ТОП Жовтня: як любити осінь {free принт}

Привіт! Тут у нас бабине літо почалося: теплі і сонячні дні, проте вже свіжі та прохолодні вечори та ночі. Мабуть останній подих літа цього року призначений для тих, хто ще не усвідомив, що літо пролетіло і потрібно сказати йому па па:) Але я не кажу це з сумними нотками. Навпаки, у мене більше відчувається вдячність і радість за те, що літо видалося дійсно активним, душевним і приємним.

Тому і вам раджу не сумувати від того, що воно пройшло, а рухатися вперед. Адже все залежить від того, як ви дивитеся на світ:)

tumblr_n6pd5ii8s31tt8fomo1_500

А якщо глянути трошки в майбутнє, то приходить просто вражаюче усвідомлення, що до Нового року лишилося рівно 3 місяці! Тож саме час проглянути свої планувальники, що так з ентузіазмом заповнювалися на початку року, і включити режим “турбо”.

Скільки всього може змінитися за місяць. Аж страшно, якщо дійсно уявити потенціал. Але сьогодні, я би хотіла змінити формат публікації ТОП Жовтня і запропонувати вам самим подумати, що би ви хотіли спробувати в цьому місяці.

Напишіть в коментарях те, що дійсно хочете здійснити/змінити/розвинути протягом жовтня. (КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО, РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОШЕНО)

Хай це буде будь-що: нові навики, книги чи курси, нові люди, події чи поїздки, інший спосіб думати, розвиток якоїсь звички … 5-го жовтня буде розіграш безкоштовної підписки на Чарівний пендель. Тому ви маєте шанс отримати перший набір принтів та лист від чарівного пендля вже в наступний четвер.

А ще, кожен хто лишить коментар, отримає набір осінніх календарів безкоштовно:) Я ж обіцяла багато сюрпризів:) 

Calendars

Вересень 2016 був для мене НЕ активним початком після розслабленого літа, а активним продовженням:)

1-circle

Чарівний пендель

Перше, що хотілося б відмітити – це те, що ми запустили спецпроект ЧАРІВНИЙ ПЕНДЕЛЬ! І вже більше 30-ти людей отримують щотижневі розсилки-пендлі з цікавими статтями та цілими наборами принтів. Я дуже щаслива, бо і для мене самої такий формат дуже цікавий і новий. Підписатися можна тут.

baner-pendel-2

2-circle

Добрий блокнот

Також, ми в цьому місяці запустили чудова благодійну акцію “Добрий блокнотз Фодном “Таблеточки  та перерахували 1250 грн. на лікування діток, що хворіють на рак. І це виключно з вашою допомогою, тому дуже-дуже дякую вам за таку можливість. Чек підтвердження перерахунку коштів на рахунок фонду можна знайти тут. Ми з вами зробили хоч і маленьку, але велику добру справу:)

добрі справи банер

1-ci3rcle

Modnий DAX – нові партнери

Ми поповнили список наших чудових партнерів, тому блокноти від Пошуршимо? можна придбати не лише в Книгранях Є по всій Україні, а і в м. Івано-Франківськ в класному магазині українських виробників Modnий DAX. Ура-ура!

14440849_536398983220207_5434440760733914103_n

3

Спонсорство

Нам також вдалося попрацювати з дуже цікавою та корисною соціальною ініціативою “Хтось не зробить”. Інтерв’ю з Дано Кушплер можна прочитати тут

fdf946cacf871176221e85678d9e1d2da91c14a77b87da4833pimgpsh_fullsize_distr jr2yotgl6eu

Ми були дуже раді проспонсорувати Супер Органайзер та блокнот “Моя супер осінь” для учасників тренінгу “Навички ефективних людей для навчання“, що проводився 21 вересня у Львові.

5

Особисте: відпустка

І останнє:) В цьому місяці мені навіть вдалося вирватися у відпустку та нарешті поподоржувати по чеським краям. Але цьому буде присвячена окрема публікація вже ближчим часом.

dsc_0894

P.S.Не можу не відмітити того, що наша спільнота в ФБ вже налічує 2200 людей! І це супер мега круто, адже це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. І знову, тут вам величезне дякую!

Ну і звісно, чекаю ваших коментарів внизу ДУЖЕЕЕЕЕЕ!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

3 thoughts on “ТОП Жовтня: як любити осінь {free принт}

  1. Хочу навчитися не брати все на свої плечі, а делегувати повноваження і розподіляти обов’язки

  2. Жовтень місяць у мене запланований як переосмислення всього. Хочу знайти себе, можливо в новій професії або розпочати власну справу. Також потрібно багато чого зробити перед днем народженням, організація… ммм… вже в очікування цих клопотів.

  3. Прочитати «Століття Якова», «Зазирни у мої сни», подивитись екранізацію книги «Дівчина у потязі».
    І дуже не хочеться але потрібно написати курсову др кінця жовтня.
    А ще я матиму багато справ, як завжди я знайду чим зайнятись)))

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram