Ми в КНИГАРНІ Є: супер органайзер BLUE та BLACK

Ще тільки трохи більше як півроку тому я створила свій перший принт «Мій супер грудень». Публікуючи його, я страшенно переживала, чи сподобається він вам, чи буде він комусь корисним і чи дійсно це комусь потрібно крім мене.

Сьогодні я хочу поділитися з вами приголомшливою новиною для самої себе і надіюся приємною для вас.

По-перше, від сьогодні принт-органайзери доступні не тільки в PDF версії, а і у вигляді блокнотів. Я надрукувала першу партію обох видів блокнотів з трепетом в душі, уявляючи як буду писати ці рядки.

По-друге, ми підписали договір співпраці із моєю улюбленою Книгарнею Є і від сьогодні наші органайзери  на місяць можна знайти в 21-й книгарні Книгарні Є по усій Україні.
map2488-1

Отож, зустрічайте свіжачок:

Супер Органайзер BLUE – ніжний і декоративно оформлений блокнот, який призначений для планування одного місяця. Тут ви зможете визначити свої цілі, план на місяць, 4 тижневика та плани на кожен день місяця, план проекту, план пригоди, mind map, лист для читання, лист спрощення, лист вдячності.DSC_2402

Супер Органайзер BLACK – лаконічний і чіткий в сіро-чорних тонах, який розроблено за такою ж схемою, що і блакитний органайзер з акцентом на строгий дизайн. Ви так само можете знайти тут: цілі, план на місяць, 4 тижневика та плани на кожен день місяця, план проекту, план пригоди, mind map, лист для читання, лист спрощення, лист вдячності. Насправді цей органайзер на даний момент можна придбати лише в Книгарні Є:) У нас вже розлетівся

DSC_2404

Я намагалася надрукувати блокноти так, щоб вони були зручними, практичними, гарними і доступними. Тому, як наслідок ви можете отримати блокнот на спіралі формату А5, створений з дизайнерського паперу молочного кольору, що дуже приємний на дотик та для писання.

image-0-02-01-5afe3187ef2743392ff4a43250bfa1f2ad6f8133ebaca463cc89b683f55e9bfb-V (1)

Ідея в тому, щоб у вас була можливість планувати щоденно використовуючи графічний метод Chronodex та при цьому не втрачати довгострокової перспективи. Ви зможете придбати блокноти у принт-лавці також вже за 2 дні, а якщо хочете забронювати – пишіть info@shurshannya.com.ua

DSC_2403

Мені неймовірно радісно писати цю статтю та ділитися з вами цими чудовими новинами.

А висновок, який я роблю: потрібно вірити і працювати. І все буде:)

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram