Привіт, моя супер весна: хочу прожити тебе яскраво (березневий принт)

Привіт! На початку року ми усі напланували багато чого і думали, що з початку року почнемо робити те, про що завжди забували та відкладали. Цілі, мрії, ідеї.  А тут ОПА – і вже закінчується перший квартал року.

Як завжди, у тебе є вибір як реагувати: або панікувати, або думати конструктивно. Що обираєш ти?

Лови цікаві ідейки, що зможуть зробити твій березень СУПЕР-ПУПЕР


Зроби короткий огляд прожитого року

Так, усвідомлення того, що пройшла майже 1/4 року швидко пришпарить в потрібне місце, якщо раптом думки про те, що можна щось відкладати або лінуватися все ще виникають:)) Мені особисто стало не по собі, коли планів ще море, а часу все менше. В той же час, хочу наголосити на балансі.  Не потрібно гнати коней також, адже життя має приносити радість. У всьому має бути міра:)  Отож, я сіла з чистим аркушем паперу і написала те, що я вже зробила, що вписується в мою стратегію і наскільки цей прогрес є значущим.

Важливо робити огляд не для того, щоб засмутитися, а для того, що надихнутися. Не забувай про це.


Вироби нову звичку

Весна – гарний початок виробити нову маленьку звичку, що стане лише початком великих змін. Не бери відразу великий шмат: зразу прямо абонемент на 4-х денний фітнес щотижня, чи повна відмова від солодкого, чи то біг прямо таки кожного ранку… Краще вибери щось одне і маленьке, але доведи діло до кінця. Ми ось придумали кілька разів на тиждень зустрічати сонце на пробіжці. Для цього потрібно прокидатися в 5.40 ранку. Я хоч і жайворонок, але для мене це ще той челендж. Але моєю метою є перебудувати свій графік так, щоб ранок був повноцінною частиною дня. Побачимо, що з цього вийде:)

Фото користувачів блокноту “Моя супер весна”


Читати перед сном

Я десь прочитала про те, що якщо ти не встигаєш читати, то просто поклади книгу біля ліжка і читай по мінімум сторінці перед сном. І можу сказати з власного досвіду, ЩО ЦЕ ПРАЦЮЄ! За кілька тижнів я дочитала усі початі книжки і почала нарешті ставити галочки в списку для читання. А у вас як виходить читати більше?


Спланувати свою весну

Якщо раптом ви ще не збудували своїх цілей на рік, то почніть хоча би планувати весну. Ставити собі часові рамки – це найкращий спосіб тримати руку на пульсі свого розвитку. А якщо планування перетворюється в естетично-приємний процес – то тут взагалі немає слів:) Можливо тобі підійде для цього блокнот “Моя супер весна”? 

Фото користувачів блокноту “Моя супер весна”


Відмовитися від чогось маленького, але шкідливого

Я довго думала, чи потрібно взагалі це писати в цю публікацію. Але вирішила, що потрібно. Основною ідеєю є навіть не те, що ви знизите дози кофеїну чи нікотину, цукру… Ідея – це виховання сили волі. Так мене навчили в спорті з дитинства. Будь-яка перемога починається з сили волі – внутрішньої сили кожної людини. Читайте про мій виклик відмови від кави  (детальніше тут). На березень  хочу відмовитися від  шоколаду. Написати про це?


Завантажуй безкоштовний принт Мій березень >>>

Плануй гарно, досягай натхненно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram