Новий рік: початок чи продовження?

Привіт, друзі. Дуже рада писати в останній день 2016 року, коли вже всі подарунки підготовлені, а справи вирішені. Лишилося прикрасити ялинку, підготувати винце для глінтвейну та трохи подумати.

Новий Рік – цікава штука, адже кожен хоче вірити, що це початок чогось нового, хоча очевидно, що це також і продовження старого.

Останні роки мені не дуже важливе місце і програма для святкування, а значно цінніші люди, з якими ти зустрічаєш Новий Рік. Також, невід’ємною частиною новорічних свят для мене стали аналіз і планування, адже саме в такому настрої і з таких натхненням бажається масштабніше і сміливіше, біля ялинки прокидається відчуття, що все можливо, що наступний рік буде кращим, усвідомлюєш, що ти навчився дуже багато і готовий до нових супер звершень.

Отак, сиджу 31 грудня в потязі на Львів. В навушниках Скрябін, надворі ще темно, а мені віриться в чудеса

Дуже вірю, що найважливіше, що потрібно робити зараз – то це висновки. Рік у кожного видався активним і насиченим, і дуже важливо проаналізувати свої помилки або перемоги, визначити закономірності та уроки на майбутнє. Давайте подумаємо про найскладніші періоди року і проаналізуємо рішення, що були прийняті. Вже неважливо наскільки вони були правильними, важливо, чи ви навчилися на майбутнє.

15578813_573668982826540_159567396423330275_n

Також практикую дякувати. Батьками, коханим, друзям – це само собою, адже це найдорожчі люди в моєму житті. Але також людям, що зустрілися мені випадково, але лишили багато думок в голові: чоловік в потязі, з яким говорили про життя закордоном та про те, як добре вдома; бабуся в книгарні, що порадила книгу «Мій дідусь був черешнею» і розказала про те, як важливо вчитися в будь-якому віці; добрій жінці, яка зустрілася в автобусі, виручила жетончиком і з якою проговорили всю дорогу про життя…

Кожна людина лишає слід в голові і дає ґрунт для роздумів.

А тепер можна почати планувати і мріяти. Я зазвичай це роблю вже в перших числах року. Люблю прокинутися 1 січня, приготувати каву з корицею, знайти затишне місце коли всі сплять і мріяти. Вірю, що все буде добре в наступному році, вірю, що кожен, хто готовий працювати і інвестувати свій час в цілі та мрії – досягне їх рано чи пізно. Мене це надихає.

15621777_577586682434770_6245108078389154982_n

Я дуже вам вдячна за вашу увагу і вашу роботу над собою. Ваші коментарі, листи і відгуки мене дуже радують і додають впевненості, що я все роблю правильно.

Я хочу побажати усім нам добра та любові всередині і навкруги. Адже ми породжуємо радість, а не навпаки.

Також  відваги і впевненості бути собою, думати широко і вільно, мріяти і рухатися. Це і є прогрес на мою думку.

15578684_573650149495090_3819306981077864916_n

Бажаю також наснаги працювати і розвиватися. Всіх нас часом перемагає лінь, але щоденна праця та сила волі – це найефективніша зброя проти неї.

А ще, бажаю простоти: в думках, стосунках, рішеннях і мріях. Ускладнюючи своє життя суєтою, зайвими розмовами про ніщо, непотрібними “розборами польотів”, ми витрачаємо найдорогоцінніше, що в нас є – час.

Щирості. Перш за все з собою, зі своїми близькими, у своїх емоціях і у вчинках. Як на мене, щирість – це основа усього добра в житті, бо всі ми всередині добрі:)

b855cdb885baeeade92e992b715d071e

А також, миру: в Україні та всередині нас самих.

Ну ось, потяг прибуває і я щаслива збираюся поринати у чарівний світ передноворічного дива з торбою подарунків за плечима. З НОВИМ РОКОМ!

Кілька помічників для гарного планування року:

1-kvitkiНабір принтів «Мій супер 2017»

big-promo-eng-year-planner-2017


2-kvitki

Річний супер органайзер

????????????????????????????????????


3kvitki

Принт “Аналіз року”


4-kvitki

Безкоштовний принт МОЇ НОВОРІЧНІ ОБІЦЯНКИ

for-pinterest-new-year

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram