ТОП 5 Березня {починай свою супер весну: free принт}

Привіт! Нарешті всі ми дочекалися і весна вже на порозі. Весна надихає на все свіже: кольори, любов, добро і світло. Світло навкруги і всередині і якщо ви його не бачите, то прислухайтеся до цікавої думки Антуана де Сент Екзюпері:

16864104_604770496383055_6531555686230789476_n

Це має сенс і як на мене, то все дуже навіть справедливо. Маєш те, що продукуєш в собі: і якщо це добро і любов, то саме ці почуття і атмосфера тебе оточує. Якщо ж це гнів і зло, то воно тобі і повертається. Все чесно:)

З іншого боку, часто наприкінці зими старі болячки схильні загострюватися. І тут йде мова не тільки про тіло, а і про душу. Так часто, в один із безкольорових похмурих днів може здатися, що все капець як погано: і на роботі не те, і вдома не дуже, і мрії дуже далеко, і взяти себе в руки не можу… і багато багато жалю до себе. Бо важко йти вперед, бо важко триматися своїх принципів, бо таке оце життя непросте…

В такі моменту потрібно дуже чітко собі донести, що ці слова і думки ні до чого не приведуть. Мало того, жаління себе може вбити будь-який ентузіазм і натхнення.

Так от, в такі моменти треба брати себе в руки. Звісно можна чекати поки природа почне прокидатися і з’явиться сонце, гарна погода та перша зелень підніме вам настрій…

DSC_0065

Але давайте бути чесним з собою: з таким підходом в кожен момент часу може щось заважати вашому “натхненню”. Якщо не холодно, то спекотно… І тоді вже мова йде не про погоду, а про наш пошук якихось дурних відмазок для самого себе і це недобре.

Ось що я вам пропоную зробити в березні, щоб запустити соки в свої ідеї і мрії, щоб почати жити вже сьогодні, а не виглядати сприятливого прогнозу погоди.

 Бо світло і тепло – всередині, не забувайте.  


ТОП 5 БЕРЕЗНЯ

1-11circle

План розвитку

Розробіть план свого розвитку на ближчі 3 місяці. Я не кажу про щось мега глобальне. Давайте почнемо з елементарних звичок та стилю життя, який би ви хотіли мати. Як я вже писала, в моєму випадку це ранковий підйом (6-та ранку) і зарядка кожного дня, читання перед сном та 1 онлайн курс в сезон.

Різниця в тому, ким ви є сьогодні і ким хочете бути – в кількості зусиль, які ви зробили, щоб змінитися чи розвинутися. Починайте сьогодні.

DSC_0104

2222-circle

Забудьте слово “завтра”

Так, почніть робити це сьогодні, не відкладаючи на завтра. Це правило є потужним фундаментом для розвитку будь-чого: не піддаватися короткостроковій ліні чи страху робити це зараз. Звісно це не виключає плану дій і послідовності. Я тільки кажу про викорінення цієї поганої звички – знаходити собі відмовки почати реальні дії зараз.

3333-circle

З’їжте жабу на сніданок

Так рекомендує Орест Зуб в його книзі «Формула продуктивності». Саму книгу я не читала, але за діяльністю Ореста слідкую давно і мені подобається, що він не ускладнює питання мотивації і продуктивності. Мені імпонує підхід той, що ближчий до життя. Так от, Орест рекомендує виробити в собі звичку «їсти жаби на сніданок» – що означає зробити щось найважче і найнеприємніше в першу чергу зранку для того, щоб думки про це не псували цілий день. Дуже актуально, адже чим нудніша і неприємніша задача – тим більше ми схильні відтягувати її виконання до самого критичного моменту. Часто буває, що такі справи є ще й дуже важливими, і тому потім ми їх все рівно робимо тільки в останній момент і на тяп ляп.

А що якщо зробити цю нудоту з самого ранку і цілий день не тільки не парити собі голову нею, але і бути дуже задоволеним собою:) Спробуйте, в мене це працює не завжди, але думка про цю «жабу»  вже засіла в голові, а це вже перший крок.

DSC_0102

133-circle

Книги…

Незмінний пункт кожного місяця – це книги. Абсолютно впевнена в тому, що книги потрібно читати і читати багато. Я не прихильник читати все підряд, але зараз в Україні такий вибір якісної літератури, що гріх жалітися. Які у вас плани на цей місяць? У мене це:

  1. «Стратегія блакитного океану» Чана Кіма про ринковий простір і конкуренцію
  2. «Продається все» Бреда Стоуна про компанію Amazon
  3. «ДНК» збірка українських сучасних письменників для релаксу

Не так, щоб дуже багато, але якщо врахувати усі огляди і статті – то виходить чималий шмат роботи. Що  у вас?

DSC_0078

1-circleаааа

#плануюгарно

Багато хто з вас вже користується блокнотами, принтами і роздруківками від Пошуршимо?. Я дуже тішуся кожного разу, коли отримую відгуки від вас і чарівні фото. Саме тому хочу започаткувати тег в Facebook і Instagram #плануюгарно під яким пропоную вам ділитися фотками і коментарями щодо вашого користування інструментами від Пошуршимо

А зараз сюрприз:

За кожну публікацію і фото – дарується підписка на 12-тижневу програму Чарівний пендель.
Що потрібно зробити:

  • створити публікацію у вашому профілі Facebook чи Instagram. Це може бути фото чи ваші коментарі щодо планування разом з органайзерами та принтами з Лавки креативного планування
  • додати в тіло публікації 2 теги: #плануюгарно, #мійсуперорганайзер та відмітити @Пошуршимо? в Facebook та @shurhymo в Instagram
  • надіслати мені лінк на info@shurshannya.com.ua

А поки кілька фото наших користувачі, яким я безмежно вдячна:)

Screenshot_2017-02-25-19-15-16 Screenshot_2017-02-25-19-17-21 Screenshot_2017-02-25-19-18-09 Screenshot_2017-02-25-19-18-32

Screenshot_2017-02-27-22-13-17 Screenshot_2017-02-25-20-06-29

Ще не замовили блокнотик “Моя супер весна”?

Вам сюди>>>

DSC_0068

Також завантажуйте безкоштовний принт для планування березня тут

Плануйте гарно!

А що ви плануєте на весну? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram