Різдвяне послання в майбутнє! Перша стаття року

На Різдвяні свята, коли настрій піднесений, коли в колі родини, коли думаєш про любов і радість… люблю в такі дні аналізувати і годинку виділити собі. Для рефлексій і розуміння себе, для гармонії. Завдяки цьому, хочу вам написати маленьке різдвяне послання в майбутнє. Для того, щоб протягом року і майбутніх років, ми пам’ятали про важливе і залишили крихту цієї щирої радості, що панує в душах зараз на весь рік… на кожен день.

 Привіт! Де б життя тебе не закинуло, які б почуття не вирували в твоєму серці, наступні слова нагадають тобі про важливе, про те, про що можна було забутися в рутині і в щоденних ланцюжках негараздів і проблем. Отож, виділи собі кілька хвилин… зупинись… сядь зручно… вдихни… згадай… про основу

Згадай, наскільки цінне є твоє життя, кожна хвилин. Ти дихаєш, твоє серце б’ється, ти живеш. А це значить, що ти можеш творити добро, ти можеш робити людей щасливими. Навіть маленькими проявами радості, уваги і тепла, ти створюєш світло навкруги. Не скупися на добрі слова, на слова любові, на обійми, на маленькі приємнощі. В тебе від цього нічого не зменшиться, лише примножиться. Даруй…

 Більше рухайся. Камінь, що котиться, мохом не поростає. Клопоти нас тримають на землі. Не ухиляйся від них, але й не дай їм панувати над тобою. Ніколи не бійся починати і вивчати нового діла – і обновишся сам. Алей рухайся – із смислом. (Многії літа, благії літ, М. Дочинець)

Подумай, що ти є суттєвою одиницею світу. Подумай, що ти тут не дарма, що в кожного з нас є те маленьке чи велике покликання. Не занурюйся в суєту та рутину на 100%. Залиши трішки себе чомусь більшому за нас, чомусь важливому, чомусь корисному… буде це волонтерська добра рука, натхнення для когось, душевне слово, чи вчасне мовчання, дія  – роби це регулярно і ти будеш відчувати свою участь у цьому світі.

Цінуй те, що маєш та не порівнюй себе з іншими. Так, ти це чуєш часто і можливо ці слова вже втратила той важливий сенс, який вони несуть. Але оскільки ти маєш хвилинку спокою, подякуй за усе, що в тебе є в житті. Кожна людина має своє унікальне життя, не варто топтати вже протоптані дороги, шукай свою, шукай себе.  Не дивись на те, що у інших. Воно іншим приносить щастя, а тобі – потрібно щось своє. Подумай – що саме? Не рівняйся на чужі ідеальні обкладинки в інстаграмі чи фб.

Прагни до справжнього, до щирого, до себе самого. Копай в собі криницю, казав Г. Сковорода. Дивись глибше.

Не бійся дій і відповідальності. Будуй свій стрижень, розвивай свою особистість, працюй над своїм тілом. Це все в твоїх руках. Не відкладай… ти не знаєш, що буде завтра. Працюй і відпочивай, шукай свою середину і не зупиняйся на дорозі до своїх мрій. Рух до мрій – це те найкрутіше, що ти можеш робити в житті. Бо коли обернешся за 50 років, то не будеш думати про список виконаних справ. Ти будеш думати про те, чого досяг(ла), хто навколо і що суттєвого було створено та принесено. Думай стратегічно, твори сміливо.

“Прийде час – і ви не схочете, не зможете бути таким, як раніше. Це може з’явитися враз, і не варто цього боятися. Все змінюється в цьому світі. І людина теж.  Змінюйтеся. Одягайте іншу сорочку на тіло. Одягайте душу в нові штани. І не чекайте для цього нового ранку чи понеділка. Ставайте новою людиною вже. Якщо мало працювали, працюйте більше. Якщо забагато – працюйте менше. І так у всьому. Вирівнюйте себе з природою. Скидайте з себе недобрі звички старої людини (без огляду на те, скільки вам років) – і обновитеся. І полегшено підете вперед. І не озирайтеся, не жалкуйте за тим, що лишилося позаду, що впало з вашого горба.” (Многії літа, благії літ, М. Дочинець)

 Напиши в коментарях “+”, якщо ти поділяєш ці думки і мені продовжити цю тему?

👌МОЇ НОВОРІЧНІ ОБІЦЯНКИ

 Завантажуй свої новорічні обіцянки:  https://www.subscribepage.com/mynewyearpromises

ЗАПЛАНУЙ СВІЙ СУПЕР РІК🎄

 Запис вебінару про аналіз 2018 року і планування 2019. Завантажуй роздруківку: https://www.subscribepage.com/superyear

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram