ТОП 5 спробувати в СЕРПНІ

Йой, вже починається останній місяць літа, уявляєте? Я – ні! Люблю літо за тепло, спонтанні грози, довгі дні і теплі ночі, можливість сидіти на траві, читати в парку, пити освіжаючи напої з льодом та не обмежувати себе у морозиві.

Ну звісно, літо – це також час відпусток і відпочинку, подорожей і мандрівок. Але перш ніж почнемо думати про серпень, давайте зробимо маленький апдейт (статус) того, як ми прожили 2/3 літа і що нам ще лишилося на серпень. Тут вам буде у нагоді безкоштовний принт>>> для відслідковування прогресу виконання цілей літа).

Чому важливо бачити реальні результати? Бо ми можемо напланувати мільйон цілей, мрій і ідей на це літо.

Мріяти дуже легко, скажу я вам. А от здійснювати мрії – це вже зовсім інші історія і цією дорогою йде значно менше людей, ніж першою.

Отож, підсумовуючи два місяця літа можу сказати, що здійснила я не все,  що хотіла, але більшість. Якщо бути точним, то 75% своїх цілей і це мене мотивує піднапрягтися в серпні, щоб прожити літо так, як я того очікувала.

841e18d35edae012d799d72f1a72278d

Звісно, тут є інший шлях – зробити переоцінку цілей та можливо перепріоритезацію. Пам’ятайте, гнатися за цілями – це не є добре, якщо ви не бачите конкретної причини і мотивації. Ціль має бути спрямована на щось і ні в якому разі не має перетворитися на само-ціль типу “Хочу і все. Мене більше нічого не цікавить”. Отож, підсумовуйте результати тут>>>> в колонці “Результати літа”

А тепер можна і подумати про СЕРПЕНЬ!

ТОП 5 СЕРПНЯ від ПОШУРШИМО

1-circleДочитайте книгу або прочитайте нову

Я стикнулася з тим, що почала вже читати три книги одночасно, але ще жодної не дочитала до кінця. Так, дійсно є книги, які не хочеться читати швидко і в транспорті, а краще їх лишити на якісь особливі моменти. Проте я дійшла висновку, що чим довше ти читаєш книгу, ти менше цілісного ефекту відчуваєш від неї. Адже автор вкладав туди якусь історію, ідею чи думку, а ми її сприймаємо лише частинками. У мене це не працює, тому ставлю собі за ціль дочитати всі книги, що почала, і тільки потім починати нові:)

2-circleЗробіть аналіз своїх сильних сторін та методів іх розвитку

Дуже важливо працювати над своїми недоліками. Лінь, слабкості, розфокусованість, заздрість, залежність від думки оточуючих, … АЛЕ, ще важливіше працювати над розвитком своїх сильних сторін, адже саме вони є рушієм вашого розвитку і прогресу. Більше читайте тут>>> Для початку визначне свої основні сильні сторони, проаналізуйте ті, які ви би хотіли розвинути більше і працюйте над цим. Такий підхід дасть вам можливість розвиватися швидше та застосовувати свої сильні сторони для користі.

1-ci3rcleСпробуйте фруктові/зелені шейки або смузі

Ох, серпень це така неймовірна пора: кавуни, смородина, чорниці, малина, абрикоси, сливи, яблука, грушки, зелень, огірки…. Усе є і усього море. Спробуйте створити щось новеньке, гарне , смачнюче і ще й корисне. Я про шейки. Ось вам кілька міні рецептів.

3Придумайте собі челендж (виклик)

Постійно кидайте собі виклики,  намагайтеся виходити з зони комфорту, пробувати щось нове, цікаве, непізнане. Так, це непросто і, можливо, хтось задумається навіщо все це і навіщо напрягатися? Але погодьтеся, відчуття після того, як ти зробив щось вперше завжди перевершують усі очікування. Коли вперше щось зробив руками, або розв’язав головоломку, або перші успіхи у вивченні мови, чи перший візит в аквапарк. Мій виклик відмовитися від кави на 100 днів продовжується, проте зі своїми корективами. Наприклад, мені вдалося відвідати Мілан в цей період і я не могла не спробувати вперше італійської кави:) Думаю, ви мене розумієте. Так само, приїхавши в Україну всього на тиждень, і прийшовши в свою улюблену кав’ярню наступного місяця, я свідомо замовила свою улюблену каву і не вважаю це супер страшним. Тому, що челендж для мене не є самоціллю, він має приносити задоволення. І тому, я  можу собі ставити свої правила і дозволити одне горнятко кави в місяць.

5Відпочиньте

Це обов’язково!!! Відпочиньте, розслабтеся, дозвольте собі вихідні без роботи чи роботу без стресу! У кожного свій спосіб відпочинку, але дозвольте собі, своєму мозку і тілу набратися сил на нові звершення. Бо хронічна втома ні до чого хорошого не призводить. І це я кажу з власного досвіду.

Завантажуйте принт для планування серпня тут>>>

august

Або календар серпня 2016 тут>>>

PROMО Серпень горизонтал 2

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram