, ніж планувалося.

Тому, якщо в тебе такий момент, читай далі та поділися своїм баченням в коментарях. Буду дуже цікаво пізнати досвід інших

Задавай своє запитання тут>>>

Як не опускати руки і вірити у власні сили, якщо ніхто не вірить і ти починаєш миритися з цим? (@Христя)

00:10 Перша людина, хто має вірити в те, що ти робише – це ти. Бо ті, хто навколо можуть просто елемнетарно не бачити усієї картинки, що в тебе в голові і саме це може бути причиною їхньою “невіри”


Що робити, якщо хочеш покинути роботу і почати вагомі зміни в житті? (@невідомо)

03:29 Подумай, чи справді робота є тим СТОПОМ, який тебе зупиняє почати вагомі зміни в житті? Бо почати щось нове можна прямо зараз.

04:50 Ми завжди нарікаємо на нашу роботу. Але чи задавали ми собі запитання чому? Чому ви там працюєте? Яка мотивація?

06:15 Способи плавного переходу з роботи в новий вид діяльності. Волонтерство, стажування, стипендії… Паралельно це робити важче, але надійніше.

Як упорядкувати свій час, щоб бути більше продуктивним(ою)? (@Богдана)

08:00 Найкращий спосіб упорядкувати своє життя – це планувати його. Але питання, що якщо ти упорядкуєш справи, які тобі не подобаються – абсолютно безкорисно. Бо ти не кайфуєш від життя. Що ж робити в такому випадку?

Як триматися цілі і бути послідовною? Працювати на результат. (@Ірина)

09:50 Тобто ми говоримо як не розпорошуватися по дорозі до мрій. І тут все залежить від пріоритету та об’єктивність очікувань від себе. Але послідовність – це звичка і її можна виробити. Лише поступово.

Долучайтеся у Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!


>> (opens in a new tab)”>Задавай своє запитання тут>>>

 {Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook та Instagram}

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram