ТОП 5 Червня: літо-літо ла ла ла {знижка 15% + free принт}

Привіт, друзі! Нарешті настало літоооооооо

Багато ідей, очікувань, думок і цілей, хоча в той же час так само багато вдячності весні, за те що вона була такою класною. Я не маю улюбленої пори року, адже кожна по-своєму унікальна і дарує різноманітності в житті. Тому не можу сказати, що літо – це моя улюблена пора, хоча дуже його люблю.

Ще зі школи літо асоціюється з відпочинком, часом на природі і канікулами… Ех, ми вже дорослі і 20 днів відпустки не компенсують трьох місяців відпочинку в дитинстві:)

У нас  вже встановлено коло обов’язків і відповідальності. І здавалося б така риторика може демотивувати, правда?

Photo by ol_botulinskaБлокнот “Моє супер літо” >>>

Але це не має засмучувати. Бо свобода прийняття рішень та визначення свого життя, можливість таких виборів як: ким себе оточувати,  кого любити, як будувати своє життя, ї

сти морозиво чи шоколад в кінці кінців:)))))  ….це неоціненні бонуси бути дорослим. Не забувайте про це, якщо раптом відповідальність видасться занадто великою і важкою в якийсь момент.


Отож літо розпочалося і пора думати чого ти від нього чекаєш. В цьому моя щомісячна підбірка ТОП5 ЧЕРВНЯ може стати класним помічником

ТОП 5 ЧЕРВНЯ

Блокнот “Моє супер літо” >>>

Відпочивай

Будь-яка робота потребує відпочинку. А якщо ще і погода сприяє, то опиратися ну зовсім немає сенсу. Я люблю працювати і люблю, коли маю конкретні результати своїх зусиль. Я також знаю, що без витраченого часу і праці неможливо досягнути своїх цілей і потрібно бути готовим пахати.

АЛЕ я також знаю, що відпочинок – це невід’ємна частина роботи, бо без нього ти можеш легко позбутися креативу та задоволення від самого процесу. Тому не забувай про релакс.

Захоплюйся і вчися

Є дуже багато неймовірних людей у світі, якими можна захоплюватися. Вони роблять нереально круті речі, вони творять щось добре і прекрасне, вони просто круті, з власною позицією, індивідуальністю і меседжем, який несуть в світ.

І зустрівши таку людину, або побачивши її в мережі у тебе я два шляхи:

(1) або безмежно захоплюватися нею і думати про свою нікчемність

(2) або ж захоплюватися і вчитися в таких людей, аналізувати їх світобачення та історію, слідкувати за  думками і робити висновки.

Ніколи не втрачай свою індивідуальність і суть перед кимось кращим. Ти можеш навчитися, але тобі не потрібно ставати таким самим.

Будуй конструктив

Конструктив – це найкрутіший інструмент економії часу, адже найбільшими пожирачами вільних хвилин є його протилежність “НЕ КОНСТРУКТИВ”: розмови ні про що, жаління без бажання щось робити і змінити, нарікання без конкретних дій, мріяння без плану реалізації мрій, діалоги без конкретики про “філософію життя”… Інколи таке враження, що це займає 50% життя і продуктивний час постійно зменшується.

Звісно тут багато залежить від людини, її оточення і бажань. Але як на мене, то внесення трошки конструктиву в  життя не завадить кожному: не просто жалітися, а думати як виправити ситуацію; не просто мріяти, а записати кілька пунктів на папір; не просто розмовляти про бла бла, а вирішити щось конкретне.

Ця конкретика має схильність вибивати дурні думки і бажання додумування до сказаного. Так само вона  ж елімінує непорозуміння і пусту трату часу. Як вам ідейка?

Блокнот “Моє супер літо” >>>

Стань опорою

Часто виникають моменти, коли близька тобі людина потребує підтримки. Вона може бути розгубленою і може взагалі втратити орієнтири в житті. Такі моменти бувають у всіх і єдине, що може допомогти вийти з цього стану – це час і підтримка. Бути опорою в такий момент своєму другові дуже відповідально і непросто, але при цьому дуже необхідно. В цьому і є випробування дружби чи стосунків, бо ніхто з нас не буває завжди (100%) щасливий і романтичний. Це життя.

Бути опорою – це значить слухати. Слухати свого співбесідника і намагатися почути. Не обов’язково щось радити, бо часто важко оцінити комплексність ситуації і сформувати дійсно доречну пораду. В такі моменти головне – це прояв уваги, підтримки і готовності допомогти. Друзі, що не бояться такої відповідальності – безцінні.

Photo by ol_botulinska, Блокнот “Моє супер літо” >>>

Придумай собі хобі

Так, про хобі тебе питають скрізь. Це стає основою нових знайомств та презентації себе з новими людьми, це говорить про твій внутрішній світ і це тебе запитуються навіть на співбесідах…

Я люблю книги, велосипед, біг… писати, читати, ходити…. подорожувати, спілкуватися, кіно….

Це більш менш стандартний набір, який може про себе сказати майже кожна людина. Але літо – це така надихаюча пора! Придумайте щось нове! Спробуйте нові види активності, спробуйте якусь нову діяльність…  Новий досвід – це завжди круто як для власної самооцінки, так і для ширини світогляду та спілкування. Нова активність, нові місця, нова діяльність, нові люди, нові думки, нові ідеї… Це і є розвиток.

Блокнот “Моє супер літо” придбати тут>>> 

Розкажіть, які ваша ТОП ЦІЛЬ ЛІТА? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram