Моя книжкова полиця

Книги – це моя слабкість. Я люблю читати і  люблю робити висновки з прочитаного. Я люблю читати серйозні книги про життя так само, як люблю художню літературу з різних куточків світу.

Тим не менше, читаю я порівняно небагато. І коли ми спілкувалися з Анною Лисенко щодо букчеленджу, я зробила висновок, що 100 книг на рік – це забагато особисто для мене.

Так склалося, що останній рік я проживаю в Празі, але це аж ніяк не завадило мені читати українські книжки. Тут я вдячна усім, хто мені допомагає у цих складних транскордонних книжкових оборудках:)))) Але все можливо при бажанні.

Підніму кілька питань у цій пубілкації:

листочок

(1) Електронні чи паперові?

Я випробувала для себе електронне читання і мені не пішло. Ідея насправді класна, та і економія неабияка. Але у мене це не працює, особливо після трагічної загибелі мого першого і єдиного Кіндла:)

Я фанат паперових книг українською мовою. Мабуть це пов’язано з тим, що ще 5 років тому це було реальною проблемою знайти класну книгу українською з приємним папером та цікавою обкладинкою, та і ще й з нормальним перекладом. Думаю, відчуваючи цей дефіцит, я почала дуже цінувати те, що зараз ситуація змінилася і українська якісна книга – нарешті не є рідкістю.

листочок

(2) Як вибирати книжки?

Маючи можливість заглядати до улюбленої Книгарні Є хоч кожного дня, я не оминала цього шансу. Вибрати щось новеньке та цікаве, знайти книгу, про яку ніколи не чув та почати читати в якості експерименту, вибирати книги по анотаціям, обкладинкам чи випадково вибраним сторінкам – це я люблю:)

Зараз, не маю можливості робити це часто, тож почала більш активно вибирати і досліджувати, що ж я хочу почитати.

Тут у мене є незамінні поміч28a9e67d6bdc6be35da4e9f0dae61343ники:

Книголав – фб сторінка

АннікаБлог – youtube канал

НашФормат – Онлайн магазин

Книгарня Є – онлайн магазин

Територія твого розвитку – фб сторінка

Всі книги – велокнигарня

Поради моїх незамінних друзів:))) яким я беззастережно довіряю

листочок

(3)  Дочитувати чи ні?

30% з книг, що я починала – я не дочитувала. Причини були різні:

  1. Реально не дуже цікаво. У мене це викликає настільки сильне відторгнення, що я не можу змусити себе дочитати. Та і навіщо?
  2. Не подобається переклад. Вже не пам”ятаю, що це була за книга, але на її прикладі я зрозуміла, що переклад може зіпсувати будь-який шедевр. Зараз з цим легше:)
  3. Не на часі. Дійсно, часом книга просто потрапила до рук не в той період життя чи просто не в той момент. Так у мене сталося з “Анна Кареніна” та збіркою Кафки. Думаю, ще прийде час.
  4. Занадато велика концентрація інформації. Я стикнулася з цим вперше місяць тому почавши читати “7 звичок надзвичайно ефективної людини” Стівена Кові. Книга настільки по суті і  настільки деталізована важливими для мене речами, що я не можу її просто взяти і прочитати, бо для мене це пререгруз. Так після 150 сторінок я зробила перерву на кілька книг “Смажені зелені помідори” та “Змінити майбутнє” Андрусіва. Це допомагає

Завантажуйте безкоштовний список для читання тут

Promo Ultimate duscount

А взагалі моє глибоке переконання в тому, що книги мають приносити задоволення або нові думки. І якщо ні того, ні того немає – то сенсу дочитати для галочки я не вбачаю. 

листочок

Мої улюблені книжки

Звісно тут тільки маленька частина того цікавого, що мені вдалося почерпнути з книг, адже я почала писати огляди лише 5 місяців тому:) Всі інші книги чекають на моє повернення в Україну та після цього посядуть почесне місце на моїй книжковій полиці.

А поки читайте огляди натиснувши на фото

DSC_1973

jak_wu_zbuduete_svoe_zutia2

12522934_447423182117788_2589255748996450898_n-768x576

DSC_1766

12963547_477664712426968_399128008477559123_n

DSC_2464

А що ви читаєте? Які книжки порадите? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram