#ПОШУРШИМО_МОТИВАШКА: найцікавіші думки літа

Чим більше читаю, тим більше думаю і пишу. Це і є моя секретна формула пошуку ідей та напрямків розвитку. Цього літа я започаткувала хештег #ПОШУРШИМО_МОТИВАШКА, під яким ділюся з вами найцікавішими цитатами з прочитаних книжок та своїми думками, що можуть струсонути і задати тон дню чи тижню. Зазвичай сюди потрапляють думки, що не дотягують до повноцінної публікації, але тим не менше мають свою вагу і значення. Тому сьогодні я хочу поділитися з вами останніми записами…

Моє літо видалося активним на події та глибоким на думки. Багато думаю про гартування характеру та тренування сили волі. Багато читаю про великих людей, які досягли в питаннях внутрішньої цінності та самовладання значних успіхів. Не хочу наслідувати, але хочу вчитися, не хочу копіювати, але прагну пізнати….

Вірю, що кожен може знайти собі мотивацію і правильні слова, коли потрібно. Адже основним рушієм твого життя є ти.

Ще не шуршиш зі мною?  Мерщій долучайся до нашої спільноти:

  FACEBOOK чи INSTAGRAM


Тег #пошуршимо_мотивашка – це мій пошук та можливо ті слова, що витягнуть з рутини і наштовхнуть на правильну думку. Працює?

ПРО ВИБІР

У кожній ситуації ми робимо вибір як реагувати: злитися, нервуватися, показувати свою правоту чи спробувати зрозуміти, проявити емпатію, вислухати і подумати…
Якось хтось сказав, що життя – це 10% того, що з нами трапляється, а 90% – як ми реагуємо на це.
Хмммм, тепер напевно я починаю розуміти.
Мудра реакція зазвичай передбачає самовладання, паузу і любов: 
– самовладання, щоб зупинити свій егоїзм
– паузу, щоб вгамувати свої емоції
– любов, щоб проявити її до ситуації і людей.
Думаємо, вчимося, пробуємо…

ПРО СТРАХ

Якось, роблячи відповідальний і дуже стресовий проект, у мене виникало бажання повернутися в дитинство, коли не потрібно було робити серйозні вибори і брати на себе відповідальність… Мені було страшно, бо досвіду в мене не було, робила я все вперше, а ситуація була дуже серйозно.

З того моменту пройшло багато часу, але ті висновки, що я зробила тоді, є стрижнями мого життя і сьогодні:
Немає чого боятися. Страх – це останнє, що можна втнути в відповідальних ситуаціях. Він паралізує і тільки погіршує. Для того, щоб не боятися, потрібно постійно працювати над своїм характером і способом мислення і не давати шансу страху в повсякденному житті.
 Реальність в кінці кінців – це те, що ти робиш, а не те, що ти думаєш. Звісно все взаємопов’язано, але без дії немає результату. Це факт.
 Приклади максимум зусиль і отримай максимальний результат. Навіть якщо це вперше і навіть якщо дуже серйозно.. Якщо ти відчуваєш, що зроблено все, що можна було зробити в конкретній ситуації, спокій і задоволення лишаться після усіх перипетій.
 Вчися. Навіть на помилках.
Великі виклики гартують характер, навіть якщо дуже важко.


Елеонора Рузвельт казала: “У підсумку ми самостійно формуємо і життя, і самих себе. Це нескінченний процес аж до смерті. І відповідальність за наш вибір повністю лягає на нас.”

ПРО РЕАЛЬНІ ПЛАНИ

Краще маленький план, але виконаний, ніж грандіозний та з нульовими результатами. 
Півроку промайнули як один день. Але не варто зациклюватися на обмеженості часу і панікувати – це тільки демотивує і навіть трохи лякає. В моменти виникнення відчуття, що час йде в нікуди, варто задати собі кілька питань:
Чи рухаюся я в правильному напрямку? Чи те, що я роблю наближує мене до цілі?
Чи отримую я задоволення від процесу? Чи я щасливий(ва)?
Які конкретні наступні кроки виходу з стану прокрастинації я можу зробити зараз.

ПРО ВНУТРІШНІ ЧЕСНОТИ

“Останнім часом я замислююся про різницю між чеснота- ми зовнішніми, показними, ніби для резюме й чеснотами внутрішніми, прихованими глибоко в душі людини й непомітними на перший погляд. Перші ти вписуєш у своє резюме, це ті вміння, які ти пропонуєш на ринку праці і які забезпечують тобі помітний зовні успіх. Чесноти внутрішні глибші. Про них згадуватимуть, навіть коли тебе не стане на цьому світі, адже саме вони є твоєю сутністю — чи добрий ти, чи чесний, чи справедливий, які збудував взаємини тощо. Багато хто погодиться, що чесноти внутрішні важливіші від зазначених у резюме, проте зізнаюся, що значну частину свого життя я більше замислювався про останні, аніж про перші…”

Так починається моя нова книга “ДНК особистості” Девіда Брукс. Поки вражає глибиною…Огляд готується, бо книга ще читається:)

ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА РУХ

Якщо ми не переосмислимо свої пріоритети і не збагнемо, що життя скороминуще, ризикуємо потрапити зовсім не туди, куди хотіли би.

Наша спадщина – це духовний, інтелектуальний, професійний та соціальний капітал і капітал стосунків, який ми передаємо нащадкам. Це сукупність наших переконань і принципів. Це любов, яку ми даруємо, та послуги, які ми робимо. Це слід, що ми залишаємо після себе.

Загроза смерті змушує забути про все – чужі сподівання, гордість, страх осоромитися чи провалитися – і зосередитися на тому, що справді має значення… казав Стів Джобс

Читайте більше в книзі “Дивись уперед”>>>.


Таким видалося моє літо… А тепер пора готуватися до осені.

І якщо трошки відійти від високих матерій, лови реальні інстурменти для планування

  1. Моя супер осінь >>> Сезонний блокнот для гарного планування
  2. Аніліз півріччя>>> Екватор року вже давно минув. Допоможе оновити цілі.
  3. Фокус челлендж>>> 5 способів вилізти налаштуватися на продуктивний режим після літа
  4. To do list до кіцня року>>>

Придбати "Моя супер осінь" за 169 грн

Які плани на осінь? Які думки?

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram