Мій улюблений український плейлист

Це перша стаття на блозі присвячена моїй улюбленій музиці.  Якщо чесно, я просто не наважувалася писати про це, тому що розумію, що музичні смаки – це дуже тендітні матерії. Адже ми можемо любити схожі книги, мати подібні думки щодо цілей та подібні хобі, але в той же час ми можемо слухати абсолютно різну музику:)

Проте, останні кілька років я просто в захваті від кількості і якості нової українському музики і хочу поділитися з вами своїми улюбленцями. Я дуже рада, що тепер я можу мати виключно український плейлист і він не обмежується кількома альбомами гуртів (як 5 років тому) типу Океан Ельзи, Друга Ріка, Крихітка Цахес, Скай, Тартак, Скрябін … Я постійно надсилаю українську музику своїм друзям з різних країн і  шалено пишаюся такою різноманітністю і якістю. І якщо не говорити про уже дійсно відомих і класних Jamala, Onuka, TheHardkiss, Cepasa, Dakha Brakha….

Пропоную вам найсмачніше зі свого плейлиста

#чуттєвість

ZETETICS

#змістовність

Марія Чеба (Київ)

https://www.youtube.com/watch?v=Bd2_eDtv-Rk

#безмежність

SECRET AVENUE

#прості, смішні і класні

PANIVALKOVA

#унікальність

ZAPASKA

#життя

ОДИН В КАНОЕ

#муршаки

BAHROMA

#душевність

ФІОЛЕТ

5

#старе нове

БУВ’Є

Скажу чесно, що будучи далеко від дому, я почала дуже цінувати щось рідне. І музика – це один із безпрограшних помічників тоді, коли ти в суто англомовному середовищі і міжнародному кліматі:) Діліться своїми улюбленими виконавцями чи піснями в коментарях

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram