МОТИВАЦІЯ І ДЕМОТИВАЦІЯ: як з цим жити?(відео)

Привіт! Ой скільки вже всього було написано на теми мотивації і демотивації в просторах інтернету і літератури. Ми шукаємо мотиваційні цитати, щоб нагадати собі про важливе. Ми слухаємо мотиваційних спікерів, щоб вони нам сказали щось нове. Проте, знаю з свого досвіду, що це все є дуже короткостроковими поштовхами і єдиний шлях контролювати рівень своєї мотивації – це зазирати частіше в себе і  думати про причини та наслідки.

Коли задачі чи ціль дуже великі, інколи ми зневірюємося на шляху до них. І тут дуже важливо розуміти себе, щоб не закинути все на половині і досягти своєї мети, не доводячи себе до морального виснаження і отримуючи задоволення від процесу. Більшість людей, які не довели свого задуму до кінця – жаліють про це. Бо зазвичай ми дуже вкладаємося в цю мету,  а результату в кінці кінців немає. Це розчаровує. Але з цього можна робити висновки про те, чому ми зупиняємося і як можна собі допомогти?

Про те, як плавно, гармоній і щиро до себе вибратися з цієї емоційної ями будемо шуршати в відео цього тижня.  Я прихильник щирості у відносинах з собою, а не сліпого наслідування течій позитивного мислення. Вірю, що якщо ти чесний з собою, то це вже міцний фундамент гармонійного розвитку.

4 СПОСОБИ НЕ ОПУСКАТИ РУКИ (ВІДЕО>>>)

ПІДСУМКИ

НІХТО НЕ БУВАЄ 100% ВМОТИВОВАНИЙ ЗАВЖДИ

Якщо хтось каже, що так – то я глибоко впевнена, що це неправда. Точніше це всесвітній обман в обрамленні позивного мислення і абсолютної мотивації. Тому перший кроки, визнати, що такий стан – це нормально. Не потрібно себе картати тим, що ви не продуктивні і не знаєте що робити далі. Краще проаналізувати, чому так сталося:)

ВМІЙ ВІДПОЧИТИ

Потрібно дати подихати своєму мозку і зробити перепочинок. Цей відпочинок більше для твоєї сили волі і ентузіазму. Плюс ти зможеш подивитися на все під іншим кутом, побачити можливості і опції. Повір, це працює.

СЕСІЯ МРІЯННЯ

Помрій та віднови свої емоційні мотиватори, що дали поштовх до здійснення цілей і до того, що ви почали рухатися до своєї мети. Коли ти розумієш свої внутрішні причини, тоді ти відновлюєш своє натхнення і продовжуєш рух. Як бонус, це дуже приємно мати таку традицію, кажу з власного досвіду.

НЕ ЗУПИНЯЙСЯ

Не дозволь своїй короткостроковій демотивації стати перешкодою у здійсненні своїх мрії. Результати і мрії варті того, щоб здійснити. Не зупиняйся!

ЗДІЙСНЮЙ НАТХНЕННО! Постав “+”  в коментарях, якщо поділяєш

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!


Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram