ТРАВЕНЬ. ТОП 5 ідей для розвитку: лови думки, відволікайся ефективно, січи моменти… {free принт}

Привіт! Сьогодні 1-ше травня і я продовжую нашу щомісячну рубрику «Мій супер місяць». Ура!

Цими днями я багато думаю про те, як швидко летить час. Кажуть, що чим більше справ, тим швидше пролітають дні і місяці… Я погоджуюся з цим, але частково. Коли у нас купа справ на голові, то ми просто не помічаємо як проходить певний відрізок часу, але при цьому отримуємо певний результат діяльності. З іншого ж боку, коли ми нічого не робимо, провтикуємо час в соціальних мережах, серіалах чи беззмістовних розмовах (аби було) – у нас в голові час безумовно не такий швидкий і морально це легше. Проте якщо взяти трошки ширшу перспективу, розглянути особисту корисність в день/тиждень, намалювати шкалу досягнення результату – все виглядає дуже сумно.

Бо час іде, а руху немає ніякого.  Дуже сильне відчуття усвідомлення своєї атрофованості.

Це лякає, інколи змушує людину робити кардинальні (обдумані або необдумані) вчинки, мотивує кудись бігти чи мандрувати… Хоча найкраще, що можна зробити в такий момент – це зупинитися, подумати, проаналізувати, провести глибоку внутрішню роботу і скласти план дій.

Звісно для того, щоб робити все виважено – потрібно бути досить сформованою і сильною людиною. Значно легше побігти кудись, кинути все і втекти від свого страху бодай на трошки. В свій час я зробила так само: звільнилася з роботи, покинула все вдома і поїхала на півроку в Індонезію. Це був крутий досвід безумовно, але якщо брати до уваги, що мені було 22 і мені було абсолютно все одно чим займатися і на що витрачати свій час.

Зараз вже не так і тому таке рішення  просто неаплікабельне:) То що ж робити?

Мушу аналізувати та думати, чому ж я провтикую час і нічого не роблю?

Так от в травні ми будемо працювати над тим, щоб результативно працювати і при цього ефективно відпочивати. Як вам така ідея? Читайте нижче ТОП 5 ідей активної роботи над собою в травні. Також вам допоможе запланувати місяць безкоштовний принт “Мій супер травень”, що можна завантажити нижче.

ТОП 5 ТРАВНЯ

Лови себе на думці

Знаєте скільки геніальних ідей і думок поховано в голові кожної людини? Ми просто на них не звертаємо увагу з різних причин: не на часі, неактуально, це нереально, це дурня, я не вірю в цю ідею, я не хочу, мені ліньки, потім зроблю, завтра подумаю, … А завтра ніколи не настає.

Кілька тижнів тому мені подарували дуже прикольний маленький (10 см*8 см) блокнотик з такою ж міні ручкою. Спочатку я сприйняла це як аксесуар, оскільки хіба я можу записати усі свої думки в оцього пупсика:)) Але кинула його до сумки і вирішила туди записувати якісь неважливі короткі ідеї як тільки вони приходять в голову.

Але виявилося, що 70% думок є не те що НЕ рутинним, вони були надважливими. Коли ми читаємо книги, дивимося фільми, говоримо чи слухаємо – ми усі слова, сцени і почуття аплікуємо на себе. У зв’язку з цим виникає сила-силенна нових ідейок.

Записуйте їх і перечитуйте час від часу. Це найкрутіший спосіб придумати щось нове, оригінальне і цікаве.

Відволікайся ефективно

Протягом робочого дня, вечора чи вихідних ми свідомо відволікаємося від основного фокусу, щоб трохи відпочити. Це своєрідна хвороба нашого покоління інтернету: перевірити (20-й раз) пошту, погортати фейсбук, подивитися інстаграм, почитати блоги…. У вас також таке є?

Я зараз читаю книгу «Сила звички», де дуже гарно описується 3 стадії звички:

спокуса => шаблон => винагорода

Якщо цю формулу розібрати для конкретно цього випадку, то алгоритм буде виглядати так: Спокуса відволіктися => логінимося в фб, інста…. => насолода від того, що трішки перепочили.

Так от науковцями доведено, що якщо перший і останній елемент залишити, а середній (шаблон) змінити – то є дуже великий шанс змінити цю звичку. Що можна робити замість? Читати онлайн книгу, знайти якийсь онлайн курс з короткими відео, вчити англійську, присідати чи пройтися….

Плануй своє супер літо

Так, літо вже за місяць і я в шоці. Так швидко, так скоро, так близько. Я дуже люблю літо з дитинства. Ми завжди їздили на ціле літо до бабусі в село і мені це було до душі.

Тепер літо асоціюється з відпустками, подорожам, відпочинком і спекою:) А також з  загостренням важкої хронічної ліні: бо хочеться йти надвір, нічого не робити, просто релаксувати і відсунути усі питання до осені. Знайомо? (На фото супер органайзер BLUE)

Я вже підготувала літній блокнотик для того, щоб допомогти не тільки релакснути влітку, а і попрацювати над собою, наблизитися до своїх цілей і подумати над життям. Буде яскраво, соковито і дуже натхненно. Офіційний анонс буде вже дуже скоро.

Зроби передзамовлення та отримай свій літній органайзер першим. Для цього потрібно написати е-мейл на info@shurshannya.com.ua.

Січи моменти

Моменти щастя, спокою, добра, радості, гармонії – вони ж навколо нас. Їх просто потрібно вміти фокусувати і цінувати, а не сприймати як належне.

І це правда як не крути. Ми завжди хочемо того, чого не маємо і не бачимо того, що є. Дуже класна вправа, що допоможе цінувати моменти – це фото. Я зрозуміла це, коли почала вести свій інстаграм профайл (всього півроку тому).

Фото – це дуже класний інструмент зафіксувати момент і емоцію. Спробуйте #21фотодень. Ідея в тому, щоб 21 день кожного дня робити фото моменту, що вам найбільше припав до душі. Це може бути будь-що: ранкове сонце, смачний чай, зустріч, дзвінок, погода, книга…. Так ми можемо навчитися цінувати просто момент у щоденному житті, в рутині, яка здавалася такою сірою і одноманітною.

Дякуй

Завжди кажу і завжди наголошую. Люди, які навколо нас – це найцінніше, що є в житті. Вони не вічні і ми також… Життя рухливе, дуже динамічне і дороги часто сходяться і розходяться.  Якісь люди лишаються в житті назавжди, а деякі лише на якийсь час, хоча це не применшує цінність цього відрізка часу.

Лови момент, цінуй і кажи про свою любов, не чекай на якийсь вчасний момент чи вдалу ситуацію. Просто подзвонити, просто сказати дякую, просто проявити увагу… – це ж так просто.


КОНКУРС

Які ваші плани на травень? Відповідайте в коментарях та вигравайте блокнот “Моє супер літо”. Розіграш відбудеться 1 червня. 


Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

3 thoughts on “ТРАВЕНЬ. ТОП 5 ідей для розвитку: лови думки, відволікайся ефективно, січи моменти… {free принт}

  1. Захоплююсь Вашою послідовністю і структурністю, без яких шуршання могло б бути геть хаотичним. Я втомилась від зими і холоду, тому травень буде місяцем пробудження. Хочу прочитати корисну книжку, назбирати травневих трав на чай, перенести квітник у безпечне місце, слухати солов’їв, спокійно пити каву біля хати з чоловіком і зустрітись з кількома неймовірними людьми, яких давно/ніколи не бачила. Менше штанів – більше суконь. Менше он-лайну – більше прогулянок. Менше – ворда, більше – паперу.

  2. Дуже круто! Після вашого опису мені самій захотілося пити каву біля хати і слухати солов”їв:) Бажаю успіху і дуже дякую за такий атмосферний комнетар:)

  3. Вироблятиму звичку щодня пити чисту воду і обмежую вживання шкідливої їжі))
    Починається сезом домашньої городньої зелені, овочів,тому беру себе в руки і перевиховую на здоровий лад))

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram