Живчик в офісі: 5 лайфхаків

Останній рік я працювала фрілансом в коворкінгу і розумію, що навіть тут, в місці скупчення фрілансерів, позбавитися моїх офісних звичок набутих протягом 5 років досвіду буде не так легко. Легкі перекуси, море кави, довге сидіння, багато солодкого…. Це все прийшло до мене тоді, коли я почала повноцінно працювати. Тому що ми ж такі зайняті і  такі зосереджені на роботі, що подумати про себе не вистачає  часу:) Знайомо? Отож я підготувала підбірку корисних звичок, які збалансують ваше тіло  з вашим офісним життям.

5 лайфхаків для тих, хто працює в офісі

1-circleВставати кожні 30 хвилин

Постійне сидіння за комп’ютером здоров’я нам м’яко кажучи не додає. Це впливає і на поставу, і на роботу внутрішніх органів, на тиск тощо. Класно виробити собі звичку вставати кожні 30 хвилин на недовго:

  • проводити наради стоячи, як радить Річард Бренсон
  • пробігтися в сусідній кабінет до колег обговорити поточні питання замість того, щоб кидати повідомлення, сидячи за стіною
  • спробувати часом працювати стоячи: поставити комп’ютер на підвіконня, або беручи участь в обговореннях.

Вам може тут допомогти програмка EYELEO

23cfd9e521fae13219d176f90ebcfafe

2-circleГречка з собою

Досить важко знайти хороший обід десь біля офісу. Якщо смачно, то скоріше всього порції не дуже великі, або не зовсім корисно. Я не великий фанат їжі з лоточків, але останнім часу вбачаю в цьому класну альтернативу, якщо їжа проста і естетично приваблива:) Наприклад гречку можна зварити вдома за 10 хвилини. Приправити спеціями і оливковою олією та додати свіжих овочів – і чудовий обід готово.

8edf1b7587a57dc1c318e5722bade1ea

1-ci3rcleАльтернативи шоколадкам і печенюшкам

Насправді, до цього варіанту я прийшла після кільканадцятьох спроб свідомо відмовитися від них. Тому я придумала таку фішку: брати щось смачне, але корисне: горішки, сухофрукти, фініки, ягоди годжі, родзинки, мигдаль, вівсяне печиво… Тобто рефлекс попивати чайок з смачненьким лишається, але смачненьке ще й користь приносить. Можна також принести банку меду на роботу. Але цього ще не спробувала:) Не забувайте про фрукти

4

3Кава і совість

Офісна обстановка мене дуже спонукає збільшити порції вживання кави, особливо якщо є кавомашина. Це і запах кави колег, бажання себе активізувати, зосередитися… В такому режимі я можу перейти в версію БЕЗЛІМІТ, що не дуже корисно впливає на тіло, шкіру, серце та нервову систему. Потрібно собі зізнатися, що кава – це стимулятор, і можливо варто розібратися з причинами того, чому нам потрібні стимулятори?  Тому класно тримати в офісі улюблений чай, цикорій, ячмінну каву чи какао. Так при бажання випити додаткову чашку чогось смачного, у вас будуть альтернативи.b09f2a9f5563de8b16881c003c53022c5

Ковток повітря

Навіть в центрі мегаполісу повітря навулиці всеодно краще ніж в приміщенні. І ніякий кондиціонер не дасть тієї свіжості і заряду енергії. Тому, можна наприклад телефонні розмови проводити на балконі або навулиці. І якщо не кожен зможе вирватися надвір під час роботи через умови в офісі, то кожен може виділити 10 хвилин під час обіду для цього.

a39b4238972ea81a9864ad2d615061e0

А що ви думаєте на цю тему? Поділіться своїми лайфхаками ЖИВЧИКА НА РОБОТІ в коментарях

Звісно бувають дні. коли цим порадам можна не слідувати. 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram