Як ефективно провести час в неділю?

Прийшов час вихідних… І хто би мені не казав, що і попрацювати на вихідні є не так страшно, я з цим можу погодитися тільки в двох випадках: або якщо у вас такий графік, що вихідні припадають на будні, або якщо ваша робота протягом робочого тижня не є виснажливою. Проте якщо ж ви пахаєте і в будні, і на вихідні – то це некорисно ні вашому здоров’ю, ні вашій голові. Це я кажу з власного досвіду:)

Тому на вихідні я люблю практикувати виділення часу на себе, свою голову і тіло… Адже виділити годинку для себе – це реально, правда? Головне бажання…

Пропоную 5 дрібних, але дуже корисних справ, яким ви можете приділити увагу в неділю і підготувати себе до супер тижня. 

5 корисних справ для ефективної неділіНеділя –  перший день тижня, а не останній

Більшість людей сприймають неділю як останній день тижня,  і тому понеділки видаються такими важкими і стресовими. Якщо використати цей день як підготовку до наступного тижня, можна підвищити свою продуктивність та психічне здоров’я в рази:)


Почніть день з ранкових сторінок

Якось я присвячу цілу публікацію ідеї “ранкових сторінок”. Якщо коротко, то це дуже проста техніка досягнення більшої сфокусованості та ефективності. Все що потрібно, це почати день з того, що написати мінімум 3 сторінки ваших роздумів. Що і як ви пишете абсолютно неважливо! Важливо, що ви виписуєте те, що тисне вам на голову і  далі, протягом дня, не розпилюєтеся на ці речі. Ідеально робити це кожного дня, і мінімум 3 сторінки. Тоді це має ефект вже через тиждень. Проте неділя – якраз чудовий день почати з горнятком чаю чи кави.


Аналізуйте попердній і плануйте наступний тиждень

Ви витратите всього 30 хвилин для аналізу попереднього тижня та планування наступного, але при цьому відчуєте якісну різницю відчуття цілеспрямованості та мотивації рухатися і розвиватися. Тут вам може допомогти мій органайзер>>>


Зателефонуйте тим, за ким скучили

Часто, протягом завантаженого тижня просто забуваєш зателефонувати тим, хто цього чекає. В моєму випадку  бабусі і дідусю, батькам, чи друзям, що дуже далеко звідси. Всього пару хвилин на дзвінки подарують море тепла дорогим вам людям, що піде луною і вам.


Виберіть, що ви хочете закінчити наступного тижня

Це може бути будь-що: дочитати книгу, поприбирати вдома, почистити робочий стіл, провести кілька зустрічей, купити щось … Якщо ви заплануєте щось конкретне, то будете мати більше шансів мати конкретний результат наступного тижня, що не може не радувати.


Звісно, прогулянка лісом чи парком, зустріч з дорогими людьми, час з сім’єю не рахуються. Це кожен має собі біля серця і, надіюсь, не забуває:)

А як у вас зазвичай проходить неділя?

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

2 thoughts on “Як ефективно провести час в неділю?

  1. Дуже цікавать Ваші думки та оцінки творів українських письменників.

  2. Дякую, Наталю. Зверну на це увагу:) Якраз у вересні планую підзапастися новими книжечками.

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram