Плануємо 2018 рік {частина 2} – Мої новорічні обіцянки

Привіт! Хочу почати останній день року з величезних слів подяки! За те, що читаєш, за те, що плануєш і за те, що працюєш над собою. Кожен з нас – це маленька частина всесвіту і покращуючи себе, ми приносимо щось хороше в світ. І це дуже класно!

Новий Рік для когось рубіж, а для когось – просто ще одна дата:) Як на мене, то важливі не дедлайни, а гармонія в душі. А гармонія виникає тоді, коли ти там, де ти хочеш бути, коли навколо ті люди, що тебе надихають, коли ти робиш, те що любиш і ти відчуваєш себе на своєму місці.

Власне таку ціль я вкладаю в планування:) Адже це той інструмент, що дозволяє рухатися по життю впевнено. Отож, ми продовжуємо планувати свій супер наступний  рік разом:) Відгук на першу частину “Щастя – це вибір” просто шалений, тому я з радістю пишу продовження. Хочу почати з того, що цілі – дуже підступна річ. З одного боку, ти плануєш і думаєш чого хочеш досягти, куди хочеш рухатися… Зазвичай, при цьому виникає приємне передчуття майбутніх перемог, уявляється інше життя. В той же час, ти знаходишся в тій самій відправній точці, і потрібно пройти цей шлях до омріяної цілі.

Багато людей після першого етапу (приємного передчуття майбутніх змін), зустрічаються з реальністю і розчаровуються. Бо шлях зазвичай не такий простий, бо розвиток і рух потребує зусиль, бо потрібно робити складні вибори і приділяти час потрібній задачі. Погодься, це значно складніше, ніж лишите все як є і розслабитися:) Саме ому натхненне планування настільки важливе.

Коли твої цілі тебе надихають, коли ти знаєш, що тебе мотивує і знаєш, що тебе нічого не зупинить, тоді в твоїй голові не виникає іншої опції ніж рухатися вперед. І тому власне ми тут всі і зібралися – щоб рухатися і розвиватися. Завантажуй тут безкоштовно>>>

Отож, почати варто з аналізу 2017 року, пріоритетів 2018 року та 5 причин, чому тебе нічого не зупинити. Завантажуй їх тут>>> 


Моє життя зараз

Поглянь на своє життя, яким воно є зараз. Не потрібно прикрашати чи придумувати, просто роздрукуй стільки листків, скільки необхідно і опиши свої відчуття, свою рутину і свій кожен день. Напиши, кого ти любиш, що тобі подобається, за що відчуваєш вдячність, а за що – прикрість. Це буде початком створення нової реальності, бо це – твоя база.


Моє життя в майбутньому

Після цієї вправи, зроби паузу та опиши своє життя в майбутньому. Просто уяви як ти це бачиш за кілька років, хто поряд, що ти робиш, як проходить твій день, які в тебе думки, відчуття, де ти, куди рухаєшся. Це завжди трішки страшно уявляти занадто гарну картинку, бо здається, що це все не збудеться. І дійсно, так не буде завтра, і, можливо, так не буде навіть за рік. Але якщо ти чітко уявляєш до чого ти прямуєш, то твоє майбутнє наближається все стрімкіше і перетворюється в реальність.

Оцей розрив між уявним майбутнім і реальністю інколи пригнічує. Тут в мене є кілька інструментів:

 1. “Ніхто не має усього”
 2. “Кожна мрія потребує часу”
 3. “Праця – це крок вперед, і, неважливо, скільки кроків знадобиться, перший вже зроблено”

Не знаю де я це вичитала чи почула, але це ті істини, які допомагають не опускати руки в моменти, коли важко. А таких моментів багато:)


Мої цілі року

Ну а тепер можна братися за цілі. В частині 1 ми визначили 3 великі цілі, фокус та пріоритети. Переглянь цей принт і можна продовжити планувати цілі цього року, які будуть вписуватися в вищезгадані сфери.

Цілі не повинні тебе демотивувати, цілі мають бути такими, щоб тебе надихали. Але в той же час, такими, щоб трішки лякали, геть трішки, від усвідомлення того, що ти це здійсниш:) Це дуже класне відчуття, яке дає сили і додає духу авантюризму.

Мій супер січень // Календар // Натхнення

Ну і традиційні принти для ефективного планування. Вироби звичку планувати і тоді ніколи не буди виникати питання неефективного проведення часу. Адже все в наших руках, чи не так?

Лови ще класних зимових помічників:

 • ЗНИЖКА НА річний органайзер “Мій супер рік” BLUE>>>  і WHITE>>>
 • Набір принтів у форматі PDF “Річний план 2018”>>>
 • Мої цілі та обіцянки в блокноті “Моя супер зима”>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

11 thoughts on “Плануємо 2018 рік {частина 2} – Мої новорічні обіцянки

 1. Привіт. Я планую нарешті розпочати справу, яку так довго відкладала)

 2. Я планую нарешті розпочати робити справу, яку весь час відкладаю.

 3. Планую почати рік з нових можливостей. Відкрити для себе нову діяльність

 4. Я планую завершити всі незавершені проекти і розпочати нові, ще більші проекти

 5. Планую у січні зайнятися спортом і ходити у спортзал.☺

 6. Планую займатися власним блогом і ще професійними справами;)

 7. Планую відвідати всі обласні центри України (лишилося 3)

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram