Гачки бездумного читання: як визначити і що робити (відео+роздруківка)

Привітик! Форум Видавців завершився: мільйони книжок, видавництв, авторів, фанатів авторів, читачів, дискусій, автограф сесій і зустрічей. Дуже круто бачити як блискавично виросла і розвинулася видавнича справа в Україні. Ще років 6-7 тому знайти нормальний переклад українською світового бестселера було майже неможливо. А зараз – ходжу від стенду до стенду і кайфую

Проте разом з тим, в мене виникло цікаве питання та суперечність в собі. Люди, що читають багато нон-фікшн літератури про саморозвиток, мотивацію і натхнення часто перескакують з однієї книги на іншу, не встигаючи імплементувати весь той масив інформації, що отримали від кожної книги.

ДИВИСЬ ВІДЕО ПРО БЕЗДУМНЕ ЧИТАННЯ ТУТ>>>

Ми підсолоджуємо своє самолюбство читаючи книги і залишаємося на цьому ж етапі читання, не переходячи у світ реальності та свого життя. Ми ловимося на гачок, що асоціюємо саме читання про саморозвиток з саморозвитком. А це не так.

Це ілюзія, у яку дуже класно вірити, але яка не має нічого спільного з реальністю.В реальності, прочитана книга про пріоритети не варта нічого, якщо ви не зробили висновки, не склали план дій і не змінили свою модель поведінки щодо визначення пріоритетів. Навіть кілька розумних слів в дискусії на цю тему, не робить її ефективною. Це витрачений час заради продуктивності і повна протилежність продуктивності.

Тому, хочу поділитися з вами тими інструментами, що мене рятують від бездумного поглинання книг:

Виділіть час не тільки на прочитання книги, а і на її опрацювання. Так, ви почнете менше читати. Так, це трохи важче, ніж скакати з однієї на іншу. АЛЕ це має ефекти, бо з кожною книгою ви вибудовуєте свій внутрішній стрижень і з кожним словом розвиваєтеся

Складіть план дій в процесі і після прочитання книги. Прочитали “Чудовий ранок” – спробуйте зробити собі виклик і почати хоча би тиждень рано вставати, щоб визначити своє ставлення до цієї методики.

Читайте разом. Це перетворить процес читання на класну пригоду з реальними діями. Коли ви обговорюєте книгу, вона набуває іншого змісту, розширюючи призму бачення тих самих слів.

Власне такі думки прийшли і мені дуже цікаво, чи ви спостерігаєте подібне? Пишіть в коментарях “так” чи “ні” і  як ви з цим працюєте? 


Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram