Мій супер листопад – самоідентифікація належить до кола особистих виборів {free принт}

Привіт! Вітаю вас з початком останнього місяця осені. Люблю листопад за його запах вже висохлого листя, за те, що можна бродити затихлими сонними парками і виглядати зиму.

Я пишу на початку кожного місяця і завжди думаю, що стільки всього відбулося за останні 30 днів. Якщо подивитися на кожен день, то дійсно купа справ вирішено, море зустрічей, цікавих розмов і ідей, рішень і поворотів… Але в той же час, якщо зменшити зум і подивитися трохи глобальніше,то розумієш, що місяць промайнув як день.

Мій дідусь мені каже, що життя летить і його не наздогнати. Йому 86 років і він багато говорить про мислення і про власну думку. Каже, що світу вигідно керувати твоїми думками: мотивацією і цілями. І єдиний шлях – це самоідентифікація та розуміння себе. Бо так життя ти не наздоженеш, але хоча би вчепишся за хвоста:)

Тарас Прохасько пише: “…самоідентифікація належить до кола особистих виборів. Самого себе можна вибирати, незважаючи на страхи, загрози, втрати, постійну втечу, почуття вини і фатальність такого вибору…. Я вдячний йому – як і своєму прадідові – за те, що вони усувають основне питання: для для чого ми живемо? Не може бути, що заради таких оце процесів…” (Книга “Одної і тої самої”)

Тобто бути щасливим, бути там і ким, де ти є – це особистий вибір, твій вибір. А це означає, що кожного дня ти обираєш собі настрій, думки і життя, кожен день… Цікаво думати в такій перспективі, правда?


Давайте подумаємо, яким ви хочете бачити свій супер листопад?

Включаємо емпатію

Емпатія розшифровується як “співчуття”, але якщо говорити про емпатичне слухання – то це скоріше про те, що ви, слухаючи людину, не втискаєте її у свій трафарет сприйняття, досвіду і т.д., а дійсно, намагаєтеся подивитися на ситуацію очима людини і подумати над вирішенням питання. Це непросто. Це однозначно складніше, ніж сказати “о, та в мене так само все було, дивися як я все зробив/зробила”, або щось типу “не парся, все буде добре. А ось у мене так сталося, що …”

Інколи потрібно бути просто слухачем без власної експертності.

Намагайтеся спершу зрозуміти людину самі. Перш ніж обговорювати проблеми, перш ніж оцінювати й приписувати ліки, перш ніж представляти свої ідеї — постарайтеся зрозуміти. Це могутня звичка ефективної взаємозалежності. Коли ми по-справжньому глибоко розуміємо одне одного, то відчиняємо двері для креативних рішень і третьої альтернативи.” (Стіівен Кові)


Рік завершується! Аналізуємо, а не панікуємо

У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне. (Том Хідлстон)

Панікувати від того, що лишилося лише 2 місяці до завершення 2017-го року – це останнє, що потрібно робити:) Точніше, робити взагалі не потрібно. Що би я порекомендувала зараз, то це конструктивно підійти до питання. Не нити, що “як швидко промайнув рік” і ви нічого не встигли, що думали. Скажу вам чесно, це нікому не цікаво. Цікаво навпаки “що саме зроблено”.  Переведіть свої думки в конструктив і подумайте, як і куди краще рухатися зараз, зважаючи на нові обставини.


Мій Супер Листопад

Традиційно, ловіть безкоштовний принт для планування листопаду шляхом ціннісно-орієнтованого мислення. Аналізуємо, як ми виконали добрі справи, що планували в жовтні, придумаємо собі виклик місяця, але головне – фокусуємося!

Формат роздруківок класний тим, що на початку кожного місяця ви концентруєтеся на важливому. У нас завжди на голові мільйон справ, і будуть зроблені тільки ті, на яких ви сфокусувалися. Тому питання фокусу – це питання стратегічної важливості.

Як багато ви би не планували, в гарних планувальниках або блокнотах, якщо ви ставите фокус на незначні задачі, розпорошуєтеся і забуваєте про стратегію – результати будуть мінімальними.

Завантажуй безкоштовний принт “Мій супер листопад” >>>


А ти вже в нашій закритій спільноті? Вікно реєстрації закривається 3.11 о 23.00

– – – – –   {Приєднуйся до нашої спільноти у Facebook та Instagram} – – – –

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram