Думки, коли тобі стукнуло 29

Привіт! Так, мені стукнуло 29 і я безмежно щаслива людина. Це зовсім не означає, що все в житті відбувається як задумано. Якби ж то…. Це також не значить, що я досягла усі свої цілі і така крута кайфую собі під сонечком… Для того, щоб бути щасливою і насолоджуватися кожним днем мені вистачає усвідомлення того, що я роблю те, що люблю і навколо мене люди, яких я люблю. І вони щасливі. Достатньо також усвідомлення безмежності власного потенціалу і нескінченність можливостей у будь-якій з сфер. Також мені достатньо розуміти, що моя сила волі належить мені і власне від мене залежить і моя продуктивність, і мій настрій і моя мотивація.

МІЙ РІК В ЦИФРАХ:

17 книг >>>>

38  статтей >>>>

3 нових блокнота >>>>

33 нових роздруківок

1, але перший в житті вебінар >>>>

чудовий ранок – 22 дні підйому о 5-й ранку (ongoing)

5 інтерв’ю

7700 учасників спільноти в ФБ і 1840 в Instagram

Щойно перечитала статті з цієї рубрики минулих років і можу підписатися під кожним словом:
Думки, коли тобі стукнуло 28>>>
Думки, коли тобі стукнуло 27>>>
Отож я приїхала до батьків, сиджу в кав’ярні, що недалеко від вокзалу, чекаю на потяг…. і думаю, що за цей рік я маю ще кілька пунктів додати до торішніх тез.


Розумій себе або працюй над цим

Ти можеш подолати будь-який виклик, якщо чітко розумієш для чого ти це робиш. Твоя сила волі не буде послаблюватися та поступатися ліні легко, якщо ти підкріпиш її розумінням своєї особистої мотивації будь-якого досягнення, мрії, цілі чи ідеї.
Цього року я приділила цьому багато часу і зусиль. Це ще в процесі, але результатом є те, що мої окуляри немовби вимили від бруду. Я тепер бачу чіткіше куди йду, я бачу чого я хочу і що мені потрібно для цього робити. Кожного дня… І це надихає. Читай більше тут>>>


Цінуй своїх людей

Впевнююся в цінності людей, що тебе люблять і яких любиш ти, кожного дня. Перед ними не потрібно грати суспільні ролі, їм можна розказати свої провали і про найбільші мрії, навіть коли їх ще не здійснено і тобі аж подих затамовує від їх грандіозності. Вони тебе вже люблять, їм не треба нічого доводити, щось показувати. Вони вже чесні з тобою, вони скажуть тобі правду і дадуть конструктивну критику…. Не знаю, що ще додати. Це одне з моїх найбільших надбань в житті, є моїм натхненням і моєю впевненістю. І я за це безмежно вдячна


Живи життям своєї мрії вже і зараз

Яким ти хочеш бачити своє життя?
Цікавим, веселим, світлим, з класними людьми, з улюбленою роботою…. У всіх насправді досить подібні уявлення про щастя. Але я усвідомила те, що незважаючи на те, де ти є зараз, ти можеш почати життя своєї мрії вже: тут і зараз. Ти хочеш успіху: перейми звички успішних людей, вчися кожного дня, вставай рано, розвивай свій професіоналізм, інвестуй в себе і рано чи пізно ти дійдеш до своєї мети
Ти хочеш щастя: зупиняйся в рутині і насолоджуйся днем, даруй близьким радість, а не очікуй її від них, знаходь і створюй своє натхнення кожного ранку… полюби себе
Ти хочеш гармонії: почни аналізувати себе і свої відчуття, почни приділяти цьому час прямо сьогодні, почни медитувати чи бігати, почитай про це книгу….
Одним словом, почни жити життям своєї мрії зараз! Я почала і це працює


Змінюй свої звички

Цього року я зрозуміла як звички керують нашим життям. Ми думаємо, що все контролюємо, але це не так. 80% активностей протягом дня є автоматизованими і вже закарбувалися в мозку звичкою. Я зрозуміла, що змінювати звички – це найпотужніший інструмент прогресу. І це круто!
Це важко, це вимагає зусиль, але я почала і тепер не можу зупинитися. Ось з якої книги це все почалося>>>


Важливо вміти казати ні

Абсолютно чітко написала про це тут>>>  Бо щире ні, важливіше будь-яких нещирих погоджень. Цей навик є фундаментом для таких понять як власна думки, внутрішній стрижень і позиція. Вчуся і намагаюся бути щирою.

А ще я вам дуже вдячна за те, що ви зі мною тут шуршите! Це ❤️

Давате планувати гарно та здійснювати натхненно разом 👫 !

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram