Нам 4 роки! Ураааааа! Шуршимо про важливе

4 роки тому я сиділа в празькій кав’ярні з карамельним лате і готувалася натиснути кнопку та опублікувати свій перший в житті створений принт для планування грудня. Я переживала і тривожилася, бо ще не зовсім розуміла навіщо я все це роблю. Я думала щось типу «ну кому це буде цікаво», «чому я думаю, що я це можу робити?» і «хто взагалі я така, щоб щось тут розказувати?» Зібравшись з духом, нагадавши собі скільки я старалася, щоб створити цю роздруківку, скільки вона може принести користі я клікнула «опублікувати», бо хотіла поширити своє бачення реальності здійснення мрій…. і з цього почався проект планування і натхнення «Пошуршимо?»

«Усі наші мрії – на протилежному боці від наших страхів».

Тепер я пишу для 10000 підписників, 6104 власників планерів та більше 70 учасникам закритої спільноти це послання, сповнене вдячності і натхнення.
Ми шуршимо не про планування, а про здійснення життя своєї мрії. А говорячи про натхнення, ми думаємо про те, що кожного дня ми його створюємо, незалежно від погоди і обставин. Ми створюємо життя і вчимося розуміти себе. Ми тут, бо шуршання несуть цінність і дають нам повірити, що все можливо.

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Щасливих користувачів планувальників

Підписників, що отримують натхнення

Видів роздруківок та принтів для планування

Читачів блогу "Пошуршимо?" в Україні

Хочу сьогодні більше познайомитися. Я Таня, люблю мріяти і цікавитися, люблю аналізувати себе і розуміти причини, бачу натхнення в дрібницях і хочу показати його іншим… люблю людей. Вже рік живу у найкавовішому місті України, після дитинства в Білій Церкві, студентства в Києві та мандрів Індонезією та Європою

СКЛАДОВІ

Пошуршимо? – це осередок натхнення, планування та однодумців.

Це не тільки про роздруківки чи планери… це всього лише інструменти. Тут ми творимо спільноту тих, хто готовий взяти 100% відповідальності за своє життя. Щиро вірю, що жоден довготривалий проект не може бути реалізований без цінностей, які в нього закладені. Так і в нас 🙂 і я неймовірно щаслива, що цінності проекту абсолютно відповідають моїм особистим цінностям. Саме тому, у мене не виникає питання чому і як.

ЦІННОСТІ ПРОЕКТУ

ПРАВДА

Саморозвиток – це синусоїда перемог і невдач. Я намагаюся показати обидва боки цього процесу. Знаєте, в нас і так вже є інстаграм, де перемагає бажання показати ідеальне життя і після якого ти почуваєшся нікчемою, бо в твоєму житті не все ідеально. Це шкодить.
Одних із моїх улюблених виразів є «Better progress than perfection». Немає ідеальних людей, ідеальних життів, ідеальних проектів чи бізнесів. Є життя і воно зовсім неідеальне. І важливо про це говорити.


ПІДТРИМКА

Це коли ти не один на шляху. Коли є місце, де ти можеш поділитися своїми переживаннями, ідеями, думками, перемогами чи невдачами. Коли ти вчишся у таких самих як ти, коли немає розподілу експерт чи учень. Ми усі йдемо до своїх мрій і просто перетворюємо цей шлях на круту пригоду, де багато класних людей, цікавих думок і помічників.


ГЛИБИНА

Зараз дуже багато дуже посереднього і поверхневого контенту. Ми шуршимо про важливе і про те, що хвилює кожного. Життя не таке вже й довге, щоб витрачати час на безкорисну і пісну інформацію. Я хочу створювати якісний український контент, що несе реальний ефект і допомагає ставати кращою версією себе


СУТЬ

Я люблю говорити по суті. Без бла-бла і без безцільного писання. Так і в житті, я люблю пряму і чесну комунікацію, бо це дозволяє бути справжньою і не прикидатися кимось іншим.
Ми шуршимо про важливе і по суті. Так, навіть про натхнення можна говорити по суті, визначаючи тригери натхнення, інструменти, що працюють конкретно для тебе. Ми живемо в епоху інформаційного шуму, то давайте не створювати зайвих непотрібних слів.

 

100% ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Це моє кредо і мій принцип життя. Це також є основою проекту «Пошуршимо?». Зрозуміти, що все, що в тебе є в житті – це наслідок твоїх особистих виборів і вчинків. Якщо в тебе чогось немає в житті, що тобі б дуже хотілося, то в цьому ніхто не винен, крім тебе.
Ми кожного дня робимо вибір: чи бути щасливими, чи мати хороший настрій, чи надихати себе та усіх навколо, чи навпаки: нити, напружуватися і мучити та мучитися. Це твій вибір.
І якщо взяти за принцип брати 100% відповідальності за своє життя, то відразу все стане простіше і ти знатимеш над чим працювати й куди рухатися.

Я вдячна кожному з вас за усі зусилля, що ви докладаєте для свого розвитку. Розвиток і успіх – це не кінцева ціль, це процес. І на кожному етапі можна рухатися далі та ставати ще кращою версією себе. Шуршати з вами – це велика приємність і суцільне натхнення! Дякую

ЗАПЛАНУЙ СВІЙ РІК З НАМИ!

Долучайся до виклику “МІЙ СУПЕР РІК”

А ще ближчий тиждень буде багато подарунків:) Слідкуй за новинами  в нашому ФБ
P.S. РОЗКАЖИ ПРО ЩО ТОБІ ЦІКАВО БУЛО БИ ПОШУРШАТИ В КОМЕНТАРЯХ! А якщо у вас є побажання, запитання, ідея чи пропозиції, я завжди відкрита . Пишіть на info@shurshnnya.com.ua

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram