Вишиваний шлях: унікальний туристичний маршрут з соціальною складовою

Сьогодні буду говорити про ще один проект в межах рубрики “Ті, хто змінюють світ”. В цьому розділі блогу я пишу про проекти і людей, які творять зміни навколо себе, які не бояться створити новий підхід, які діють глобально і локально, які роблять вплив. Кожен з них надихає мене особисто і, надіюся, ці слова знайдуть відгук і у вас.

“Вишиваний шлях” – це унікальний туристичний маршрут, який пролягає повз 300 населених пунктів України та простягається на більше ніж 2000 км.

А що значить “створити туристичний маршрут”? Це не просто прокласти шлях між цікавими пам’ятками на карті. Це дуже комплексний і досить довготривалий процес, який включає такі етапи як визначення напрямків, налагодження зв’язків з місцевими громадами для забезпечення необхідної  інфраструктури,  маркування маршруту, створення онлайн путівника тощо.

13254567_1766995943534514_7319139216692318672_n

Наприклад, всесвітньо відомий  історичний маршрут Camino de Satiago, що у Франції, розбудував навколо себе цілу індустрію, що обслуговує тисячі мандрівників з усіх куточків світу.

Команда “Вишиваного шляху” поставила собі глобальну мету проекту: популяризація туристичної України шляхом створення спеціального маршруту, що об’єднає Схід і Захід країни. 

Завданнями проекту є не тільки створення маршруту фізично, а і створення онлайн платформи для мандрівників, розвиток населених пунктів через які проходить маршрут, організація всеукраїнського велопробігу, до якого до речі у вас є шанс долучитися 11 червня 2016 року з м. Ужгород та 13 червня з м. Харкова. Детальніше тут>>>

13288408_1768184796748962_814950766_o

Мені вдалося поспілкуватися з координатором проекту Катериною Ганус про особливості реалізації такого складного проекту та питань, що завжди актуальні для тих, хто сам хоче щось організувати.

13256168_930400367058712_5041313114577275568_n

#Про команду

Зараз команда  налічує 8 волонтерів, що займаються організацією усіх активностей в межах проекту. Усі працюють віддалено, оскільки живуть в різних містах України. Відстань – не перешкода як бачите:)

#Про фандрейзинг

Кошти на сайт проекту, який стане своєрідною соціальною мережею для мандрівників було зібрано на спільнокошті biggggidea, де з допомогою 180 доброчинців зібрали 51000 грн. за 70 днів. Його буде запущено вже в червні. Чекаємо

#Про пошук людей на місцях

Важливою складовою стала співпраця з місцевими адміністраціями, які сприяли організації питань інфраструктури у прилеглих населених пунктах. Волонтерів для допомоги шукали з власного сайту, на якому вже рік була відкрита анкета для реєстрації. Долучитися можна тут>>>

#Про необхідну допомогу

Наразі вся команда активно готується до велопробігу, який планується вже в наступному місяці. І якщо ви бажаєте допомогти цьому чудовому проекту, то пишіть Катерині у  ФБ або на пошту katya.ganus@gmail.com:

  • Якщо ви знаєте активних людей в м. Полтава та м. Переяслав-Хмельницький, які можуть підказати щодо туристичних атракцій недалеко від цих міст
  • Якщо ви гарно володієте англійською мовою, розшукуються перекладачі для сайту, оскільки проект орієнтований і на іноземних туристів
  • Якщо ви можете надати сприяння щодо організації ночівель та харчування або ж екскурсійної програми у населених пунктах, через які проходить велопробіг  для учасників (орієнтовна кількість 70 людей) – пишіть Катерині.
  • Якщо вам подобається проект – поширюйте про нього інформацію для того, щоб охопити більше людей.

І хай “Вишиваний шлях” стане символом соборності Заходу і Сходу України разом з вами. 

vel

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram